Wpis z mikrobloga

Pracuje w sklepie rowerowym od miesiąca główny właściciel szef każe do siebie dzwonić co 2h od otwarcia i podawać jaki jest utarg, oczywiście koleś totalnie odklejony i o 11 dostaje reprymende że spokojnie już powinno być nie wiem z 1000zł, gdzie nawet nie było jeszcze żdnego klienta xD. I takie telefony musze robić po 5x dziennie zawsze z tą samą spiewką że bardzo słabo nam idzie. Co najlepsze średni dzienny utarg wyliczył tak że kazał wziąć najlepszy dzień listopada zaokrąglił w góre odpowiadajać że to jest do zrobienia codziennie bo mamy dobrą lokalizacje tylko mamy się spinać. Czy to podchodzi pod mobbing bo już mam tego dosyć, i odechciewa mi się przychodzić do pracy przez takie cos. Nie zależnie jak dobry dzień by nie był i tak słysze że za mało, i za słabo i takie męczenie d--y dzień w dzień po 5 razy.
#pracbaza #mobbing #januszebiznesu #januszex #przegryw #korposwiat
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4rcinS: ja robie swoje 100% utargu co miesiąc problemem jest że dla janusza najlepszy dzień miesiąca to od teraz ma być standardowy dzień, gdzie dziennie jest 6 klientów co ma na monitoringu i co ja mam zrobić a wysłuchiwać po 5x dziennie jego demotywującego p---------a nie mam zamiaru bo to siada na psyche i sie odechciewa.

Nikt ci nie wejdzie do sklepu do 14 a ty masz słuchać że słabo
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: wg mnie może w czasie pracy wymagać telefonów nawet co 5 min. ale nie może przy tym uprawiać agresji słownej wobec pracowników, najlepiej go sobie nagrywaj na wszelki wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jakieś odszkodowanie pyknie
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie ja bym wprost wybuchną śmiechem i zapytał czy skoro żaden klient nie wszedł nawet do sklepu to mam iść ich na ulicy zapraszać czy sam kupować aby zgadzał się jakiś limit xD przy okazji dorzucając kilka razy słowo odklejka xD
Chciałbym trafić kiedyś do takich pracy, bym janusza doprowadzał do furii. Nie ma nic lepszego xD
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Dwe lewe ręce to chyba właściciel, że mu się nie chce ruszyć d--y do sklepu i sobie w systemie samemu sprawdzić (°° home office by tylko chciał roszczeniowy gówniarz
  • Odpowiedz