Mirki z #kielce
Wraz z kolegą szukam dwóch pokoi jednoosobowych w okolicach galerii echo. Ktoś coś?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stało się. Dosięgnela mnie kara za oglądanie chińskich bajek. Rozpierniczyl mi się ekran w moim meizu m2 note. Ale dotyk działa. Wszystko działa, tylko jest krecha przez cały ekran, ukruszone szkło przy rogu i dwie pajęczyny. Gdzie w Kielcach zanieść tel. żeby mi go wymienili? Gdzie jest najlepszy serwis? #meizu #kielce #gsm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Mirki i Mirabelki wydarzeniem roku u mnie zostaje #koncert wczorajszy we #wroclaw #rammstein Widowisko niesamowite, dym,fajerwerki i ogień, oraz zajeb... muzyka. Polecam każdemu zobaczyć a fan niemieckiego zespołu nie powinien ominąć takiego wydarzenia. Mimo długiej drogi wyjazd wczoraj o 4 rano i 3 przesiadki dom-kielce-krakow-wroclaw i jeszcze nie wrocilem siedze w #kielce na piwie i czekam na autobus do domu. Zmęczony ale mega zadowolony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@casual_ck: nic się nie zmieniło, najbliżej z noclegami jest chyba tylko Sielpia. Zajebiście też jest na Machowie, przed Tarnobrzegiem, ale to już jest 100 km, a i tam brak noclegów.
  • Odpowiedz
Dzisiaj ocenię lokal Pizza Fast.
Pizza Milano 36cm w cenie 30zł składniki: szynka szwarcwaldzka, suszone pomidory, ser camembert. Smak tylko ok, liczyłem na więcej składników za tą cenę, dostawa szybka, przed czasem. Zamówiłem także 1 l napój Coca-Cola, dostałem pepsi, którego nie mają nawet w ofercie. Widocznie dla nich to jedno i to samo.
2/10
#jedzzwykopem #kielce #jedzwkielcach
paramite - Dzisiaj ocenię lokal Pizza Fast.
Pizza Milano 36cm w cenie 30zł składniki:...

źródło: comment_jxnxXZIsf35brn45UWnHJNd25BZYtpbm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce .

Potrzebuję namiary na dobrego stolarza, któremu bym dał projekt elementów i materiał a on by mi to wszystko profesjonalnie wyciął. Poratuje ktoś ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@kravjec nie jestem przekonany co do stabilności w przypadku złej pogody i czy dany nadajnik nie będzie przeciążony w godzinach szczytu. Chciałbym też na tym pograć i mieć niskie pingi. W mieszkaniu tam mam pełne 4G z virgina i download 70 a upload 20
  • Odpowiedz