Zmotoryzowane Mirki z #kielce
Jeździcie czasem na Łódź? Bo jak tak to kto mi wyjaśni fenomen górki gdzieś za Ćmińskiem pod którą tak strasznie ciezko podjechać? I wcześniej (przed torem np) i później, są wzniesienia o podobnym kącie a wjeżdża się na nie normalnie a tam (to chyba wieś Przyjmo, albo gdzieś dalej) pojazdy mi odmawiają posłuszeństwa? Już jako gowniara to zauważyłam, że skuter mi niedomagał tylko w tym miejscu
Jeździcie czasem na Łódź? Bo jak tak to kto mi wyjaśni fenomen górki gdzieś za Ćmińskiem pod którą tak strasznie ciezko podjechać? I wcześniej (przed torem np) i później, są wzniesienia o podobnym kącie a wjeżdża się na nie normalnie a tam (to chyba wieś Przyjmo, albo gdzieś dalej) pojazdy mi odmawiają posłuszeństwa? Już jako gowniara to zauważyłam, że skuter mi niedomagał tylko w tym miejscu


































źródło: comment_zXLcGkeN0XnJ1Fyr6HdyLYGGNEj1QuPN.jpg
Pobierz