Zmotoryzowane Mirki z #kielce
Jeździcie czasem na Łódź? Bo jak tak to kto mi wyjaśni fenomen górki gdzieś za Ćmińskiem pod którą tak strasznie ciezko podjechać? I wcześniej (przed torem np) i później, są wzniesienia o podobnym kącie a wjeżdża się na nie normalnie a tam (to chyba wieś Przyjmo, albo gdzieś dalej) pojazdy mi odmawiają posłuszeństwa? Już jako gowniara to zauważyłam, że skuter mi niedomagał tylko w tym miejscu
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrmydlo: pod raszówkę na 5 będzie zwalniał jak masz poniżej 150KM. Z resztą jest tam spory rozbieg więc w połowie górki robisz redukcję raz w dół.
@Lilit: serio aż do 2 redukujesz? Jakim samochodem jezdzisz, z jakim silnikiem? Wiesz, zauważyłem że kobiety boją się "kręcić" silnik wysoko bo "wyje i jest głośno". Następnym razem jadąc od strony Kielc rozpędź się do stówki na 4 biegu jak się będziesz
  • Odpowiedz
O kieleckich przystankach

Mało tematów okazało się być tak wdzięcznymi medialnie jak kieleckie przystanki. Niestety w natłoku informacji o nich cały czas umykała istota problemu. Nie jest nią bowiem - jakby się mogło wydawać - cena, ale złe lokalizacje i niefunkcjonalność. Kielczanie za ogromne pieniądze uzyskali - i dosłowne i w przenośni - zabetonowanie wadliwego układu, zamrożenie na długie lata bardzo poważnych błędów dotyczących węzłów przesiadkowych. Mieliśmy niepowtarzalną szansę wypracowania nowej lepszej siatki
lewactwo - O kieleckich przystankach

Mało tematów okazało się być tak wdzięcznymi ...

źródło: comment_U5a5rByuP8CKREUeG5WSwBmY2J7OCH1E.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rondo przy IX wieków/Paderewskiego zostało zakorkowane


@ScaRRyMaN: że co? Akurat to jedno w tym mieście poprawiło się na plus jeżeli chodzi o ruch samochodowy. Zamiast ruchu na osi Czarnowska - IX wieków i 1. maja - IX wieków, zlikwidowano wyjazd z Czarnowskiej, większość ruchu odbywa się na linii 1. maja - IX wieków, więc idzie on o wiele płynniej niż jeszcze parę lat temu (a pamiętam korki z Czarnowskiej sięgające
  • Odpowiedz
@Tomeek: Hybryda, bo odpala zarówno z benzyny, jak i podtlenku eLPiGi( ͡° ͜ʖ ͡°) Pali tyle, ile wleję. Jeżeli chodzi o jazdę na gazie, różnie - czasem krócej, czasem dłużej. Dla mnie wygląda to jak uszkodzony map sensor.
  • Odpowiedz
batmanck - święto zalewajki :3
[Co tygodniowa ściągawka imprez z Kielc i okolicy(htt...

źródło: comment_KToxgOgJGoOEWjvO4zR4UNOJwoyQFeHY.gif

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

⫵anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z #aso #opel z #kielce bądź #radom? Głównie chodzi mi o to, jakie mają podejście do klienta, zwłaszcza z autem kilkunastoletnim i czy ogólnie warto tam jechać. A pytam dlatego, że wóz ma przebieg rocznego auta i takiż jego jest stan, więc przypadkowe warsztaty nie wchodzą w grę.

Z góry dzięki za wszelkie info oraz brak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem 8 lat Astrę F (kupiłem jak miała 5 lat) i nigdy nie serwisowałem w aso w Radomiu (jestem z Radomia ofcoz), zawsze korzystałem z niezależnych serwisów. Raz miałem kontakt w trasie z aso w Kielcach, ale nie pomogli, bo nie mieli na stanie (do mojego modelu i wersji silnikowej) części jakiej potrzebowałem (linka do prędkościomierza) - to było w sobotę około 13 i pewnie nie było już gdzie
  • Odpowiedz
Od ulicy Ściegiennego w kierunku Krakowskiej ulicą Husarską jechały ford focus, którym kierowała 41-latka a za nim toyota prowadzona przez 28-latkę. W pewnym momencie toyota uderzyła w tył forda.

Kierująca z toyoty wyjaśniała policjantom, że w trakcie jazdy klapki spadły jej z nóg i przyblokował się pedał gazu - przekazywał starszy sierżant Damian Janus z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/siedem-osob-rannych-w-wypadku-w-kielcach-w-tym-trojka-dzieci-wszystko-przez-klapki,10476336/

#kielce #rozowepaski
kubasal - Od ulicy Ściegiennego w kierunku Krakowskiej ulicą Husarską jechały ford fo...

źródło: comment_6qACbf81ZXcEV88dZAxqnVDDrWbYt0cI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki i Mirki! Szukam ogólnodostępnego placu manewrowego w Kielcach. Takiego, gdzie można sobie podjechać własnym samochodem i poćwiczyć, gdy akurat nie jest zajęty. Znajdzie się coś takiego? Najlepiej na północy lub w centrum miasta ale interesują mnie wszystkie lokalizacje.

#kielce #prawojazdy #naukajazdy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gorzkiezale

Słuchajcie mirki i mirabelki, szczególnie z #kielce. Chciałbym wam zdecydowanie odradzić wizytę w japońskim buefecie Xpress-Akasaka w Galerii Echo. Dotychczas chodziłem tam raz na jakiś czas, atmosfera czasem była dziwna ale ogólnie było okej.

Dzisiaj wspólnie z moim #rozowypasek i jej kuzynką poszliśmy tam. Ja miałem zamówić bufet, a mój rozowypasek jakieśtam niewielki zestaw. Niestety niezbyt miła pani na wejściu poinformowała nas, że zmieniła się polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnq: Nie było najgorsze, ale jak tam taka atmosfera panuje to podziękuje nawet gdyby mieli się mocno poprawić.

Tekst od nich z fanpage do klienta:
"O 20.20 pewnie świeże jedzenie się już skończyło A o tej porze już nie dorabiamy. Czasem trzeba ruszyć główką"

Według mnie to szczyt chamstwa. Skoro nie ma świeżego jedzenia, to czemu sprzedają komuś bufet?
  • Odpowiedz