Mieli z #kielce czy jest gdzie zostawić samochód na cały dzień w okolicach Qubusa?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mircy z #kielce, są u Was jakieś dobre burgery w okolicach centrum?
Mirasy z #kielce dobra myjnia bezdotykowa z kompresorem do kół?
@Darson666: Jest jedna na Jaworskiego zaraz za stacją benzynową (sama stacja jest na rogu Jaworskiego/Warszawskiej)
Druga coś kojarzę jest na Piekoszowskiej niedaleko Lidla.
Druga coś kojarzę jest na Piekoszowskiej niedaleko Lidla.
- 0
@Darson666: Shell jak się leci na Ślichowice, kompresor, odkurzacze, myjka z rozmieniarką, dodatkowo jak wjeżdżasz to pierwsza od prawej ma szczotkę do mycia która jest za free ;) zawsze z niej leci woda z pianią ;)
- 3
@pan_heniek: nie jestem w stanie powiedzieć czemu o niej nie powiedział lub czy w ogóle rzucił okiem, ja mam z nim takie samo doświadczenie jak Ty ze swoim i wielokrotnie byłem przy tym jak innych klientów informował, że coś niedługo będzie do roboty lub przy okazji może od razu wymienić.
Natomiast to, że tak chwaleni mechanicy nie potrafią klocków hamulcowych dobrać i zmienić oraz szczęk hamulcowych co skutkowało brakiem ręcznego
Natomiast to, że tak chwaleni mechanicy nie potrafią klocków hamulcowych dobrać i zmienić oraz szczęk hamulcowych co skutkowało brakiem ręcznego
@mikra25: Miedziana (przy OSP) tam jest dobry mechanik. Robię tam od zawsze auta - zawsze zadowolony wyjeżdżam.
- 16
@Baczy: :D
źródło: comment_Olh59x4AIQjqMwoxORmAtA9EMMNL9wof.jpg
Pobierz@Baczy: Oni kosza trawę w odstępach między płytami którymi wyłożony jest Plac Wolności. Akurat trafił ich deszcze, co w CK w tym czasie nie jest niespodzianką. Jak dla mnie normalka
- 16
- 8
Mircy jest #praca dla #frontend i #javascript dev w międzynarodowej korporacji z branży #it:
miejsce pracy to #lublin (dla osób spoza np.klient oferuje benefity relokacyjne)
Praca zdalna
miejsce pracy to #lublin (dla osób spoza np.klient oferuje benefity relokacyjne)
Praca zdalna
- 3
@daro2822: kojarzy mi się trochę z dowcipem:
a my w korpo mamy luźne piątki, możemy przychodzić bez krawatów
- 1
klient idzie na pewne ustępstwa (np. nie wymaga wykształcenia kierunkowego, nie wymaga pełnego bagażu doświadczeń w każdym zakresie z powyżej wymienionych - oczywiście im więcej potrafisz tym więcej zarobisz)
@daro2822: ale przeciez to jest norma. Te "ustepstwa" to koniecznosc zeby znalezc sobie pracownika.
- 0
@Hipokryta: naprawdę konkretnie.
@galaxie500: Fajnie macie, po drugiej stronie Kielc pada sobie leniwie
- 1
Mircy mirabelki z #kielce , Wybieram się z @markedone do was i mam pytanie, co ciekawego jest do zwiedzenia i gdzie jest najelpszy pub/bar do wypicia dobrego browarka?
#podrozujzwykopem #pytanie #kiciochpyta
#podrozujzwykopem #pytanie #kiciochpyta
- 2
Mirki z #kielce ktoś jest może z Was hydraulikiem? Nawalił syfon pod wanną i zalewa sąsiadów, mieszkanie wynajmowane więc potrzebuję rachunku do zwrotu kosztów. Ktoś może ma kogoś polecić?
19
73 lata temu „Szary” uwolnił z niemieckiego aresztu około 70 więźniów

W nocy z 6 na 7 sierpnia 1943 roku oddział dowodzony przez Antoniego Hedę „Szarego” rozbił niemiecki areszt w Starachowicach. Żołnierze uwolnili około 70 osób, w tym kilku akowców. To była jedna z pierwszych akcji „Szarego”, legendarnego dowódcy partyzantów na Kielecczyźnie.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
10
To już nawet nie jest śmieszne. Lech upokorzony w Kielcach

Czas pożegnać Jana Urbana.....
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Prokurator_Bluewaffles: oni mają flagę wieśniacy? czy co tam jest?
- 3
@namiot666: chyba poznaniacy, ale Twoja wersja bardziej mi się podoba

























źródło: comment_tMVmb3rTUnkXrIZj7TdUoupOxsXEYX1h.jpg
Pobierz