Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JEST-SUPER

JEST-SUPER

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15210
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 15193
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 72
Nessiteras_rhombopteryx
Nessiteras_rhombopteryx
20.06.2026, 13:06:33
  • 39
Zauważyliście że ludzie już prawie nie spacerują? To nawet nie jest tak że nie wychodzą z domu ale więcej ludzi widzę na rowerach i chulajnogach niż na nogach xD. A jak już ich używają to do biegania, nie ma już takich samotnych romantyków jak ja co idą się po prostu powłóczyć, kontemplować przyrodę... Nic dziwnego(aczkolwiek niemiłego) że są miejsca, i mówię tu o Polsce a nie o USA, gdzie musisz jechać autem
Nessiteras_rhombopteryx - Zauważyliście że ludzie już prawie nie spacerują? To nawet ...

źródło: 1000003235

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 21.06.2026, 10:24:58 via Wykop
  • 0
@Nessiteras_rhombopteryx: W tym roku jeżdżę dużo rowerem i w weekend normalnie dużo osób spaceruje, wczoraj byłem w parku mimo 30 stopni i też pełno osób sobie spacerowało.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19.06.2026, 09:36:17
  • 243
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 20.06.2026, 08:43:26 via Wykop
  • 0
@KIaudik: Na 99% ten film to reklama jej onlyfansa, żeby zdesperowali faceci weszli na jej profil motywowani tym, że jest sama i może coś ugrają xdd a wy się łapiecie na takie proste rzeczy xddd
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:13:27
  • 556
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 08.06.2026, 17:11:44 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: Wróżę Wam szczęśliwe życie - Wam, czyli jej XDDDD
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
01.06.2026, 15:01:20
  • 293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 02.06.2026, 08:20:38 via Wykop
  • 0
@szuwarek: Jak mieszkam sam i sam robię zakupy, sprzątam, piorę, gotuje itd to gdzie się mam zgłosić po mój drugi, lepiej płatny etat?
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
23.05.2026, 19:13:17
  • 236
A więc szukałem samochodu aż w końcu się coś trafiło,Mazda 3 2008 rok, blacharsko bdb na progach, parę małych wgniotek ledwo widocznych i rysek ale to szczegół, nie ma co wymagać cudow po leciwym samochodzie,LPG zalozone silnik 1.6 chodzi fajnie narazie jestem zadowolony. Wiadome to nie jest jakiś tam extra samochód ale dla mnie wystarczy, oby się darzylo
#motoryzacja #samochody
marek2092 - A więc szukałem samochodu aż w końcu się coś trafiło,Mazda 3 2008 rok, bl...

źródło: temp_file3474078724422662590

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 24.05.2026, 07:43:28 via Wykop
  • 0
@r5678: co ty dupisz synek, mam mazdę 6 kolejnej generacji i teraz w lipcu stuknie mi 5 czy 6 lat i nią się tak zajebiście jeździ, że nawet nie chce jej na nic nowego z salonu wymieniać
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
11.04.2026, 13:06:44
  • 26
#przegryw

Jak byście mali to rodzice brali was do restauracji, mcdolandow albo na pizzę?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 12.04.2026, 09:23:14 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: W sumie do restauracji to nigdy, pierwszy raz byłem mając chyba 20 lat XD Ale dziadek brał mnie do McDonalda, a mama na pizzę i do kina
  • Odpowiedz
GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
05.04.2026, 12:01:26
  • 437
Najgorsze w święta, mając te 30+ lat i własne dzieci, jest to, że nie można wstać od stołu i sobie pójść grać w gry, tylko trzeba siedzieć z rodziną i mówić dzieciom, żeby też siedziały ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#swieta #wielkanoc #gozkiezale #zalesie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 06.04.2026, 09:19:06 via Wykop
  • 1
@GladysDelKarmen: Wczoraj zaraz po jedzeniu poszedłem grać z siostrzeńcami w Minecrafta w coopie
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
05.04.2026, 04:12:35
  • 2173
Dorosłość jest wtedy, gdy kupisz sobie ps5 pro, napęd blu ray, pada edge, 2 gry i od tygodnia leży to wszystko nieodpakowane w kartonie, bo nie masz czasu się za to zabrać.
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 05.04.2026, 09:19:17 via Wykop
  • 3
@smutny_kojot: Dla mnie odpoczynek i gry to bardzo istotna sprawa i wiem, że jak to będę odrzucał w imię innych spraw, to nie będę szczęśliwy. Nauczyłem się mocno dbać o siebie i z roku na rok robię coraz więcej rzeczy, które robiłem jako dziecko i mi sprawiało radość, zresztą przebywanie z moimi siostrzeńcami daje do myślenia ile się miało beztroski i radości kiedyś, a którą trzeba było w sobie zabić,
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
08.03.2026, 02:59:26
  • 674
Dobranoc
wfyokyga - Dobranoc

źródło: temp_file4182174950018856205

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 08.03.2026, 10:45:14 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: Narzekacie tu wielce na rakowego tiktoka, ale jak ktos wam wrzuci filmik z tiktoka jako gif, to plusujecie zadowoleni XD
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
26.02.2026, 05:06:05
  • 878
#heheszki #humorobrazkowy #humor #szkola #pdk #pilkanozna #sport
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #szkola #pdk #pilkanozna #sport

