Mirki, nie wiecie może czy jutro da radę jakoś dojechać z #kielce do #krakow a raczej już do Brzegów czy Kokotowa na 8.45? Do Krakowa jest pociąg a potem mi pokazuje jakiś Mały Plaszow i brzegi ale nie wiem czy nie będą te drogi zamknięte. Czy stopem da radę? A może ktoś jedzie?
Kto jest to powiedzcie proszę, czy trzymają się tego harmonogramu, który jest na stronie czy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakiś mirek, który jest np. na #studbaza i szuka pokoju do wynajęcia w #kielce?

Szukamy współlokatora (chłopaka) do pokoju dwuosobowego, fajnie jak by to była osoba cicha i spokojna (dodatkowym atutem będzie na pewno #bordo, jak coś możemy pomóc w #wychodzimyzprzegrywu ).

Mieszkanie 10 minut (1 km) z buta od Polibudy i około 15 minut od UJK (tych wydziałów na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur1792: Może być też dziewczyna, jak jej nie będzie przeszkadzać mieszkanie z chłopakiem w pokoju. Chociaż nie wiem czy 3 dziewczyny w mieszkaniu to nie za dużo jednak ;d
  • Odpowiedz
Jest jakiś dobry Mirek który podrzucilby za przysłowiowy 4-pak badz 8-pak do cedzyny z zytniej w #kielce za jakieś +-45min? Jadę z wawy ale opóźnienie wielkie i transport który miał być odjeżdża za 5min i nie da rady żebym zdążył
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki wiedzą co się dzieje za miastem w stronę Radlina? Jestem teraz na Cedzynie i co 5-10 minut jakiś wóz strażacki czy co innego na sygnale zapiernicza.

#kielce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się kończy społeczne przyzwolenie na parkowanie na chodnikach i brak egzekucji PoRD ze strony policji. Obok wybudowano BEZPŁATNY ogromny parking na kilkaset aut, ale buractwo i tak w-------a się przez przejście dla pieszych na chodnik. Kiedy wreszcie w Polsce dotrze do kierowców, że miejscem do parkowania samochodów jest jezdnia lub parking a nie chodnik? Nie wiem z czego to wynika, ale większość kierowców musi przynajmniej jednym kołem najechać na chodnik -
lewactwo - Tak się kończy społeczne przyzwolenie na parkowanie na chodnikach i brak e...

źródło: comment_75SKKSnoBQwObj48RcpF953ixpyx8SCr.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem z czego to wynika, ale większość kierowców musi przynajmniej jednym kołem najechać na chodnik - to jakaś tradycja, czy może bez najechania na chodnik traci się honor i uznanie wśród innych kierowców?


@lewactwo: jakiś cholerny komunista dopisał w tamtym ustroju ten przepis i tak teraz wszyscy wyznawcy Przenajświętszej Przepustowości praktykują.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Afera na siłę.

1. 400 pewnie kosztował przystanek, plus remont zatoki i inne elementy.
2. Na ludzi po drugiej stronie przystanku (po prawej stronie) jakoś nie pada i normalnie siedzą. Jak pada ostry boczny deszcz to żaden przystanek nie pomoże.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jebło w Echo, ten sygnał alarmowy dodał jeszcze trochę dramatyzmu (ʘʘ) Poza tym wybite studzienki i rzeki na drogach oraz samochody-amfibie - normalnie koniec świata ()

#kielce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paramite: pewnie już wszystko w porządku, ale rypnęło akurat jak z różowym wysiedliśmy na parkingu więc nam trochę skórę zjeżyło a potem kazali z galerii nie wychodzić. Raczej się nie zawaliło to jechać możesz ;)
  • Odpowiedz