Wpis z mikrobloga

Mirki, miesiąc temu poznałem świetną dziewczynę - prawdziwe 10/10 pod kątem wyglądu, co szczególnie mnie #!$%@?, gdy wychodzimy na miasto i widzę wzrok innych gości, jak również charakteru i osobowości.

Różnica między nami wynosi 6lat. Ja mam 25, ona 19. Ja od pięciu lat pracuję w prokuraturze, mam własne dwa mieszkania i jeszcze rok kredytu, który wziąłem na ich zakup.

No i teraz część właściwa - ona chce iść na studia. Miał być Kraków, ale jako, że wtedy nasza odległość wynosiła by 250km, a ja nie akceptuję związków na odległość, odpuściła i idzie do Rzeszowa. Teraz plan jest taki, żeby wynająć/kupić mieszkanie w Rzeszowie i zamieszkać razem, ale żal mi moich mieszkań, które będą wtedy stały puste 130km dalej.

W sumie, to nawet nie wiem, po co piszę ten post, po tak namiętnym seksie ale może ktoś ma jakieś fajne mieszkanie do wynajęcia w Rzeszowie, albo opowie o swoich doświadczeniach w tego typu sytuacjach?

P.S - mogę mieszkać wszędzie na terenie województwa, bo jestem asesorem prokuratorskim, więc i tak jeżdżę

#rzeszow #kiciochpyta #studbaza #jakzyc

  • 15
@Rapczyn: MIESIĄC temu ją poznałeś...MIESIĄC! Nie znasz jej, ma dopiero 19 lat, dopiero ze szkoły wyszła... Jak ja miałam taki lvl, to bożesztymoj, inny człowiek był ze mnie, myślałam, że wyjdę za moją licealną miłość, a teraz szósty rok mi leci z innym niebieskim... No nie wiem, ja bym tam przemyślała poważnie przeprowadzkę na Twoim miejscu :/