Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
gdzie oni są na środku.
@SadWolf: jest jeszcze amerykański standard. egocentryzm lvl over 9000. azja przecięta na pół, żeby U-S-A było w środku
źródło: comment_WG1gCVzTmoCYkLDamiVk5Wxt14AFV2bp.jpg
Pobierz- 1
@Lifelike: Co to pokazuje?
- 2
@Suheil-al-Hassan: Wzrost cen nieruchomości istotny jest nie tylko z indywidualnego punktu widzenia (sprzedającego i nabywcy), ale także dla szerszej oceny stanu poszczególnych gospodarek. Brak równowagi w tej dziedzinie okazał się bowiem jedną z przyczyn ostatniego światowego kryzysu gospodarczego. Dlatego, aby uniknąć powtórki, wśród przyjętych kilka lat temu przez Komisję Europejską kryteriów oceny poziomu zrównoważenia gospodarek znalazło się badanie dotyczące zmian cen na rynku nieruchomości. Komisja uznała, że wzrost ten nie
- 2
- 1
- 1
- 7
- 7
@Lifelike: W Holandi trochę ciężko sie rozpędzić bo co chwile stacja, ale pociągi vmax dają 160km/h
@Tymariel: przecież mają linie KDP o vmax 300 km/h, średnią zaniża pewnie trasa do Utrecht i Eindhoven bo tam jest „zwykła” trasa dla pośpiechów o vmax 160.
Polska stoi całkiem nieźle, jak na brak KDP z prawdziwego zdarzenia jest dobrze, ciekawe jak Poznań liczyli - czy przed remontem czy po.
Polska stoi całkiem nieźle, jak na brak KDP z prawdziwego zdarzenia jest dobrze, ciekawe jak Poznań liczyli - czy przed remontem czy po.
- 5
- 2
- 8
- 15
- 11
- 3
- 10
- 3
@Lifelike: chodzi o to żeby pokazać, że ilość odpadów nuklearnych jest bardzo niewielka?
- 5
@Lifelike: Szczerze, nie spodziewałem się. Jeśli ta grafika jest prawdziwa to rezygnacja z energetyki jądrowej nie jest zbyt mądre.
Sprawdziłem na szybko inne źródła i rzeczywiście 3 m3 odpadów o wysokiej aktywności na rok z reaktora o mocy 1000 MWe. Przecież takie ilości musk mógłby nawet w kosmos wysyłać jak trochę stanieją loty.. Mamy przecież dziur w ziemi po kopalniach tyle, że spokojnie można by to tam kitrać przez długi
Sprawdziłem na szybko inne źródła i rzeczywiście 3 m3 odpadów o wysokiej aktywności na rok z reaktora o mocy 1000 MWe. Przecież takie ilości musk mógłby nawet w kosmos wysyłać jak trochę stanieją loty.. Mamy przecież dziur w ziemi po kopalniach tyle, że spokojnie można by to tam kitrać przez długi
- 3
- 16
- 2
@pamposz: ogólnie nie ma już presji na nic, posiedzimy na dupie na Ziemi wąchając kwiatki i się wszyscy kochając, aż nam się zanieczyści do reszty i wyginiemy razem z kwiatkami, jak każdy porządny gatunek.
- 18
- 5
Komentarz usunięty przez autora











źródło: comment_YQ1DQVQ4jEkIVwZpWOA2lU2kc8H0Smsw.jpg
Pobierz