Skończyłem właśnie ten rosyjski kunszt moderski wojownikiem pod zręczność 2H - build na włócznię i trucizny.
Poziom gothic i 10 PN, jeszcze mnie nie powaliło na tyle by grać na jakimś NM czy NM+

Powiem tak, pierwsze 2 rozdziały git. Bardzo przyjemnie się grało. Początek to w zasadzie rash do 60% władania żeby jakoś machać tą dwuręką, resztę roboty robiła trucizna. Jestem już obcykany w tym modzie na tyle że poczyściłem wsio
@duzywieprz69:
Ja lubie miecz + tarcza najbardziej. Jak 2h to tylko z krush tarachem jest op, ale wymaga 400 siły i poziom 3 walki toporami więc zanim to założymy to trochę zajmie. Zwykłe bronie 2h są krótkie i lipa moim zdaniem. Za dwoma mieczami nie przepadam, kwestia indywidualna.
Właśnie przeszedłem Arcanie drugi raz w życiu (pierwszy jakieś 6-7 lat temu) i serio to nie jest zła gra. Mi spodobały się rozwiązania z tej gry takie jak nauka umiejętności z drzewka czy prosty crafting. Fabuła jest mocno dyskusyjna, w zasadzie jej nie czuć w czasie gry, chociaż może bić się z G3 o to kto ma ją gorszą (serio ten konflikt bogów z 3 jest w #!$%@? naciągany) Zarzut mam też
@ziel0ny: NIE GRAJ W TO, PROSZĘ CIĘ, NIE RÓB SOBIE TEGO

Chyba, że uwielbiasz bić co chwilę miliony szkieletów które różnią się tylko nazwą i bronią. Szkielet z 2k HP, kolejny szkielet z 4k HP w międzyczasie szkielet z 3k HP, do tego dojebmy pustą lokację i każmy biegać graczowi z solucją bo inaczej zrobisz sobie softlocka gry. SUPER ZABAWA #!$%@? JEGO MAĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopiero pod koniec gry przylazłem do tego dziada, dalej sie #!$%@? nie dało i jeszcze weź sie tam dostań na ten szczyt góry ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już ze 2 miesiące gram, czasami po trochu. Do #!$%@? zostali asasyni, zadania w Ishtar (udało sie wbić 75 repki, ostatnie 5 wskoczyło za zabicie Rhobara. Gram z LCTM i są nowe opcje do zdobycia repki, np poprzez daniny) i pare
Pobierz
źródło: comment_16029539237XaUtY3A4TfQd5C9PJLZos.jpg