Wkurzał mnie mój sejf na złoto bo się zamek zacinał to kupiłem od razu większy i teraz nie dość że trzeba instrukcję przeczytać żeby zaprogramować, to jeszcze w ścianie się nie mieści. #jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie, czytałem o tych taktykach na olewanie kobiet, że to działa i w ogóle. Myśle, ale to głupie. No ale to działa ;/ #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: jest grupa kobiet które lubią zdobywać..ale jest też grupa świetnych dziewczyn co po prostu chcą się poczuć jak rasowe kobiety..ja do nich należę..z tym że to nie wyklucza typowego męskiego zachowania, jego słowo - jego prawo ..jeśli zarządza jest mi to ujmujące to niech czyni honory - oboje się wynagrodzimy
  • Odpowiedz
po ojcu otrzymałem wspaniałą cechę genetyczną: znikomy wzrost mięśni przy ćwiczeniach. Wytrzymałość i siła rosną, ale wielkość pozostaje na niskim poziomie. A już mnie to mega denerwuje, bo muszę sobie zrobić pośladki bo mi wszystkie spodnie spadają. Od czasu, gdy zacząłem chudnąć, musiałem dodziurkować każdy pasek, ale to nic nie daje bo biodra mam szersze niż pośladki, a nie potrafię nosić spodni "w pasie" - czyli na brzuchu....

#jakzyc #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, cieżko mi pisać o tym ale moja rodzina jest p------a. Moi BRACIA są przeciwko mnie, rodzice tez nie są przyjaźnie nastawieni, babcia widzi same złe cechy. Co robić?


#jakzyc #cozazycie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak parę słów gorzkich żali na dobranoc... przykro mi się robi jak widzę ilu znajomych wyjeżdża za granicę i mimo, że mam tutaj pracę coraz bardziej zastanawiam się, czy jest sens tutaj siedzieć, gdzie mimo uczciwej i nie najgorzej płatnej pracy nie stać mnie na własne m2. Perspektywa spłaty kredytu na 30 lat też mi nie na rękę, bo wtedy będę tutaj totalnie uwiązany. I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu byłem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jantarka: niczym, mówisz o wyjątkowych sytuacjach, w ten sposób nie ma sensu prowadzić dyskusji. Na pewno rodzicom tutaj żyłoby się łatwiej, gdybym mógł ich dodatkowo wesprzeć finansowo. Na tą chwilę nie jestem w stanie, znajomi będąc za granicą są w stanie przesyłać pieniądze do Polski, żeby pomóc rodzinie.
  • Odpowiedz
Wczoraj oglądałam przegląd turniejów golfowych na eurosporcie. Byłam zdziwiona, że za pierwsze miejsce w turnieju kobiet wygrała siedemnastolatka zgarniając ponad 70 tysięcy euro. Pomyślałam, że sporo ale pokazano turniej mężczyzn i tam za pierwsze miejsce jest 450 tysięcy euro.


#sprawiedliwosc #jakzyc #gozkielamenty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@offtza: Nie zgodzę się z Tobą w kwestii "starszych panów palących kubańskie cygara". Sama też tak myślałam do chwili kiedy nie zaczęłam grać. Na polu golfowym jest przedział wiekowy od 10-60 lat :) Fajnie, że to się zmienia w Polsce i całe rodziny zaczynają grać. Byłam nastawiona bardzo sceptycznie do tego sportu ale okazał się fajną rozrywką (już nie mówiąc, że dla człowieka to jest duży wysiłek fizyczny).

"Dopuszczenie do
  • Odpowiedz