Tak sobie teraz przeglądam fanpage Dziejów Khorinis na facebooku i widzę coraz więcej nekrologów aktorów, którzy użyczyli swojego głosu na potrzeby modyfikacji.

Podobno sytuacja jest tak dramatyczna, że autorzy moda zastanawiają się, czy nie przeobrazić oficjalnego fanpage'u z strony informującej o postępach w produkcji modyfikacji, na stronę wyświetlającą nekrologii kolejnych aktorów głosowych biorących udział w pracach nad projektem.

Nieoficjalnie osoby pracujące nad modem mówią, że w najbliższej przyszłości na stronie ma się
maciorqa - Tak sobie teraz przeglądam fanpage Dziejów Khorinis na facebooku i widzę c...

źródło: comment_1641906855LV1SH2wWgpcQvjJ5ZaO7KK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przechodze drugi raz kroniki myrtany, przy pierwszym przejsciu bylem czeladnikiem w dwoch miejscach (z czego w drugim zostalem pod sam koniec gry) i teraz moje pytanie to jakis bug, czy moge byc czeladnikiem (na poczatku gry) u ilu mistrzów mi sie podoba ?
#gothic #kronikimyrtany #gothic2
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borubar23: przy czym mowa raczej o skupowaniu przedmiotow, hershlik nie uczy alchemii jak jest twoim drugim mistrzem

czesc osob sie przejechalo na tym myslac ze moga wyruchac bodowina a potem i tak nauczyc sie alchemii i nabic statystyki
  • Odpowiedz
@willyfog
@kamillus9
gdzieś ostatnio czytałem, że tego moda robi jeden koleś (i chyba ktoś tam z KM mu czasem pomaga), który dostał model świata od KM i robi własną wizję świata, ale nie gwarantuję, że to wszystko prawda
  • Odpowiedz
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: i dobrze myślisz, co rozdział jest nowy respawn. Jak powerlvlujesz to wybijaj ile możesz w 1 rozdziale. Niestety do miasta nie wejdziesz, a gdyby ci się udało, to zbugujesz sobie grę. Z resztą, nawet gdybyś cudem do miasta wszedł i nie zbugował misji, to prawie wszędzie odpali Ci się cutscenka, że kusznik z wieży Cię zdejmuje na hita (próbowałem wpłynąć wpław, a potem przeskoczyłem przez mur). Wilczego nie sprawdzałem,
  • Odpowiedz
Gram w #kronikimyrtany około 55h. Zapis robię co jakieś +- 10min. Zakładając, że jeden zapis trwa 5 sekund, a raz na 5 zapisów robię wczytywanie które trwa kolejne 10s, to przez 55 godzin gry zapisywałem grę robiąc to 330 razy co zajęło łącznie 27.5min i wczytywałem ją z 66 razy co zajęło 11min.
Łącznie to prawie tyle, ile trwa wczytanie się jednej gry online w #gtaonline
Pamiętaj o
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moze ktos wytlumaczyc dlaczego Saturas byl taki zly za wyssanie energii z kopca rudy skoro i tak nie mieli jak go detonowac bo magowie ognia zostali zabici (podobno na rozkaz Gomeza)?
#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HuLLaJNoGa: A jakbyś miał np. kolekcję biżuterii i ktoś by z nich wyrwał kamienie szlachetne albo samochodów i ktoś by zdemontował i sprzedał silniki to nie byłbyś zły. I tak nie korzystałeś z tego. Nie po to zbierali żeby ktoś przyszedł i bez pytania ukradł magiczną energię. Zawsze mogli wymyśleć nowy pomysł jak ją wykorzystać.
  • Odpowiedz
@HuLLaJNoGa: To że oni nie mieli jak tego wysadzić, żeby zrealizować swój plan, nie oznacza, że jakiś śmieszny typ o niskim głosie mógł tam sobie wbiec i pozbawić magicznej energii całą rudę, którą gromadzili przez lata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arkan997: nieprzypadkowo. Większość gier pustynne lokacje inspiruje kulturą arabską (nie tylko gier - patrz np. Diuna) a tam lubią fleciki.
  • Odpowiedz
Jeśli nie przeszliście jeszcze Kronik - nie oglądajcie filmiku niżej, bo będzie po zabawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszta: nie pomyślałem, że takie zakończenie jest moźliwe, nieźle


#gothic #kronikimyrtany
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@slabehaslo @Kaloryfe @lysy_terminator @falwack Duży ben to swój chłop miał tylko ciężkie dzieciństwo tata wyjeżdżał na delegacje do górniczej doliny, a matka brała nadgodziny w czerwonej latarni. Duży ben nie chciał takiego życia dlatego s--------ł na Archolos i od tamtej pory musiał sobie radzić sam. Mały zaledwie 13letni Ben łapał się każdej fuchy. Nikt go nie oszczędzał stąd teraz jest takim, a nie innym człowiekiem. Po nocach samotnie
  • Odpowiedz
Chyba utkłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kroniki Myrtany, Orkowa Zaraza. Po przyjęciu misji, trafilem do Silbach. Tam za bramą czekał Weigar i razem ruszylismy na wybrzeże topielców. Po oczyszczeniu terenu ten stwierdził, że musi sie napić. Nie znalazlem go ani w knajpie ani w mieście. Zgodnie z opisem misji, trafilem na bagna, teleportując się do przystani łotrów. Nie spotkalem tam Adelarda, ktory mial na mnie czekać. Oczysciłem teren
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piwarium: ja się trochę go naszukalem na tych bagnach, ale ostatecznie udało mi się go znaleźć, więc może po prostu słabo szukasz. (Ja też byłem przekonany, że przeszukałem całe bagna).
Spróbuj wejść na bagna od strony winnicy Rity i idź cały czas wydeptaną ścieżka, powinien tam stać z dwoma najemnikami. Ewentualnie obejrzyj może na YouTube jakiś gameplay z tego fragmentu gry i zobacz gdzie on stoi.

Jezeli go tam nie
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: Z kilku powodów nie zrobią:

- gmyranie w kodzie Gothic II to podobno istne piekło i trzeba być naprawdę kumatym, aby to działało. Aczkolwiek i tak G II jest dużo bardziej ogarnięte od G I, tam podobno są cyrki xD. Sam nie sprawdzałem, ale jak rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli okazję coś robić no to naprawdę ciężko.

- chłopaki robili to bardziej dla "zabicia czasu i podniesienia skilla". Nie
  • Odpowiedz
Mirasy, mam kolejną ankietkę - rozstrzygnijmy raz na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kronikimyrtany #gothic

Kto jest lepszym dowódcą

  • Lord Dominique 7.2% (6)
  • Generał Lee 92.8% (77)

Oddanych głosów: 83

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach