@bslawek: No ja wiem, że mam to co w umowie, ale chciałbym zwiększyć tę prędkość i zmienić umowę. Nie wiem dlaczego tak się upierają, że nie ma możliwości dania mi większej prędkości - przecież gdybym zmienił umowę to liczona byłaby od nowa i większe pieniądze bym płacił.

Nie rozumiem kompletnie właśnie tego. Co za problem zwiększyć im prędkość na moim łączu?!
  • Odpowiedz
O 7.30 otwierają siłownię, o 9.00 mam być na uczelni, a dojeżdżam 1h ;_;

Nie mogę nawet po południu ćwiczyć #jakzyc i tak do końca maja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga, będą #gorzkiezale a nawet #gorzkiezalejakchuj :[

Dzisiaj nie jest mój dzień. Obtarły mnie nowe buty, więc ledwo co doszłam do domu (cud, że się nie wykrwawiłam po drodze). Do tego popękała mi skóra na palcach (po ostatnim oparzeniu była już lekko spękana, a dzisiaj przy każdym zgięciu pękała do krwi -.-), przez co uwaliłam sobie spodnie i kurtkę :| A jakby tego było mało, to pani w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oswiadczenie #wypok #maciej Jestem pod wielkim wrażeniem innowacyjnego systemu ocen na wypoku. Dzięki nowemu systemowi jestem osłonięty od opinii innych i owczego pędu. Dzięki temu wierni oceniający w każdym czasie zachowują uśmiech i dziękują administracji. Przypadkowi użytkownicy z podziwem patrzą na nowy chwalebny system, mówią że taki dobrobyt możliwy jest tylko na stronie, pod władzą Wielkiego Lidera Macieja._.


#firstworldproblems #jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Johny_Locke: Albo dla narzekaczy dać opcję odblokowania plusów w danym znalezisku, po której wykorzystaniu nie mogą już rozdawać plusów i minusów (ale to takie trochę rozwiązywanie problemów, która samemu się sobie stworzyło).
  • Odpowiedz
Ahahaha :D

Właśnie zwrócono mi uwagę (przez znajomą osobę), że w CV mam:

język

angielki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roszej: Kiedyś Janusz Weiss, w dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie, miał taką "sprawę" gość miał bodajże do zapłaty coś koło 1gr (jednego grosza), i wysyłali faktury, gość pytał, co ma zrobić?
  • Odpowiedz
Wyszedłem sobie na dwór na trochę ponad dwie godziny. Liczyłem na to, że jak wrócę, to już nikt nie będzie spamował tymi ukrytymi plusami i minusami, ale nie! Ciągle dochodzą jakieś wiadomości o tym :(

#jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach