Jak jest z respawnem potworów w 2 rozdziale? Mogę sobie bezpiecznie do niego przejść? Gram magiem, trochę many mi brakuje, a szkoda by mi było doświadczenia gdyby wilki pojawiły się przy ścierwojadach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic #kronikimyrtany
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jest z respawnem potworów w 2 rozdziale?


@Izwlasnejwolisamsiezbaw: w 2 rozdziale i tak naklepiesz mase poziomow w miescie z obywatelstwem, farkcjami itp + chyba mag w meiscie moze podbic troche mane

ewentualnie skup sie priorytetowo na kregach magicznych, piesc wichru i lodowa lanca zostana z toba na dluzej i daja rade spokojnie w 2 rozdziale
  • Odpowiedz
Nie ukrywam, że jestem trochę poirytowany i ta sytuacja mi się bardzo nie spodobała, zwłaszcza, że trochę ciułałem kaskę. Strasznie głupie rozwiązanie i to chyba był autentycznie, jedyny minus tego moda, jaki do tej pory znalazłem.

Spoiler z 4 rozdziału:


#gothic #kronikimyrtany
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patioxd: może spróbuj w takim razie na kodach się w niego. Naciśnij b, wpisz marvin I znowu b, potem zamień się w niego za pomocą naciśnięcia o gdy jest podświetlony. Naciśnij f8 i wróć do siebie. Kody możesz wyłączyć za pomocą b 42 b. Może to pomoże
  • Odpowiedz
Ktoś próbował grać w G2 na kusze? Wiem, że z łukiem jest prościej, ale da rade przejść na kuszach? Ktoś takie wyzwanie sobie robił? Jeśli tak, jak wyglądała jego gra?

#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tami: ja miałem kuszę jako support w postaci na siłę. Przydało się parę razy do ubijania harpii. Ale tak żeby faktycznie pakować w kuszę to nie.
  • Odpowiedz
@Karier: Zakładam, że grałeś w gildi, gdzie 90% wykopu chyba. Ja grałem strażnikiem i nie wyobrażam sobie by gildia miała lepszy klimat. Jak będę miał czas to pogram drugi raz.
  • Odpowiedz
#gothic #kronikimyrtany

Jestem pod koniec 5 rozdziału a nadal nie udało mi się otworzyć drzwi do tunelu?, który jest pod kopalnią Gildii Kupieckiej. Wygląda jakby miał dwa wejścia. Jedno od strony doliny koło pszczelarzy a drugie koło jeziora przy lesie obok Silbach. Ktoś wie jak tam wejść czy to jest jakiś quest?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiają mnie motywacje Beziego w Gothicu 2. Dlaczego on właściwie wyruszył na, jakby nie było, samobójczą misję zabicia smoków?
W pierwszej części jego motywacją jest po prostu zniszczenie bariery i ucieczka z Górniczej Doliny. W tym celu wiadomo, docieramy do Xardasa i Świątyni Śniącego. Ostatecznie Bariera upada więc Bezi zrobił to co chciał.
Dlaczego po uwolnieniu go przez Xardasa, on mimo wszystko idzie zabijać te smoki, bawić się z jakimś Okiem Innosa,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co trzeba zrobić w zadaniu ,,dom nie do poznania'' po rozmowie z kazemem? w dzienniku jest napisane że pozostał dzień do licytacji ale jak się prześpię i z nim gadam to lipa, strój bogola od krawca też jak kupię i pogadam to lipa
#gothic #kronikimyrtany
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oreze: Niestety, po sobie wiem że mody się przechodzi na odpalonym Marvin-Mode. Mnie prze buggi poznikał cały wątek bagna i Fabio, farma bermara była czyszczona przez orków już w 2 roździale, przewoźnicy przy morzu poznikali, tak samo jak rybacy z wybrzeża(przez co nie mogłem zrobić questa z przemytnikami od razu) itp. No niestety, może innym razem
  • Odpowiedz