wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 30
Tak sobie teraz przeglądam fanpage Dziejów Khorinis na facebooku i widzę coraz więcej nekrologów aktorów, którzy użyczyli swojego głosu na potrzeby modyfikacji.
Podobno sytuacja jest tak dramatyczna, że autorzy moda zastanawiają się, czy nie przeobrazić oficjalnego fanpage'u z strony informującej o postępach w produkcji modyfikacji, na stronę wyświetlającą nekrologii kolejnych aktorów głosowych biorących udział w pracach nad projektem.
Nieoficjalnie osoby pracujące nad modem mówią, że w najbliższej przyszłości na stronie ma się
Podobno sytuacja jest tak dramatyczna, że autorzy moda zastanawiają się, czy nie przeobrazić oficjalnego fanpage'u z strony informującej o postępach w produkcji modyfikacji, na stronę wyświetlającą nekrologii kolejnych aktorów głosowych biorących udział w pracach nad projektem.
Nieoficjalnie osoby pracujące nad modem mówią, że w najbliższej przyszłości na stronie ma się
źródło: comment_1641906855LV1SH2wWgpcQvjJ5ZaO7KK.jpg
Pobierz- 8
- 28
- 10
@youmpjet: To mój brat Jorn! #kronikimyrtany
Komentarz usunięty przez autora
przechodze drugi raz kroniki myrtany, przy pierwszym przejsciu bylem czeladnikiem w dwoch miejscach (z czego w drugim zostalem pod sam koniec gry) i teraz moje pytanie to jakis bug, czy moge byc czeladnikiem (na poczatku gry) u ilu mistrzów mi sie podoba ?
#gothic #kronikimyrtany #gothic2
#gothic #kronikimyrtany #gothic2
- 0
- 2
@Borubar23: przy czym mowa raczej o skupowaniu przedmiotow, hershlik nie uczy alchemii jak jest twoim drugim mistrzem
czesc osob sie przejechalo na tym myslac ze moga wyruchac bodowina a potem i tak nauczyc sie alchemii i nabic statystyki
czesc osob sie przejechalo na tym myslac ze moga wyruchac bodowina a potem i tak nauczyc sie alchemii i nabic statystyki
Nazbierało mi się tych unikalnych nazwanych broni trochę, da się je gdzieś sprzedać za lepszą cenę?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: W Kronikach większość broni ma unikalną nazwę oprócz jakiś gównianych, nie są unikalne
konto usunięte via Android
- 0
"Żeglarze Burz" - to też magicy od dk robią? Bo widzę, że też im to idzie jak krew z nosa
#dziejekhorinis #kronikimyrtany #gothic
#dziejekhorinis #kronikimyrtany #gothic
@willyfog: O tym modzie to w ogóle coś wiadomo więcej niż to, że powstaje? xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: kurde, ja totalnie nie rozumiem o co chodzi. Dlaczego nie chcesz zacząć 2 rozdziału i jaki ma to związek z tymi pazurami itp?
Jak masz czas to proszę wytłumacz :D
Jak masz czas to proszę wytłumacz :D
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: i dobrze myślisz, co rozdział jest nowy respawn. Jak powerlvlujesz to wybijaj ile możesz w 1 rozdziale. Niestety do miasta nie wejdziesz, a gdyby ci się udało, to zbugujesz sobie grę. Z resztą, nawet gdybyś cudem do miasta wszedł i nie zbugował misji, to prawie wszędzie odpali Ci się cutscenka, że kusznik z wieży Cię zdejmuje na hita (próbowałem wpłynąć wpław, a potem przeskoczyłem przez mur). Wilczego nie sprawdzałem,
Gram w #kronikimyrtany około 55h. Zapis robię co jakieś +- 10min. Zakładając, że jeden zapis trwa 5 sekund, a raz na 5 zapisów robię wczytywanie które trwa kolejne 10s, to przez 55 godzin gry zapisywałem grę robiąc to 330 razy co zajęło łącznie 27.5min i wczytywałem ją z 66 razy co zajęło 11min.
Łącznie to prawie tyle, ile trwa wczytanie się jednej gry online w #gtaonline
Pamiętaj o
Łącznie to prawie tyle, ile trwa wczytanie się jednej gry online w #gtaonline
Pamiętaj o
moze ktos wytlumaczyc dlaczego Saturas byl taki zly za wyssanie energii z kopca rudy skoro i tak nie mieli jak go detonowac bo magowie ognia zostali zabici (podobno na rozkaz Gomeza)?
#gothic
#gothic
@HuLLaJNoGa: A jakbyś miał np. kolekcję biżuterii i ktoś by z nich wyrwał kamienie szlachetne albo samochodów i ktoś by zdemontował i sprzedał silniki to nie byłbyś zły. I tak nie korzystałeś z tego. Nie po to zbierali żeby ktoś przyszedł i bez pytania ukradł magiczną energię. Zawsze mogli wymyśleć nowy pomysł jak ją wykorzystać.
- 5
@HuLLaJNoGa: To że oni nie mieli jak tego wysadzić, żeby zrealizować swój plan, nie oznacza, że jakiś śmieszny typ o niskim głosie mógł tam sobie wbiec i pozbawić magicznej energii całą rudę, którą gromadzili przez lata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 77
- 6
@arkan997: nieprzypadkowo. Większość gier pustynne lokacje inspiruje kulturą arabską (nie tylko gier - patrz np. Diuna) a tam lubią fleciki.
