Drodzy, cieszy mnie afera zarobków lekarzy. Jednak ja mam inne wyzwanie - sprawdzajcie proszę po każdej wizycie historię w IKP. Idziecie np. na przegląd zębów a lekarz wpisuje leczenie zęba. To jest kolejny problem naszej służby zdrowia. I nie ma potrzeby zwiększania limitów przyjęć na studia lekarskie , przecież i skończą je tylko Ci co powinni. Miłego dnia. #lekarz100k #konowalposting #lekarz #sluzbazdrowia #nfz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Bylem_lekarzem
- 8
- 4
Jak sie uwolni zawód lekarza a w międzyczasie ograniczy ich zarobki to zamiast podchodzic do pacjenta jak do petenta sami zaczną pytać czy chcemy coś z avonu
#konowal #lekarz100k #konowalposting #lekarz
#konowal #lekarz100k #konowalposting #lekarz
- 15
polacy byliby zdrowsi gdyby nie było recept i mogliby se kupić leki takie jakie im slopgpt wysrał po promptcie z wynikami badań
#lekarz100k #konowalposting
#lekarz100k #konowalposting
źródło: change-my-mind
Pobierz
Matii323
via Wykop- 7
@okoski: szczerze mówiąc to trochę tak, mógłbym sprawdzić leki o których myślę że może pomogą, a tak to dostaniesz te których firmy płacą za wakacje konowałom

Bananada
via Wykop- 1
@okoski: tak, zostaliby tylko najsilniejsi
- 7
Pensje lekarzy będą rosły i będą coraz wyższe, a jedyne realne rozwiązanie to /1/ (jakaś forma) nakazu pracy w mniejszych jednostkach, typu miasta powiatowe /albo/ /2/ postępująca i drastyczna likwidacja placówek medycznych w mniejszych jednostkach.
Wybierz jedno.
Bądźmy realistami, lekarze chcą pracować w dużych miastach bo tu pracę mają ich żony/mężowie, tu ich dzieci pójdą na studia, tu mają dostęp do różnego rodzaju rozrywek. Aby taki lekarz chciał pracować w jakimś Pciumiu Dolnym, trzeba
Wybierz jedno.
Bądźmy realistami, lekarze chcą pracować w dużych miastach bo tu pracę mają ich żony/mężowie, tu ich dzieci pójdą na studia, tu mają dostęp do różnego rodzaju rozrywek. Aby taki lekarz chciał pracować w jakimś Pciumiu Dolnym, trzeba
@MatkaGracz: W Norwegii lekarz specjalista zarabia 60k, w Danii 50k a w Polsce 100-300k i ty piszesz że pensje będą rosły?
W Norwegii lekarz specjalista zarabia 60k, w Danii 50k a w Polsce 100-300k i ty piszesz że pensje będą rosły?
@IntruDroid: Źródło: Instytut Danych z D--y
2320
Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.
z- 170
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 34
@ukojenie: Pavulonik dla pana
Wyobrażacie sobie, co by się działo w takiej Francji, gdyby wyszło, że ileś tysięcy lekarzy (i odkrywani są kolejni) pracujących na państwowym kontrakcie zarabia po 100-200 tys. euro miesięcznie i władze o tym wiedzą? Albo co gorsza, że nie wiedzą bo nikt nigdy nie wpadł na pomysł zbierania takich danych? Przecież tam by doszło do zamieszek i pół kraju by zapłonęlo jak wtedy co podnieśli im cene paliwa o 20 centów i
@Stulejman_Beznadziejny: zdajesz sobie sprawę, że to jest tylko podwyżka pensji minimalnej? Korzystają z niej w sumie głównie wszystkie inne zawody medyczne niż lekarz oraz lekarze rezydenci. To nie działa tak, że jak lekarz zarabia 30 tysięcy, to od 1 lipca będzie zarabiał 33 tysiące. Skończmy manipulować i skupmy się na prawdziwych problemach służby zdrowia i na tym, żeby fakycznie jakoś ją zreformować, a nie d-----ć lekarzom. Wykorzystajmy to historyczne pospolite
@Stulejman_Beznadziejny: atak receptojebow za 3.. 2.. 1..
52
Pokazuje co mają lekarze! Wywiad z pokazlekarzu.pl

https://www.facebook.com/MokotowskiGym boks dla informatyków xd https://pokazlekarzu.pl/ https://x.com/MokebeGluszak https://www.facebook.com/monstrualneMemyMokebe1 Mój discord Wesołki Bartka: https://discord.gg/kp2994WK
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dobra wykopki czas wrzucic kij do mrowiska.
