@RudzielecZakapowy: Z tego co wiem to niestety trzeba grać od nowa, gdyż mody odpalasz przez Gothic Startera, który traktuje każdego moda jako inną wersję gry. Ja tak miałem kiedyś z modyfikacją Wasteland Mod, która dodaje brakujące miejscówki z Górniczej Doliny do Gothic 2 i mimo, że mod nie wprowadza żadnych nowych zadań i nie zmienia mechaniki gry, tylko dodaje nowe lokacje, to i tak musiałem zacząć grę od nowa.

Krótko mówiąc,
@VanQator: od ładnych paru lat tak jest, właśnie o tej porze roku, najpierw jestem cieniem w jedynce, później najemnikiem w dwójce, a w trójce sztama z orkami, ale w trójkę nie gram za często xD
Synthera ograna. ~4h grania. Juz 2 questy zbugowane.
- Nie moge porozmawiac z ta typiara co robi sieci zeby zrobila uszyla jakies gowno z futer wilkow.
- Typek mi sie zablokowal w drodze powrotnej do obozu (Fapu).
#!$%@? tego moda.

#gothic
1. Jakim cudem smoki w G2 były w stanie używać kuli ognia, jak mają zerowy krąg magii, a wymaga ona kręgu bodajże drugiego?
2. Jak robić screenshoty z G2 na W10? Standardowa metoda wciśnięcie Print Screen i wklejenie screena do Painta odpada, bo zamiast zrzutu z gry robi mi się screenshot pulpitu, Steamowy overlay też niestety nie działa.
#gothic
Wątkiem fabularnym w Gothic 3, który miał moim zdaniem najwięcej potencjału (niewykorzystanego niestety) było poszukiwanie artefaktów Adanosa.
Mając czas i pomysł można było z tego zrobić wielką przygodę po całym kontynencie polegającą na tropieniu kolejnych artefaktów, powolnym odkrywaniu lokalizacji każdego z nich i na końcu odnajdowaniu ich w zapomnianych przez bogów miejscach lub w rękach nieoczywistych osób.
Jedynym artefaktem, gdzie czuć było taki klimat był pierścien w Nordmarze - tam faktycznie dalo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kozikiewicz: Oj, tutaj faktycznie aż się prosi o taką BioWare'owska narrację i opowieść z poszukiwaniem artefaktów (coś co uwielbiałem w Dragon Age'u to właśnie odkrywanie dawno zapomnianej historii świata).
Ale to pół biedy. Piszę to samo nie wiem już który raz, ale główny motyw fabuły Gothica 3 jest mega genialny- Xardas ma na celu oszukanie i wygnanie bogów, i ten cel przyświecał mu od początku. W końcówce G2 jawi się nam
@kRpt: @Kozikiewicz: Tutaj kłaniają się świątynie z Risena 1, które właśnie nagle wysunęły się spod ziemi. W G3 mógłby być wątek, że właśnie najpierw trzeba je wysunąć. W ogóle jak wspomnieliście o eksploracji tych świątyń to one aż się proszą, żeby ich eksploracja wyglądała przynajmniej tak jak w Risenie.