- 1
@haxx: Z jakiegoś powodu, popularnym instrumentem "pustynnym" został też duduk - pochodzący z Armenii, która z pustynią za bardzo się nikomu nie kojarzy.
https://www.youtube.com/watch?v=y5tcbD5in7k
https://www.youtube.com/watch?v=OaLhSrdHCBs
https://www.youtube.com/watch?v=y5tcbD5in7k
https://www.youtube.com/watch?v=OaLhSrdHCBs
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: Nie ma. Za miecze też nie ma.
Te imienne podejrzane topory związane są z jakimś zadaniem, czy też eastereggiem?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
- 0
@wewerwe-sdfsdfsdf: dzięki, czyli mam tylko 1 taki.
Jeśli nie przeszliście jeszcze Kronik - nie oglądajcie filmiku niżej, bo będzie po zabawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta: nie pomyślałem, że takie zakończenie jest moźliwe, nieźle
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
konto usunięte via Android
- 1
@Gromko moje upośledzenie już obejrzało wszystkie możliwe zakończenia, a sam dopiero wczoraj wyszlem z vardhal XD
@rebel101: No nie. To zakończenie ma IMO więcej sensu, niż to z rozdziału 6.
Oszczedzilem i wzialem poteznego bena potem na wyprawe
- 12
@slabehaslo @Kaloryfe @lysy_terminator @falwack Duży ben to swój chłop miał tylko ciężkie dzieciństwo tata wyjeżdżał na delegacje do górniczej doliny, a matka brała nadgodziny w czerwonej latarni. Duży ben nie chciał takiego życia dlatego s--------ł na Archolos i od tamtej pory musiał sobie radzić sam. Mały zaledwie 13letni Ben łapał się każdej fuchy. Nikt go nie oszczędzał stąd teraz jest takim, a nie innym człowiekiem. Po nocach samotnie
- 0
Chyba utkłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kroniki Myrtany, Orkowa Zaraza. Po przyjęciu misji, trafilem do Silbach. Tam za bramą czekał Weigar i razem ruszylismy na wybrzeże topielców. Po oczyszczeniu terenu ten stwierdził, że musi sie napić. Nie znalazlem go ani w knajpie ani w mieście. Zgodnie z opisem misji, trafilem na bagna, teleportując się do przystani łotrów. Nie spotkalem tam Adelarda, ktory mial na mnie czekać. Oczysciłem teren
Kroniki Myrtany, Orkowa Zaraza. Po przyjęciu misji, trafilem do Silbach. Tam za bramą czekał Weigar i razem ruszylismy na wybrzeże topielców. Po oczyszczeniu terenu ten stwierdził, że musi sie napić. Nie znalazlem go ani w knajpie ani w mieście. Zgodnie z opisem misji, trafilem na bagna, teleportując się do przystani łotrów. Nie spotkalem tam Adelarda, ktory mial na mnie czekać. Oczysciłem teren
- 2
@Piwarium: ja się trochę go naszukalem na tych bagnach, ale ostatecznie udało mi się go znaleźć, więc może po prostu słabo szukasz. (Ja też byłem przekonany, że przeszukałem całe bagna).
Spróbuj wejść na bagna od strony winnicy Rity i idź cały czas wydeptaną ścieżka, powinien tam stać z dwoma najemnikami. Ewentualnie obejrzyj może na YouTube jakiś gameplay z tego fragmentu gry i zobacz gdzie on stoi.
Jezeli go tam nie
Spróbuj wejść na bagna od strony winnicy Rity i idź cały czas wydeptaną ścieżka, powinien tam stać z dwoma najemnikami. Ewentualnie obejrzyj może na YouTube jakiś gameplay z tego fragmentu gry i zobacz gdzie on stoi.
Jezeli go tam nie
@Piwarium: ale Adelarda nie ma przy przystani, tylko na środku bagien.
konto usunięte via Android
- 1
Tak w sumie to twórcy DK mówili coś o głównym bohaterze? Kim tam będzie się grało - o ile wyjdą ofc
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
@Imperator_Bazantow: synem kurtyzany i diego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@Chlebek_Pyszny: Z kilku powodów nie zrobią:
- gmyranie w kodzie Gothic II to podobno istne piekło i trzeba być naprawdę kumatym, aby to działało. Aczkolwiek i tak G II jest dużo bardziej ogarnięte od G I, tam podobno są cyrki xD. Sam nie sprawdzałem, ale jak rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli okazję coś robić no to naprawdę ciężko.
- chłopaki robili to bardziej dla "zabicia czasu i podniesienia skilla". Nie
- gmyranie w kodzie Gothic II to podobno istne piekło i trzeba być naprawdę kumatym, aby to działało. Aczkolwiek i tak G II jest dużo bardziej ogarnięte od G I, tam podobno są cyrki xD. Sam nie sprawdzałem, ale jak rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli okazję coś robić no to naprawdę ciężko.
- chłopaki robili to bardziej dla "zabicia czasu i podniesienia skilla". Nie
- 18
@Chlebek_Pyszny: Ale bym sobie zagrał w takie kroniczki w których Marvin z Gomezem przejmują doline, ehhh
- 0
Kto jest lepszym dowódcą
- Lord Dominique 7.2% (6)
- Generał Lee 92.8% (77)
@falwack: Jeżeli chodzi o wojnę, można powiedzieć że jestem jaroszem.

























#gothic #papaj #2137
źródło: comment_1641998416I7NLmZaX9pIg9MIdGAGgHX.jpg
Pobierzźródło: comment_164199847095SUSfeMdypdEbmbs4jZId.jpg
Pobierz