Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zielonykrul: Z cena trochę fantazja tak, ale nie ch@# to nie jest to samo co podesłałeś z allegro. Primo iq502 ma bardzo przyzwoite bebechy wiernie oddające obraz i zachowania famicoma, due jest sensownie wykonany nie tak jak takie gówniane famiclony, które są z papieru toaletowego, połowy gier nie odtwarzają prawidłowo, a jakość obrazu wola o pomstę do nieba, a po tertio to już się zrobiła kolekcjonerska zabawka jak radmory i
  • Odpowiedz
Chłopie chyba ważysz że 150 kg że takim kebabem się nie najesz xD


@Rozpuszczalnik:
@xczar0: @cucaracha: Tez trafilem raz na taka maczete 50cm ktora z pol kilograma max miala, cienka jak nalesnik i sama kapusta XD To bylo wagowo cos na miare kebsa 25cm dla dziecka za 10zl 3lata temu, a cene mieli 32zl albo wiecej XD

Na przyszlosc nie patrzcie nigdy na dlugosc
  • Odpowiedz
no to prowadzisz skromne i minimalistyczne życie ¯_(ツ)_/¯


@picasssss1: hmmm, skromne na pewno nie, minimalistyczne zależy jak to rozumieć. Jeśli poprzez nie wywalanie kasy na niepotrzebne pierdoły to by się zgadzało (a przynajmniej staram się, nie zawsze wychodzi ;p).

brakuje kategorii ubrań chyba że nic nie kupujesz.


@picasssss1: w poprzednim półroczu coś tam było, jakieś buty kupiłem czy coś. Ubrań stricte w tym roku faktycznie chyba nie kupiłem
  • Odpowiedz
Zwłaszcza że na żywność i chemię wydajesz jedynie 1300pln co jest bardzo mała kwota


@picasssss1: do marketów od lat chodzę z listą zakupów więc nie szwendam się bez sensu między półkami i nie wydaję kasy na "a może to się przyda kiedyś" (chociaż tak się zdarza z niektórymi produktami). Moja ma swoją specjalną dietę i planuje posiłki na każdy dzień (wspólny jemy tylko obiad) więc z góry wie co trzeba kupić.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inflacja

Jak myslicie, wskaznik GUS inflacji na Grudzien spadnie znowu tak jak w listopadzie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spyyke: bardziej chodzi o to, ze łatwiej ograniczyc popyt na benzyne, np przesiadając sie na rowery, ale wiekszość transportu ciezkiego idzie na rope,a tego juz nie ograniczymy
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: no jasne bo ja ktoś dużo zarabia to może sobie przymknać oko na 40% wzrost kosztów, stać go.
Na kajzerke sklepie drożejacą z 40gr na 55gr to chyba nikt nie może narzekać, przecież każdego stać na nią.
  • Odpowiedz