Wpis z mikrobloga

70 godzin nabite, a dopiero odpalił się czwarty rozdział xD
Gra dla polskich fanów goticzka zrobiona dla polskich fanów goticzka i czuć to na każdym kroku.
Co chwilę gęba mi się cieszy, żona krzyczy, że znowu zarwałem nockę ale nic nie poradzę xD

Wspaniałe arcydzieło, czuć mnóstwo serducha w grze, a ilość odniesień do polskiej popkultury zostawia
wieśka III daleko w tyle. #!$%@? mam na Jorna - po prostu chłonę ten wspaniały świat i jaram się jak gówniarz.
Brak uczucia zmęczenia grą, najbardziej cieszą powroty do miejsc gdzie na początku dostawałem #!$%@? od
leśnego ścierwojada, a teraz wjeżdzam na pełnym cieniostworze ( )

#gothic #kronikimyrtany #gry
Pobierz kobiaszu - 70 godzin nabite, a dopiero odpalił się czwarty rozdział xD 
Gra dla pols...
źródło: comment_1673509405G8t2wsZrt3mrBX7H4yOgVm.jpg
  • 29
@kobiaszu: Mnie najbardziej podoba się jak Archolos tętni życiem. Jeszcze bardziej jak w zwykłej podstawce i właśnie tego najbardziej brakowało. Choćby dzielnica portowa w Khorinis, niby straż tam nie zaglądała i przebywały tam głównie szumowiny a jedyna atrakcja to była bitka z Moe przed knajpą, a w Kronikach? Wejdziesz w jakąś uliczkę, zakamarek i zaraz napadają cię jakieś zbiry, albo grupka bandytów myszkuje po magazynie za zamkniętymi drzwiami. Piękne to jest,
@kobiaszu: @speedygonzales1:
Od siebie dodam, że to tzw. random eventy moim zdaniem robią największą robotę w tym, że Archolos tak mocno tętni życiem. Nieważne jak wiele eksploracji masz za sobą i jak bardzo (wydaje ci się, że) już znasz wyspę - i tak w losowym momencie może ci wyskoczyć jakiś random i czegoś od ciebie zażądać, o coś spytać, coś ci dać albo wyzwać do walki ( ͡° ͜
@Devilus: Tego właśnie brakowało w podstawowym Gothicu. Jedynka została strasznie zmarnowana, od 2 rozdziału w górę to już tylko główna linia fabularna, zero pobocznych zadań, jedyny zwrot akcji to zawalenie się starej kopalni i wymordowanie Magów Ognia. Brak jakichkolwiek ciekawostek poza tą Wieżą Mgieł, puste jaskinie z lewitującymi miksturami. Dwójka już lepiej, tu jest sporo ciekawostek, w jaskiniach czają się bandyci, jest co zwiedzać, jakieś stare krypty itd. Natomiast Kroniki Myrtany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zgrywajac_twardziela: masz rację, z niedopracowanym ogółem chodziło o to, że clue fabuły jest ratowanie gościa którego nawet się nie lubi. Ale to jest jedyna rzecz, która nie jest świetna - powiedziałbym 8/10 bo reszta jest 10/10 jak dla mnie ()