@johnq: Na pewno zjadasz cukry, ale o tym nie wiesz, chociażby jakiś owocek... Warzywa :) nie wierzę, że żyjesz na schabowym i nawet chleba nie jesz ;)
No, ale ok ^^ nie neguję, nie znam się ;) biegaj ^^
  • Odpowiedz
@tRNA: to inpost. Czego oczekiwać. Paczkomaty spoko. Reszta usług do zlikwidowania. Wieczne problemy. Interwencje maja w dupie. Listy idą miesiąc.
  • Odpowiedz
@kleeb: Niestety tak jak już wspominałem wybór kuriera, nie był moją decyzją. W poniedziałek udaję się do radcy prawnego i porozmawiam z nim, co mogę w tej sytuacji jeszcze zrobić.
  • Odpowiedz
Pomocy! Potrzebuję wymienić sam digitizer w telefonie. Gdzie można to zrobić w #kielce?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ekipa z #kielce, potrzebuję podszlifować swój #angielski, tempo nauki musi być wysokie - jakąś konkretną szkołę językową jest ktoś w stanie polecić?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Kielcach wszystkie sklepy na dworcu były dzisiaj zamknięte, a z automatu można było kupić tylko kawę. Żadnego otwartego punktu z jedzeniem w zasięgu 200 metrów.
#kielce #jakzyc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może i tak, widocznie słabo się rozglądałem, ale konsternacja wszystkich pasażerów po przejechaniu 150 kilometrów i w perspektywie kolejnych 150 nie napawała optymizmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#kolejnapaczka

Tym razem Kielce-Warszawa; rozmiar XL

Może ktoś dziś jutro jedzie tą trasą i może przewieźć przesyłkę?

Link
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy żabki w #kielce lub inne sklepy tego pokroju są otwarte czy tylko stacje benzynowe pozostają ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baczy kazdy sklep gdzie za lada stanie wlasciciel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Tylko patrz na daty na produktach, bo lubia dac w takie swieto przeterminowane czasem (°°
  • Odpowiedz
Ej, ja wiem że wypok to nie tablica, ale mam do wydania dwa kotki! Brat wracał późnym wieczorem i znalazł na skraju lasu, pośrodku niczego kocią rodzinę.

Jest mamusia, trójkolorka, i córka, czarno-biała. Ładne, miłe, przytulane. Zdrowe i odrobaczone. Dwóch synków już znalazło domy. Nie skusi się jakiś wykopek?

#koty #kielce #oddam #zwierzaczki
g.....0 - Ej, ja wiem że wypok to nie tablica, ale mam do wydania dwa kotki! Brat wra...

źródło: comment_gC1ti2sLfBIOW86hBsW9lG9mxKQ1t6tb.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Butman: @johnq: już coraz mniej ich tam mieszka. Kiedyś chodziła zawsze cygańska horda. Teraz się ich prawie nie widuje. W barakach mieszkają chyba już nawet w większości Polacy
  • Odpowiedz
Czy ktoś z Mirków w #kielce albo okolicach byłby w stanie dzisiaj przelutować układ QG82915GM? Komputer od maszyny przestał wyświetlać obraz. Problem miałem już wcześniej, pomógł reballing. Niestety problem wrócił. Kasa to nie problem. Dodaję tag #lutowanie just in case.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur1792: Po prostu się pytam, na Wykopie siedzą różni ludzie. I nie mam zamiaru zapłacić kilku groszy, tylko tyle, ile trzeba za usługę, bo zdaję sobie sprawę, że większość będzie chciała odpocząć, a nie ślęczeć nad lutowaniem.
  • Odpowiedz