Ejjj. Dowiedziałem się ostatnio, ze chrapię. I to nie kwestia złej poduszki czy tego że bylem przemeczony czy piłem, nie palę, nadwagi też nie mam. Tylko przegrodę mam krzywą. Miał ktoś z was kiedyś taki problem i go rozwiązał?
@gaska: Dziewczyna narzeka mi, że słyszy jak chrapię mimo, że ma stopery (nie, nie używa ich ze wzgledu na moje chrapanie tylko ma dziwne drące się po nocy i n------------e w ściany współlokatorki).
Upatrzyłem sobie telefonik w ramach przedłużenia umowy Orange, z Orange jestem już 7 lat wiec jak wynika z oferty mam dostać 90 minut. W podsumowaniu umowy mimo stażu mam 30 minu,t sprawdzałem w opcji bez telefonu i na rożnych okresach umowy. Kogo w takim razie mam zabić by dostać obiecane 90 minut ? @OrangeEkspert jak to jest cóż źle czynie #orange #jakzyc #orangeproblem #kiciochpyta
@kapelarz: Dziękuję za szczegóły. Na ich podstawie mogę stwierdzić, że wszystko jest w porządku. W abonamencie posiadasz 120 minut, z czego 50%, czyli 60 minut, otrzymujesz za staż. Ta usługa promocyjna nazywa się "Pakiet specjalny" i do wykorzystania jest w drugiej kolejności, po wyczerpaniu środków z abonamentu. Usługa wygasa po 24 miesiącach, a środki nie są wymienne na SMSy. Natomiast dodatkowym bonusem za zakupy w sklepie internetowym jest 30 minut
Przecenilem swoje sily..przebieglem prawie 20km..ostatnie km juz truchtem..kolano meczylo strasznie...do domu 6km..siadam i czekam za kumplem. Dalej nigdzie sie nie ruszam,chyba ze bez nogi :/ #gorzkiezale #jakzyc
@Rubens: Zaraz wstyd;) Zrobilismy kolo 50 km na zwyklych goralach nie majac doswiadczenia w duzych dystansach;) Jak stwierdzilismy, ze pora wracac to wieczor juz byl;)
Nawet listy obecności już nie umiem dodać jako pierwszy, plusów już tyle nie zbieram... Starzeje się, chyba nie ma już dla mnie miejsca na Wypoku ;_; #jakzyc #gorzkiezale
Nie wiem dlaczego, nie wiem jak, ale właśnie zdałem sobie sprawę, że od kilku lat tkwię w pułapce tzw. miłości platonicznej do pewnej dziewczyny, która owszem, wie o moim istnieniu, wiedziała nawet, że "coś" do niej mam, ale że jestem co najmniej głupi w tych sprawach to s----------m. Najśmieszniejsze (lub najbardziej żałosne) jest to, że na dobrą sprawę nigdy nie byłem z nią
@jestem_legenda: tak szczerze to nawet nie wiem, bo ze względu na chęć nierobienia sobie nadziei nie chcę utrzymywać z nią kontaktu. Co do pierwszego komentarza:
czemu na wykopie wszyscy wyśmiewają ludzi wierzących że podkładki pod kable głośnikowe poprawią jakość dźwięku . Ale jeśli ktoś skrytykuje wierzących ale tylko katolików to jest raban gimbusiarstwo i obraza #pytaniedowykopkow #jakzyc #rownouprawnienie