Eh, muszę to zrobić. Ta parafia mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co proboszcz na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na plebanii która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym bazyliką. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
Noo i stało się, #wypowiedzenie złożone dzisiaj rano w kadrach. Po jedenastu latach pracy ten #januszex był dla mnie jak drugi dom, jednak pora wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować sił w innym miejscu. Nowa praca już na mnie czeka, muszę tylko odbebnic trzy miesiące wypowiedzenia i nie zanosi się na to, żeby szef puścił mnie wcześniej ale wcale mi to nie przeszkadza bo mam sporo spraw do ogarnięcia jeszcze na
Mam dosyć tego twojego @RicardoMilos, k*a jego w dę zap******a mać. Dzwoni do mnie codziennie o szóstej rano i pyta o podwyżkę. Nawet we Wronkach mnie tak wcześnie nie budzili.
Mógłbym powiedzieć: nie ma dobrze wykonanej roboty– nie ma podwyżki, ale ja chcę robić interesy, a nie puszczać brzydkie bąki.
Niech się lepiej k
*a, zajmie hodowlą jedwabników, bo przecież na swojej pracy się w ogóle nie zna.
źródło: comment_NZ1sZ20GkabQtURKIqEL205oV1pnuYkE.jpg
Z takich wysrywów w przerwie w pracy.

Pamiętam jak pracowałem kiedyś w typowym obozie pracy

Praca polegała na nałożeniu na stół rozgrzany do 200C arkusza gumy, poczekania az sie roztopi, stanie plastyczna i nałożeniu na formę na której przybierze żądany kształt.

Wiadomo temperatura->guma = opary, raczej nie mające pozytywnego wpływu na stan zdrowia.

Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem gościa który w przewie wyjmuje z plecaka kiełbase owiniętą sreberkiem zostawia ją na
Eh, muszę to zrobić. Ten @RicardoMilos mnie dobija. Obiecuje zaprzestanie postów od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co Białek na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na tagu która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe zielonki. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego bagna zwanym mirko. Po 16 opiszę wam co i jak.
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie przecenia. Daje mi podwyżki od 5 lat co 3 miesiące, a ja nic. Przychodzę dzisiaj z propozycją obniżenia pensji. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą w firmie która nic nie zrobi bez niczyjej pomocy, bo reszta to ambitne osoby, a mi się po prostu nie chce. Miałem się uczyć, ale waliło mnie to. To trochę nie fair w stosunku do pracodawcy.
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirasy. Ostatnimi czasy wybrałem się w #januszex w którym pracuję na rozmowę z szefem, gdyż chciałem porozmawiać na temat mojej przyszłości w firmie (ha tfu). Umówiliśmy się na spokojnie mailowo w dogodny dla szefa dzień, gadka szmatka - przedstawiłem swoje wrażenia z pracy, co bym usprawnił i tego typu sprawy. Gadka zeszła na rozmowę gdzie się widzę i czy się spełniam na obecnym stanowisku. Pracuję jako specjalista, ale w przyszłości
Eh, muszę to zrobić. Ta III Rzesza mnie dobija. Obiecują awans na führera od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co Adolf na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą w dowództwie która wie co się dzieje w obozach na wschodzie, bo reszta to słupy. Miałem im powiedzieć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i lecę Messerschmittem do Anglii. Po 16 opiszę wam co i
źródło: comment_UulOEZvjeuz2PP1pwtotxPEtY3maR0eo.jpg
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 16 i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 22 opisze wam co i jak.
#pracbaza #
Jak kiedyś za komuny i w latach 90 ludzie od tak wyjeżdżali sobie do USA?

Chodzi mi o to jak taka 50 letnia ciocia Stasia, której zasoby intelektualne wyczerpywało w całości nauczenie się formułki "Heloł maj nejm is Stasia ajm luking for work" na luzie wyjeżdżała sobie do USA ze swoim Mirkiem sprzątać kible albo zajmować się małymi Aronkami Goldbergami na Bruklinie?

Po 11.09.01 się chyba właśnie wszystko pozmieniało, ale nie mogę
@SzczurWodny: Na yt jest bardzo ciekawy dokument "Zielona karta" - dużo osób otrzymywało ten dokument umożliwiający podjęcie legalnej pracy w wyniku loterii. Wiele osób jechało też pracować na wizach turystycznych i przeciągało powrót. Kazik w piosence "Natalia w Bruklinie" wspominał "Turyści tu spędzają przeciętnie 8 lat (...)" i serio to nie jest przyśmiewcze, bo sam znam kilka osób, które tak żyły.
Eh, muszę to zrobić. Ten MON mnie dobija. Obiecują PJotke od 3 tygodni i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co dowódca na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na pododdziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to koty. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym MONem. Po 16 opiszę wam co i jak.

#pracbaza #
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale #!$%@? państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #korposwiat #januszex #oswiadczenie