Czy jest jakiś mirek, który jest np. na #studbaza i szuka pokoju do wynajęcia w #kielce?
Szukamy współlokatora (chłopaka) do pokoju dwuosobowego, fajnie jak by to była osoba cicha i spokojna (dodatkowym atutem będzie na pewno #bordo, jak coś możemy pomóc w #wychodzimyzprzegrywu ).
Mieszkanie 10 minut (1 km) z buta od Polibudy i około 15 minut od UJK (tych wydziałów na
Szukamy współlokatora (chłopaka) do pokoju dwuosobowego, fajnie jak by to była osoba cicha i spokojna (dodatkowym atutem będzie na pewno #bordo, jak coś możemy pomóc w #wychodzimyzprzegrywu ).
Mieszkanie 10 minut (1 km) z buta od Polibudy i około 15 minut od UJK (tych wydziałów na



























Kto jest to powiedzcie proszę, czy trzymają się tego harmonogramu, który jest na stronie czy