#lekarz #lekarze #konowalposting #lekarz100k
Troche oszustwo bo mam mniej niz 100k, ale pracowałem tylko 10 miesięcy w ubiegłym roku.
#lekarz #lekarze #konowalposting #lekarz100k
Troche oszustwo bo mam mniej niz 100k, ale pracowałem tylko 10 miesięcy w ubiegłym roku.
źródło: IMG-20260622-WA0001
Pobierz@DoktorMorela: akurat ciebie bym o to nie podejrzewał.
- 7
#konowalposting ostateczne rozwiaznie kwesti lekarskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) pt2
pt1: https://wykop.pl/wpis/86523745/konowalposting-ostateczne-rozwiaznie-kwesti-lekars
pt1: https://wykop.pl/wpis/86523745/konowalposting-ostateczne-rozwiaznie-kwesti-lekars
#konowalposting ostateczne rozwiaznie kwesti lekarskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) pan PIS idzie po wyborców
https://x.com/MorawieckiM/status/2066836003260670150/photo/3
https://x.com/MorawieckiM/status/2066836003260670150/photo/3
źródło: image
Pobierz@Nicolau:
Z 3 to sie nie do konca zgodze.
Nie zwiekszenie a uwolnienie. Niech idzie tyle osob ile chce.
A co do 4 to problem jest szerszy. Bezplatne studia to nie jest dobre rozwiazanie. Niezaleznie od kierunku.
Z 3 to sie nie do konca zgodze.
Nie zwiekszenie a uwolnienie. Niech idzie tyle osob ile chce.
A co do 4 to problem jest szerszy. Bezplatne studia to nie jest dobre rozwiazanie. Niezaleznie od kierunku.
@pawelczixd: Sam napisales, ze polska raczej stoi rynkiem uslug.
Wiec podalem fryzjera czy kosmetyczke jako rynek uslug.
Podalem tez hydraulika czy glazurnika. Wszystko rynek uslug.
Skoro rynek uslug u nas przoduje, to po kiego wala takie studia jak bibliotekoznastwo? Platne to niech se beda. Darmowe juz niekoniecznie bo do niczego nie
Wiec podalem fryzjera czy kosmetyczke jako rynek uslug.
Podalem tez hydraulika czy glazurnika. Wszystko rynek uslug.
Skoro rynek uslug u nas przoduje, to po kiego wala takie studia jak bibliotekoznastwo? Platne to niech se beda. Darmowe juz niekoniecznie bo do niczego nie
- 27
Szwajcaria. Davos Congress Centre. Aula pęka w szwach, na widowni studenci i goście z całego globu.
Na scenie panel: „The Price of Progress: What is Knowledge Worth?”. Prowadzący rzuca krótko: dziś pełna jawność, prelegenci pokazują na telebimie miesięczne zarobki jako dowód, że specjalizacja daje status finansowy.
Pierwsza staje prof. Annika z Instytutu Karolińska.
- Przewodniczę komitetowi przyznającemu Nagrody Nobla z medycyny. Zarządzam czołową uczelnią medyczną w Europie. Na telebimie skromne: 15 000 USD/msc.
Na scenie panel: „The Price of Progress: What is Knowledge Worth?”. Prowadzący rzuca krótko: dziś pełna jawność, prelegenci pokazują na telebimie miesięczne zarobki jako dowód, że specjalizacja daje status finansowy.
Pierwsza staje prof. Annika z Instytutu Karolińska.
- Przewodniczę komitetowi przyznającemu Nagrody Nobla z medycyny. Zarządzam czołową uczelnią medyczną w Europie. Na telebimie skromne: 15 000 USD/msc.
źródło: image
Pobierz- 17
@SpicyButIcy: inspirowane odklejką @dr_Batman i innych wypopkowych konowałów
@SpicyButIcy: Nie masz co wolac. Dostaniesz ta sama odpowiedz: "wszystko to wina pacjetow bo nie odwoluja wizyt. Lekarze sa biedni, a to system wszystkiemu winny"
Pod moim ostatnim postem czesc osob pisała o kontakt do Pani Karoliny.
Poniżej jej instagram:
https://www.instagram.com/charlottebrunette?igsh=MTZ4M3d3Zjh0MHh4ZQ==
No i tak jak jej słucham to te studia praktycznie nie różnią sie od reszty innych. Ba, nawet wydaje mi ze ona i reszta to nic nie robi bo i tak naucza sie na rezydenturze.
