Wpis z mikrobloga

Nie hejtowalem tu jeszcze #gothic więc i czas na to.

Najbardziej nudna, przehajpowana, gówniana gra.
Fabuła - nie wiadomo co do czego
Sterowanie jak koparką
Grafika jak z Amigi ale tam chociaż gry były ambitniejsze.
Soundtrack leży.
Polski dublarz to jedyne co tam jest dobre ale i tak nie do końca.

Fanboye gothica są gorsi od fanboyi wiedźmina czy rdr2, często to 30letnie ponad pryki które zatrzymały się z rozwojem emocjonalnym oraz świata i do dzisiaj siedzą w swojej piwnicy i grają w to coś.
Kult gothica jest taki ogromny tylko w Polsce i nic w tym dziwnego bo polaki mają #!$%@? gust do dzisiaj.

Historia jest prosta i przejrzysta dlaczego jest taki popularny: za starych czasów kiedy była polska pokomunistyczna polaki nie mieli kasy, wielu miało komputer z drewna, często kradzione gry.

Gdy świat zagrywał się: Diablo, Prince Of Persia, NFS, GTA, Silent Hill, DMC, Warcraft, Max Payne to polactwo grało w jakąś niedoróbke RPG zwaną Gothic.
Dorzuciłbym tu jeszcze FEAR ale to lekko później chociaż 2 lata to mała różnica.

Na szczęście mnie nigdy nie zarażoną taki czymś okrutnym i drewnianym i ogrywałem wyżej wymienione gry które posiadają do dzisiaj normalnych fanów i ludzi którzy się tym jarają.

Standardowa zasada pisania pod moimi postami jak ktoś chce się wypowiedzieć:
Wszystkie sarkastyczne, wychwalające Gothica komentarze albo takie które mnie obrażają będą usuwane i osoba ląduje na czarnej liście, dziękuję za uwagę.

#gry #nostalgia #staregry #remake #ps5 #pc #konsole #takaprawda
  • 35