Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ejjj. Dowiedziałem się ostatnio, ze chrapię. I to nie kwestia złej poduszki czy tego że bylem przemeczony czy piłem, nie palę, nadwagi też nie mam. Tylko przegrodę mam krzywą. Miał ktoś z was kiedyś taki problem i go rozwiązał?

#jakzyc #chrapanie #zdrowie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaska: Dziewczyna narzeka mi, że słyszy jak chrapię mimo, że ma stopery (nie, nie używa ich ze wzgledu na moje chrapanie tylko ma dziwne drące się po nocy i n------------e w ściany współlokatorki).

@anonim1133: właściwie to jeden człowiek ;]
  • Odpowiedz
Upatrzyłem sobie telefonik w ramach przedłużenia umowy Orange, z Orange jestem już 7 lat wiec jak wynika z oferty mam dostać 90 minut. W podsumowaniu umowy mimo stażu mam 30 minu,t sprawdzałem w opcji bez telefonu i na rożnych okresach umowy. Kogo w takim razie mam zabić by dostać obiecane 90 minut ? @OrangeEkspert jak to jest cóż źle czynie #orange #jakzyc #orangeproblem #kiciochpyta
kapelarz - Upatrzyłem sobie telefonik w ramach przedłużenia umowy Orange, z Orange je...

źródło: comment_de0jcl3C6S8A23NA48YLLI2KPFh1LF26.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapelarz: Dziękuję za szczegóły. Na ich podstawie mogę stwierdzić, że wszystko jest w porządku. W abonamencie posiadasz 120 minut, z czego 50%, czyli 60 minut, otrzymujesz za staż. Ta usługa promocyjna nazywa się "Pakiet specjalny" i do wykorzystania jest w drugiej kolejności, po wyczerpaniu środków z abonamentu. Usługa wygasa po 24 miesiącach, a środki nie są wymienne na SMSy. Natomiast dodatkowym bonusem za zakupy w sklepie internetowym jest 30 minut
  • Odpowiedz
Przecenilem swoje sily..przebieglem prawie 20km..ostatnie km juz truchtem..kolano meczylo strasznie...do domu 6km..siadam i czekam za kumplem. Dalej nigdzie sie nie ruszam,chyba ze bez nogi :/ #gorzkiezale #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Rubens: Zaraz wstyd;) Zrobilismy kolo 50 km na zwyklych goralach nie majac doswiadczenia w duzych dystansach;) Jak stwierdzilismy, ze pora wracac to wieczor juz byl;)
  • Odpowiedz
Nawet listy obecności już nie umiem dodać jako pierwszy, plusów już tyle nie zbieram... Starzeje się, chyba nie ma już dla mnie miejsca na Wypoku ;_; #jakzyc #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smookie : Już chyba wyżej wyraźnie dałem do zrozumienia że nie życzę sobie karaczanowców obrażających papieża pod moimi wpisami ;-|
  • Odpowiedz
Uznacie to za banał ale dla mnie to realny problem.

Mam chyba jakąś traumę po związku z przed 4 lat. Objawy są dla mnie dziwne bo z natury jestem zupełnie inny.

Problem polega na tym, że odpuszczam po jeszcze przed lubi zaraz po 1 randce. Miałem już tak 5 razy z czego dwa z tą samą dziewczyną.

Te
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tfwnogf #gorzkiezalenoca #jakzyc

Nie wiem dlaczego, nie wiem jak, ale właśnie zdałem sobie sprawę, że od kilku lat tkwię w pułapce tzw. miłości platonicznej do pewnej dziewczyny, która owszem, wie o moim istnieniu, wiedziała nawet, że "coś" do niej mam, ale że jestem co najmniej głupi w tych sprawach to s----------m. Najśmieszniejsze (lub najbardziej żałosne) jest to, że na dobrą sprawę nigdy nie byłem z nią
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na każdym kroku oszustwa. Nawet Ptasie Mleczko™ już oszukuje bo dają mniej czekolady i nie można odłamywać jej od ścianek bo się kruszy :/

#jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach