wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0

- 1

Jak jest z respawnem potworów w 2 rozdziale? Mogę sobie bezpiecznie do niego przejść? Gram magiem, trochę many mi brakuje, a szkoda by mi było doświadczenia gdyby wilki pojawiły się przy ścierwojadach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
- 2
Jak jest z respawnem potworów w 2 rozdziale?
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: w 2 rozdziale i tak naklepiesz mase poziomow w miescie z obywatelstwem, farkcjami itp + chyba mag w meiscie moze podbic troche mane
ewentualnie skup sie priorytetowo na kregach magicznych, piesc wichru i lodowa lanca zostana z toba na dluzej i daja rade spokojnie w 2 rozdziale
- 1
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: @3mortis: możecie na luzie wbić 400+ nie dając ani pkt w mane: https://www.wykop.pl/wpis/62885499/jak-wyglada-granie-pod-magie-na-archolos-zostalo-c/#comment-222737121
- 0
Nie ukrywam, że jestem trochę poirytowany i ta sytuacja mi się bardzo nie spodobała, zwłaszcza, że trochę ciułałem kaskę. Strasznie głupie rozwiązanie i to chyba był autentycznie, jedyny minus tego moda, jaki do tej pory znalazłem.
Spoiler z 4 rozdziału:
#gothic #kronikimyrtany
Spoiler z 4 rozdziału:
#gothic #kronikimyrtany
- 4
@falwack: 800 złota ale będzie pan zadowolony z efektów, fabularnie wyjdzie ciekawiej
@HuLLaJNoGa: jest resource manager, który dogrywa wybrane przez ciebie pluginy, ale są dostępne paczki, z których ręcznie możesz powrzucać pliki
- 0
@typbezkasy95: widze ze instalator bibliotek jest w exe. Masakra
- 0
Kessel się zawiesił przy wodospadzie, jak go naprawić?
Save mam sprzed 2h+ i nie chce powtarzać...
#gothic #kronikimyrtany
Save mam sprzed 2h+ i nie chce powtarzać...
#gothic #kronikimyrtany
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Patioxd: może spróbuj w takim razie na kodach się w niego. Naciśnij b, wpisz marvin I znowu b, potem zamień się w niego za pomocą naciśnięcia o gdy jest podświetlony. Naciśnij f8 i wróć do siebie. Kody możesz wyłączyć za pomocą b 42 b. Może to pomoże
- 0
Ktoś próbował grać w G2 na kusze? Wiem, że z łukiem jest prościej, ale da rade przejść na kuszach? Ktoś takie wyzwanie sobie robił? Jeśli tak, jak wyglądała jego gra?
#gothic
#gothic
- 2
Ukończyłem kroniki myrtany i jak tu żyć, w co grać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzieje Khorinis to w ogóle wyjdą?
#gothic #dziejekhorinis #kronikimyrtany
Dzieje Khorinis to w ogóle wyjdą?
#gothic #dziejekhorinis #kronikimyrtany
- 0
#gothic #kronikimyrtany
Jestem pod koniec 5 rozdziału a nadal nie udało mi się otworzyć drzwi do tunelu?, który jest pod kopalnią Gildii Kupieckiej. Wygląda jakby miał dwa wejścia. Jedno od strony doliny koło pszczelarzy a drugie koło jeziora przy lesie obok Silbach. Ktoś wie jak tam wejść czy to jest jakiś quest?
Jestem pod koniec 5 rozdziału a nadal nie udało mi się otworzyć drzwi do tunelu?, który jest pod kopalnią Gildii Kupieckiej. Wygląda jakby miał dwa wejścia. Jedno od strony doliny koło pszczelarzy a drugie koło jeziora przy lesie obok Silbach. Ktoś wie jak tam wejść czy to jest jakiś quest?
Co to za drzwi przy bursztynowym wybrzeżu? Nie mogę ich otworzyć m, nawet się nie wyświetla napis, jedynie słyszę jak ktoś wyciąga miecz
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
- 159
- 1
Zastanawiają mnie motywacje Beziego w Gothicu 2. Dlaczego on właściwie wyruszył na, jakby nie było, samobójczą misję zabicia smoków?
W pierwszej części jego motywacją jest po prostu zniszczenie bariery i ucieczka z Górniczej Doliny. W tym celu wiadomo, docieramy do Xardasa i Świątyni Śniącego. Ostatecznie Bariera upada więc Bezi zrobił to co chciał.
Dlaczego po uwolnieniu go przez Xardasa, on mimo wszystko idzie zabijać te smoki, bawić się z jakimś Okiem Innosa,
W pierwszej części jego motywacją jest po prostu zniszczenie bariery i ucieczka z Górniczej Doliny. W tym celu wiadomo, docieramy do Xardasa i Świątyni Śniącego. Ostatecznie Bariera upada więc Bezi zrobił to co chciał.
Dlaczego po uwolnieniu go przez Xardasa, on mimo wszystko idzie zabijać te smoki, bawić się z jakimś Okiem Innosa,
- 0
co trzeba zrobić w zadaniu ,,dom nie do poznania'' po rozmowie z kazemem? w dzienniku jest napisane że pozostał dzień do licytacji ale jak się prześpię i z nim gadam to lipa, strój bogola od krawca też jak kupię i pogadam to lipa
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
@szczuro187: jak minie potrzebna ilosc czasu to sie dziennik zaktualuzuje zeby sie pod domem spotkać
Trzeba rozwiesić wszystkie 5 ulotek
- 2
- 0
można kupic gdzies mięso dzika? bo z-------m wszystkie i nie mogę już nic znaleźć na mapie, a potrzebne mi do questa XD
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
- 0
@Achajos: tak zrobiłem bo się w-------m xD
- 0
@oreze: Niestety, po sobie wiem że mody się przechodzi na odpalonym Marvin-Mode. Mnie prze buggi poznikał cały wątek bagna i Fabio, farma bermara była czyszczona przez orków już w 2 roździale, przewoźnicy przy morzu poznikali, tak samo jak rybacy z wybrzeża(przez co nie mogłem zrobić questa z przemytnikami od razu) itp. No niestety, może innym razem
Powie mi ktoś gdzie w wilczym leżu znajdę Devira? Postawiłem na tego dzbana w pojedynku a on mi nagle zniknął bez śladu #kronikimyrtany #gothic
- 1
- 1
@melquiades Jest w kuzni przypomnialem sobie xd
@Cierniostwor: co to są Kroniaki?
@Cierniostwor: Łoniaki Martyny: Mirkolos





























#gothic #kronikimyrtany