Ciekawostka: Pani Karolina ma juz 30lat i dalej gada jak jakas zmanierowana nastolatka. Mam nadzieję ze ona nigdy nie bedzie moim lekarzem
Poniżej jej instagram:
https://www.instagram.com/charlottebrunette?igsh=MTZ4M3d3Zjh0MHh4ZQ==
No i tak jak jej słucham to te studia praktycznie nie różnią sie od reszty innych. Ba, nawet wydaje mi ze ona i reszta to nic nie robi bo i tak naucza sie na rezydenturze.
Ciekawostka: Pani Karolina ma juz 30lat i dalej gada jak jakas zmanierowana nastolatka. Mam nadzieję ze ona nigdy nie bedzie moim lekarzem

@GdzieSoLody: naprawde ciężkie studia to są takie że ciężko zdać zarywasz nocki tracisz zdrowie a potem i tak a wiedza jest o kant d--y rozbić bo na polskich uczelniach technicznych uczą historii, po pięciu latach się musisz uczyć zawodu praktycznie od zera
@GdzieSoLody: ciężkie studia to chemia fizyka matematyka i tym podobne. Lekarz tylko pisze recepty co mu chemik i biolog przyszykował
- 5
- 7
Giertych stosuje metody moskiewskie; rzuca fejkami i domniemaniami na prawo i lewo, oczywiście wszystkie kończą się (?), żeby nie mieć problemów. Kręci korbą w głowach sekciarzy Tuska, robiąc szum informacyjny. #konowalposting #lekarz100k #afera #heheszki #lekarz #poltyka
@EpicSlavsquat: ale wszyscy zrobieni
@EpicSlavsquat: Nasdaq Chen xdddd
- 42
Ledwo tydzień afery minął, a już widzę moralizatorów, którzy próbują rozmiękczać sprawę gadkami w stylu "obrywają też uczciwi", "powinniśmy merytorycznie, a nie z widłami i pochodniami", etc. Nigdy nie zmienimy rzeczywistości, jak będziemy zastanawiać się czy przypadkiem nie uraziliśmy kogoś uczciwego, albo czy użyliśmy wystarczająco merytorycznych argumentów. Tylko gniewem i protestem generującym uciążliwości da się wywrzeć jakąkolwiek presję. #lekarz100k #konowalposting
@Fortis_: uczciwy nie ma sie czego bać
@Fortis_: "Ci zarabiający miliony to tylko wyjątki, większość zarabia ledwo 20k miesięcznie" - jak do tej pory nie udało znaleźć się nawet jednego oświadczenia majątkowego z zarobkami poniżej pół miliona, najmniejsze jakie widziałem to 650k rocznie
- 23
Naprawdę nie wiem co mnie bardziej w-----a - ukraincy czy lekarze xd
#ukraina #lekarz100k #konowalposting #ukrainiec
#ukraina #lekarz100k #konowalposting #ukrainiec
Naprawdę nie wiem co mnie bardziej w-----a - ukraincy czy lekarze xd
@Goronco: a pomyśl o ukrainskich lekarzach
- 27
@gaz_wieprzowy oni okradają ukraiński NFZ więc nawet na plus.
Ale faktycznie, w momencie wrzucenia na główną lekarza-Ukrainca zarabiającego w Polsce, więcej niż milion zł rocznie, to serwery wykopu chyba klękną xD
Ale faktycznie, w momencie wrzucenia na główną lekarza-Ukrainca zarabiającego w Polsce, więcej niż milion zł rocznie, to serwery wykopu chyba klękną xD
- 12
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryf oszawała, ze ponad 5,5 tys lekarzy zarabia powyżej 100 tys. zł, jezeli każdy z nich ma 1 mil rocznie to jest 5,5 miliarda na nasz koszt. Ciekawe skad te deficyty NFZ. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #konowalposting #nfz #lekarz #k-------------e
@TheRahr: ta agencja moglaby urealnic wyceny niektorych procedur ...no ale kolegom krzywdy zrobic nie wolno.
Bo teraz jest tak ze na NFZ pracujac w pewnej dziedzinie od 07:00 do 16:30 w Polsce - bez zadnych oszustw - jest tak dobrze ze oplaca sie latac co tydzien do PL ze Szwajcarii. Taki bogaty kraj ta PL.
A internisci i geriatrzy to skonczeni frajerzy ze pracuja wedle Agencji.
Bo teraz jest tak ze na NFZ pracujac w pewnej dziedzinie od 07:00 do 16:30 w Polsce - bez zadnych oszustw - jest tak dobrze ze oplaca sie latac co tydzien do PL ze Szwajcarii. Taki bogaty kraj ta PL.
A internisci i geriatrzy to skonczeni frajerzy ze pracuja wedle Agencji.


















