Za miesiąc zaczynam studia prawnicze w moim rodzinnym mieście na UJK. Chciałem zasięgnąć opinii Mirków, czy któreś z Was studiuje tam ten kierunek i może się coś więcej wypowiedzieć o jego poziomie. Niestety na internecie nie znalazłem opinii, ale w sumie prawo na UJK otwarli (chyba) 2 lata temu więc to "młody wydział". Czytałem wiele negatywnych komentarzy o tej uczelni, ale może na tym kierunku jest inaczej...
#prawo #studia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AstroMat: Z tego co słyszałem to niestety bardzo słaby wydział prawa. Trzeba było celować w WPiA warszawskie lub łódzkie lub UJ bo na dalszej prawniczej drodze (po studiach) to przede wszystkim one się liczą.
Widać to chociażby po najnowszym rankingu klinik prawa.
  • Odpowiedz
@AstroMat: i jak tam się potoczyła przygoda z tym prawem i UJK? sama teraz podejmuję wybór czy tam iść więc chętnie się dowiem czy lepiej wybrać wygodę i brać to co bliżej czy iść na UWr
  • Odpowiedz
Mireczki, potrzebuje sklepu lub kogoś kto ma do sprzedania lusterko vw bora/golf4 na internecie jest kilka ale potrzebuje odbioru osobistego na terenie Kielc :)
Znacie kogoś takiego lub taki sklep?
#kielce
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo, czym w miarę szybko i tanio dojadę z Warszawy do okolic Kielc? Przez ostatnie lata wracałem do domu tylko na święta pociągami PKP ( #skarzysko ). Teraz w związku z problemami pewnej natury będę musiał aż do połowy listopada jeździć w każdą środę wieczorem, ewentualnie czwartek, właśnie do Kielc. W zasadzie pytane brzmi czy istnieje jeszcze coś poza #polskibus co zatrzymuje się w mniejszych wioskach. Jechałem nim
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kibic też turysta ;)

SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z zapytaniem o możliwość grupowego zwiedzania Muzeum Narodowego. Kibice podkreślają, że pierwotnie mieli przyjechać do Kielc o godzinie 16:45, czyli ponad godzinę przed meczem, jednak zmiany wprowadzone przez policję sprawiły, że zjawią się na miejscu dwie godziny wcześniej. Fani chcą efektywnie wykorzystać ten czas i „zapoznać się z historią i dorobkiem kulturowym Kielc”.


Kibice Arki z bólem przyznają, że niestety nie
Adams_GA - Kibic też turysta ;)
 SKGA zwróciło się do Pałacu Biskupów Krakowskich z z...

źródło: comment_kcMA8AsAEaaVRtpo4VieRlsIy3r7gTVy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Awantura pod Biedronką na Barwinku xD Przywiązany pies ugryzł jakąś babkę, a drugiej wytarmosił zakupy xD Współczuje właścicielowi co będzie się musiał kłócił z jedną z tych bab o ile oczywiście przyzna się do psa a nie s-------i xD . Na policję miały dzwonić.

#kielce #barwinek #onniegryzie #onsietylkotakbawi #psy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na policję miały dzwonić.

@repiv: i bardzo dobrze. Psy mają mieć obowiązek posiadania kagańca bez względu na wielkość osobnika.

Mam nadzieję że właścicielowi za nie posiadanie myślenia dowalą taki mandat że z płaczem będzie go płacił.
  • Odpowiedz