Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto posłuchać Profesora Marka Belki (byłego prezesa NBP) na temat tego co nas czeka. Facet mówi jak ekonomista, a nie polityk. Nie pluje jadem, nie wróży drugiej Turcji - po prostu w wyważonych słowach mówi jakie będą konsekwencje obecnej polityki rządu oraz NBP.

tl;dw

mookie - Warto posłuchać Profesora Marka Belki (byłego prezesa NBP) na temat tego co ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 34
@perfumowyswir Narazie mamy tylko lekkie podszczypywanie, narzekanie że burgery na mieście po 40 złotych.
Bólem będzie to jak ludzie zaczną masowo tracić prace a kredyciarze bankrutować.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mintaa: ja kiedyś codziennie zamawiałem a przy tych cenach gdzie poniżej 40 zł to nawet Ci nie przywiozą to zacząłem sam robić. Jeszcze jakby to jedzenie było dobrej jakości. Może i drogo ale za to słabej jakości xd
  • Odpowiedz
@brednyk: I wiele nowych gier za 249 zł, czyli ok 850 zeta na dzisiejsze licząc twoimi proporcjami ech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O średniej klasie komputerze to można było pomarzyć, wtedy się edytowało configi gier żeby mieć przynajmniej te 20-30 klatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja byłem biednym dzieckiem, tata budował dom więc o komputerze mogłem pomarzyć, tzn miałem kompa ale z grafiką S3 trio 2MB bez 3d xD i
  • Odpowiedz
U was w większych marketach tez oszczędzają na ogrzewaniu?
Byłem wczoraj w Auchan #wroclaw na Bielanach i nie dało się byc dłużej niż 20min, myślę ze było z 14 stopni w całym wielkim markecie i okolicznych sklepikach, wspolczuje pracownikom, wszyscy w kurtkach zimowych pozapinani.

#inflacja #polska #prad #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ynfluencer: zdradzę taką tajemnicę, ale może się przydać w przyszłości:
- od z-----------a na etacie i inwestycji tych środków na giełdę, nie pójdziecie na emeryturę w wieku lat 40 i nie przeżyjecie do końca życia za te pieniądze
- możesz swoje pieniądze zabezpieczać - domami, zabytkowymi samochodami, złotem - są różne metody walki z inflacją. Tyle że jw. z pracy na etacie, nie kupisz sobie kilku domów przed czterdziestką. Pewnie
  • Odpowiedz