źródło: temp_file7867123501622988876

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 26.02.2026, 10:58:58 via Wykop
  • 0
@Sonny86: U nas w technikum w 4 klasie wybudowali nowe boisko z tartanu i na WFie błagaliśmy nauczyciela, żeby tam chodzić grać, to ciągle nam odmawiał, bo twierdził że mu będzie za zimno na dworze xdddd Nawet błagaliśmy, że w kurtkach / bluzach pójdziemy, a on nic. To była wiosna, więc temperatury ok 15 stopni. Więc musieliśmy grać w pingponga, albo cisnąc się na małej, niewymiarowej salce do kosza /
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
30.01.2026, 18:25:32
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 31.01.2026, 10:21:57 via Wykop
  • 0
@CocoaGrower: Ostatnio jechałem w Katowicach autobusem prowadzonym przez czarnoskórego i ogólnie jechał tak samo jak prowadzony przez białego. I to każdej płci. Nie wiem co za różnica xD
A tego ziomka hindusa kojarzę z fejsa, wrzuca filmy jak się wozi autobusami, sympatycznie to wygląda xD
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
24.01.2026, 18:50:11
  • 156
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 25.01.2026, 09:32:31 via Wykop
  • 1
@Marcepanowy_Detektyw: W poprzednim roku nie licząc rodziny, to ze znajomymi się spotkałem jakieś 8-10 razy. Większość czasu to rozmowy przez komunikatory i z moim ziomkiem przynajmniej raz na dwa tygodnie parę godzin przez telefon. Mógłbym się spotykać częściej, ale mam fobie społeczną i zaburzenia lękowe, więc robię to bardzo rzadko. Plus lubię być sam i wtedy odpoczywam
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
17.01.2026, 13:00:34
  • 908
#cdprojektred za to was kuwa nie szanuje, sprzedajecie merch tak drogi, okej, to jeszcze pół biedy, i tak nikt tego nie kupi, ale co ciekawsze te rzeczy są tańsze po przełączeniu się na USA XD A ceny dostawy oczywiście to jakieś 60 zł bo wysyłka z Austrii, ebać was

Wiedźmin ma ogromny fandom w Polsce, a sklep wyniesliscie za granicę, brawo, chce poznać tego geniusza co na to wpadł XD
iErdo - #cdprojektred za to was kuwa nie szanuje, sprzedajecie merch tak drogi, okej,...

źródło: Screenshot_20260117_135833_Chrome

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 18.01.2026, 10:57:36 via Wykop
  • 0
@iErdo: Kurde a kupiłem sobie w promocji 2 zajebiste kubki - z Wiedźmina jako Van Gogh i z Cyberpunka z Judy też w odniesieniu do jakiegoś obrazu słynnego - robione na licencji przez Good Loot bodajże i zapłaciłem... po 30 zł xD i to kubki na ponad 400 ml, z tą warstwą reagującą na ciepło
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 15.01.2026, 11:41:40 via Wykop
  • 0
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: Można się było domyślić, że ktoś kupujący mieszkanie za gotówkę 800 tys zł nie siedzi na wykopie... a ja głupi
  • Odpowiedz
mieszkamwkartonie
mieszkamwkartonie
mieszkamwkartonie
13.01.2026, 22:15:30
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 14.01.2026, 12:31:32 via Wykop
  • 5
@mieszkamwkartonie: Chce Wam się takie fejki robić w paincie dla poklasku na wykopie i udawać że to śmieszne i obnaża Polki? XD
  • Odpowiedz

534

Nowe oszustwo BLIK w Polsce - uważajcie na przelewy z nieznanych numerów!

Nowe oszustwo BLIK w Polsce - uważajcie na przelewy z nieznanych numerów!

Nowy przekręt z BLIK w Polsce. Sprawdź, jak działa oszustwo z błędnym przelewem, dlaczego jest groźne i co zrobić, aby nie stać się nieświadomym pomocnikiem oszustów.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 09.01.2026, 08:14:13
  • 248
  • #
    blik
  • #
    banki
  • #
    technologia
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
JEST-SUPER
JEST-SUPER 10.01.2026, 10:34:29 via Wykop
  • 1
Tak na logikę, jakbym miał odesłać pieniądze - a chciałbym tak zrobić - to odesłałbym na ten sam numer, a nie na jakiś inny, bo ktoś mi mówi że tam miały pójść. Niech se sam je tam wyśle, blik dochodzi w kilka sekund, to zaraz se to sam zrobi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
09.01.2026, 05:40:30
  • 1713
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEST-SUPER
JEST-SUPER 09.01.2026, 11:31:51 via Wykop
  • 2
@whos_your_daddy_snakegirl: Ludzie dzisiaj nie mogą się skupić przez przebodźcowanie i spędzanie codziennie godzin na tiktoku i rolkach, co rozregulowało ich dopaminę, ale że adhd mówi o tym, że nie możesz się skupić, to w zasadzie każdy widzi u siebie adhd i myśli że to jest jego problemem i najlepiej jak dostanie tabletki, żeby móc się skupić. By dalej siedzieć kilka godzin na tiktoku, na którym oglądali film o adhd i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking