Wpis z mikrobloga

Upatrzyłem sobie telefonik w ramach przedłużenia umowy Orange, z Orange jestem już 7 lat wiec jak wynika z oferty mam dostać 90 minut. W podsumowaniu umowy mimo stażu mam 30 minu,t sprawdzałem w opcji bez telefonu i na rożnych okresach umowy. Kogo w takim razie mam zabić by dostać obiecane 90 minut ? @OrangeEkspert jak to jest cóż źle czynie #orange #jakzyc #orangeproblem #kiciochpyta
Pobierz kapelarz - Upatrzyłem sobie telefonik w ramach przedłużenia umowy Orange, z Orange je...
źródło: comment_de0jcl3C6S8A23NA48YLLI2KPFh1LF26.jpg
  • 7
@kapelarz: Nie bierz tego telefonu, ekran ma tak niskie DPI, że wygląda jak kupka pikseli. 320x480px przy rozdzielczości 4 cale to śmiech na sali. Z dwojga złego bierz tipo, jednak polecam Allegro, dorwiesz nówki taniej niż z orange.
@kapelarz: Niestety, informacja o 90 minutach jest błędem, który już zgłosiłem. Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi. Prawidłowym przelicznikiem jest 25% więcej w przypadku stażu poniżej 4 lat i 50% więcej powyżej. W związku z tym prawidłowa wartość to 60 minut. Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem: http://oran.ge/14pyQaN . Dodatkowo, piszesz o utrudnieniach polegających na przyznaniu promocji nieadekwatnej do Twojego stażu. Czy przez cały ten okres byłeś użytkownikiem oferty abonamentowej?
@OrangeEkspert: Dotychczas Jest to Delfin mix , od 7 lat jest to oferta mix, Przedłużam umowę z telefonem ;

wybrana oferta

Smart Plan Halo.

abonament 29,90 zł

czas trwania umowy 24 m-ce

prezent dla Ciebie

Nielimitowane Rozmowy w Sieci przez 2 miesiące.

e-bonus 30 minut przez 9 miesięcy

50% więcej minut do wszystkich przez 24 miesiące

Więc powinienem mieć 60 minut przez 9 miesięcy ?

Czyli żebym dobrze zrozumiał , płace
@kapelarz: Dziękuję za szczegóły. Na ich podstawie mogę stwierdzić, że wszystko jest w porządku. W abonamencie posiadasz 120 minut, z czego 50%, czyli 60 minut, otrzymujesz za staż. Ta usługa promocyjna nazywa się "Pakiet specjalny" i do wykorzystania jest w drugiej kolejności, po wyczerpaniu środków z abonamentu. Usługa wygasa po 24 miesiącach, a środki nie są wymienne na SMSy. Natomiast dodatkowym bonusem za zakupy w sklepie internetowym jest 30 minut na