@nalogowiec: z 50zl kupuje składników na 6 pizz, robię sam w domu. Wszystko świeże i takie jak chce.

Ostatnio z pizzeri zamówiona typowa polska pizza za 45cm średnicę, 63zl, sos 4zl, dowóz 5zl, 72zl, 3zl "reszta", zapłacone 75zl.

Była słona, przesolona, składniki średniej jakości. Tani ser
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 491
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No witam wszystkich w 2023 kiedy rozpoczyna swój bieg oficjalna projekcja inflacji NBP. Wg niej ceny przez kolejne 3 lata będą rosnąć, chociaż momentami trochę wolniej. Do 2025 roku, wg oficjalnych założeń, wasze oszczędności czy wypłaty stracą łącznie 40% siły nabywczej.

No ale stóp nie wolno już podnosić. Najważniejsze żeby Aneta z Mariuszem mieli na ratę.

#nieruchomosci #gielda #inflacja #ekonomia #gospodarka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie wracałem z sylwestra, pomyślałem że zatankuje (jak jechałem na sylwestra cena diesla była ok 7,69-7,76). Wracam i chce zatankować, każda stacja po drodze dieselek 7,99, każda dosłownie każda, patrzę jeden orlen 7,84, mowie spoko dziwne ale jadę dalej… kolejne stacje 7,99. W końcu Orlen najbliżej mojego domu, 7,62! Skąd ta cena? Dlaczego wszystkie stacje ta sama cena a Orlen prawie 40 groszy taniej?
#orlen #obajtek #inflacja
Lordon - Właśnie wracałem z sylwestra, pomyślałem że zatankuje (jak jechałem na sylwe...

źródło: comment_16725497813wN8eikC34usTWZYRuZPdl.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: No u mnie jest odwrotnie, ludziska na osiedlu wyjątkowo ostro zaszaleli w tym roku ku uciesze piesków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może stwierdzili, że świstu gwizdu inflacja czy fajerwerki to pieniądze i tak pójdą w p---u?
  • Odpowiedz
@cherrz: A tam zaraz ja. NA stronie głównej jest znalezisko popularne, bo gość znalazł cole za 10.69 w jakimś kmdelikatesy, wiec chciałem po prostu przebić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pizza mrożona gigante z salami z aldi to coś wspaniałego. Jest taka jak z pizzerii a nawet lepsza niż z tych gównianych osiedlowych. Polecam a januszom gastronomii krzyż na drogę bo wolę kupić 6 takich niż 2 w tej samej cenie z mojej pizzeri na osiedlu.
#pizza #aldi #gastronomia #inflacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach