Wpis z mikrobloga

Jaki #internet i #tv wybrać w #kielce (ul. Szkolna) : #vectra #upc #netck #lte, jakiś lokalny dostawca, cokolwiek innego? Znajomi mają Vectre w innym mieście i sobie chwalą, mocno sie zastanawiam nad nią ale w interneccie srogie oponie krążą. Wymagania to skrajnie mała awaryjność i umowa na rok/półtora.
  • 15
  • Odpowiedz
@Kuba7: Polecam netCK, mam u siebie w firmie. Mają radiowy na 5ghz lub światłowód. Od roku miałem raz problem, z winy ich dostawcy (vectry :D). Teraz są podpięci do ogólnopolskiego światłowodu
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: prędkości są faktycznie gwarantowane? Moja luba ma horror obecnie z Orange u siebie na wsi, prędkości do 1Mb/s. W Kielcach chcemy mieć coś na poziomie XXIw. Oferta Vectry wydaje mi sie najkorzystniejsza, za 90zł internet do 100Mb/s i koło 130 kanałów TV - w sam raz na moją studencką kieszeń no ale te opinie. Właścicielka od której najmuje mieszkanie też odradzała Vectre ale proponowała Plusa czy CP jako internet więc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ScaRRyMaN : masz własne doświadczenia z UPC albo Vectra? Ciężko mi się zdecydować a Internet muszę mieć w ostatnim tygodniu września
  • Odpowiedz
@Kuba7: W mieszkaniu, które wynajmowałem studentom, miałem vectre. Częste awarie, niskie prędkości, tnące się TV. Znajomy za to ma upc i jest dość zadowolony, narzeka tylko na długi czas reakcji gdy jest awaria
  • Odpowiedz
  • 2
@Kuba7 UPC mogę polecić, mam od kilku lat odkąd mieszkam w Kielcach, gdy zdarzą się awarię to rzeczywiście są naprawiane dość długo, ale jest to tak rzadko, że i tak szczerze polecam.
  • Odpowiedz
@Kuba7: Odradzam Vectrę ze względu na poziom obsługi. PRL to mało powiedziane. Problemy przy kończącej się umowie (nie chciano przyjąć modemu bo twierdzono, że zaśniedziały wtyki i musiał stać w wodzie, nie sprawdzono sprawności sprzętu) choć to nie jedyne jazdy z nimi. Lepiej wypada UPC.
  • Odpowiedz