• 0
@PhobosX Wydaje mi się, że chcą docelowo zaślepić Warszawską, a ruch przekierować na Radomską. Zobacz plany przedłużenia ulicy Witosa.
@ScaRRyMaN Bo było niebezpiecznie, ale dlatego że na poboczu przy samym skrzyżowaniu parkowało sporo aut i była zerowa widoczność dla wyjeżdżających z Szybowcowej. Wystarczyłby zakaz parkowania.
  • Odpowiedz
Jaki #internet i #tv wybrać w #kielce (ul. Szkolna) : #vectra #upc #netck #lte, jakiś lokalny dostawca, cokolwiek innego? Znajomi mają Vectre w innym mieście i sobie chwalą, mocno sie zastanawiam nad nią ale w interneccie srogie oponie krążą. Wymagania to skrajnie mała awaryjność i umowa na rok/półtora.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuba7: Odradzam Vectrę ze względu na poziom obsługi. PRL to mało powiedziane. Problemy przy kończącej się umowie (nie chciano przyjąć modemu bo twierdzono, że zaśniedziały wtyki i musiał stać w wodzie, nie sprawdzono sprawności sprzętu) choć to nie jedyne jazdy z nimi. Lepiej wypada UPC.
  • Odpowiedz
Szukam pralki jak najtańszej, 300/400zł do studenckiej kawalerki, najlepiej klasyczna ale może być pakowana od góry. Ograniczony budżet, właściciel zapewna rekompensate w postaci zwrotu w różnicy czynszu. Na co zwracać uwage w przypadku kupna używanej pralki, kupować od prywaciarza czy z komisu? Podsyłam linki z olx do obadania, oferty kupna tylko z Radomska lub Kielc .

http://olx.pl/oferta/pralka-whirlpool-100-sprawna-CID628-IDh9Pel.html#88df4ea7da
http://olx.pl/oferta/pralka-elektrolux-40-cm-sprawna-CID628-IDh9OUT.html#88df4ea7da
http://olx.pl/oferta/pralka-amica-52cm-z-wyswietlaczem-bardzo-ladnie-utrzymana-polecam-CID628-IDgXDod.html#88df4ea7da
http://olx.pl/oferta/pralka-ewf-10470-glebokosc-52cm-6kg-time-menager-wyswietlacz-polecam-CID628-IDfHWf5.html#88df4ea7da
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kuba7 jak w Radomsku to poszukaj popularnego serwisu z bełchatowa, trzy miesiące temu braliśmy od nich pralkę za 400 zł Beko półtoraroczną. niestety ale firmy ani numeru nie pamiętam :(
  • Odpowiedz
@Boratt: poznasz po tym że muszą gdzieś schować ten swój czytnik do kart miejskich. W lato januszowe torby na ramieniu, w zimę upchany pod kurtką.
Poza tym na przystanku stoją razem a wsiadają zazwyczaj różnymi drzwiami.
Ja tam i tak wychodzę z założenia że lepiej kupić ten miejski na 90 dni jak już trzeba autobusem jeździć i mieć w dupie kanarów, ale jak musisz przycebulić to korzystaj ( ͡°
  • Odpowiedz
@paramite: Bardzo dobre mleko! Nie smakuje jak większość cieczy mlekopodobnych, które nie mają ani gęstości mleka, ani jego aromatu. W smrodek nie wnikałem, ale może nazywa się koneckie nie dlatego, że jest z Końskich, a od konia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, czy siak - polecam.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki z #kielce ! Potrzebna pomoc. Potrzebuję około 4 minuty waszego cennego czasu, aby dokończyć badania do pracy. Wystarczy wypełnić ankietę dotyczącą rewitalizacji Kielc z perspektywy mieszkańca. Tylko tyle. Z góry dziękuję za poważne potraktowanie prośby i pomoc w uzyskaniu dodatkowego wykształcenia!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScy5FEzq5MysfBFD1qCcpLE-5D4yzArn87DR8ZrywZf656OQg/viewform#start=openform
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #kielce szukam sprawdzonej mieszalni lakierów gdzie dorobią lakier do mojego auta. Ma ktoś może namiary na taką?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kielce

Gdzie mogę kupić w Kielcowni papryczki chipotle? W Piotrze i Pawle są tylko w jakimś dziwnym sosie pomidorowym a ja potrzebuję bez dodatków.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirasy z #kielce ponawiam propozycję #wykopiwo
Proponuję 10 września (sobota)
Jak się zbierze parę osób to zarezerwuje osobiście jakąś knajpę.
Leci lista:
1. Darson
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach