Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak przy przechodzeniu G2 po raz pierwszy za dzieciaka, nie ogarniając jeszcze tego systemu, że każdy NPC z handlarzami włącznie zakłada najsilniejszą broń w ekwipunku, miałem solidny szok i mętlik w głowie kiedy zobaczyłem Orlana, zwykłego karczmarza, z tym #!$%@?, wielkim toporem na plecach xD

Aż zastanawiałem się, czy tu będzie jakiś zwrot akcji, czy on nie okaże się jakimś wojownikiem pod przykrywką, albo weteranem jakiejś wojny. Bo tak bardzo jakoś nie sklejał mi się ten wielki topór z postacią nawet nie handlarza bronią, a po prostu zwykłego typka prowadzącego karczmę.
#gothic
Pobierz Kozikiewicz - Pamiętam jak przy przechodzeniu G2 po raz pierwszy za dzieciaka, nie og...
źródło: comment_16711852080dtbQff0oZhT4qkXvgHel0.jpg
  • 9
Mnie wkurzał Harad z toporem orka jak się zadanie wykonało i zawsze z mieczami wykutymi do niego wracałem. Zawsze po tym queście z orkiem wchodziłem do niego na Marvinie i ubierałem młot kowalski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zakłada jak otworzysz ekwipunek i nic nie kupisz, typowa Piranha Bytes XD


@Karatte: To raczej celowy zabieg, gdyby miał nie zakładać tego topora zmniejszyliby mu siłę. ¯\_(ツ)_/¯
miałem solidny szok i mętlik w głowie kiedy zobaczyłem Orlana, zwykłego karczmarza, z tym #!$%@?, wielkim toporem na plecach xD


@Kozikiewicz: W czystej dwójce faktycznie Orlan jest tylko zwykłym karczmarzem, ale w NK konspiruje z Wodnym Kręgiem i jest właścicielem gospody, w której ten Krąg ma główne miejsce spotkań więc można powiedzieć, że jest ważną postacią i kimś zdecydowanie więcej niż tylko zwykły oberżysta ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Davos87: No tak, wiadomo, ale pierwsza styczność z drugim Gothicem jaką miałem to była styczność z czystą dwójką, więc stąd też te wrażenia, bo wtedy nie wchodził w grę żadny Wodny Krąg, Orlan po prostu był całą grę typem od karczmy.