wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 27
- 0
#gothic #kronikimyrtany
Mam pytanie odnośnie questów. Czy jeżeli nie zacznę pobocznych questów u ludzi w danym rozdziale to czy one przepadają? Bo nie wiem czy na siłę przeć do pobocznych zadań w danym rozdziale, czy po prostu gdy będę w pobliżu lokalizacji to będę mógł je wykonywać w każdym rozdziale.
Mam pytanie odnośnie questów. Czy jeżeli nie zacznę pobocznych questów u ludzi w danym rozdziale to czy one przepadają? Bo nie wiem czy na siłę przeć do pobocznych zadań w danym rozdziale, czy po prostu gdy będę w pobliżu lokalizacji to będę mógł je wykonywać w każdym rozdziale.
- 4

- 1
- 1
najlepiej wspominam utwór grany w osadach rybaków
@rebel101: ja również, ale dopiero po przejściu gry dotarło do mnie, że jest to kompozycja utworu "Przez mgły widzę wyspę".
Chyba, że mówisz o utworze z dnia, a nie z nocy
- 18
#gothic #kronikimyrtany
Już myślałem że nie skończę xD Najlepszy Gothic jaki powstał, nawet jeśli nie pozbawiony paru wad.
Już myślałem że nie skończę xD Najlepszy Gothic jaki powstał, nawet jeśli nie pozbawiony paru wad.
źródło: comment_1641516875AFBq0w9GFVIYmIDXgtOTwI.jpg
Pobierz- 2
@NewBlueSky: Wodny krąg chciał go zabić, ale Jon zadziałał trochę zbyt pochopnie
- 1
@Viscop: Dokładnie xD Był jeszcze trueguild który warunkował zachowania w gildiach, visual który mógł nadać efekt smoka ożywieńca na np. łuk i wieeeele więcej. Ech, piękne czasy radochy kiedy 1 raz to człowiek odkrył.
Chce zagrać w Kroniki Myrtany, ale nie wiem czy warto. Czy jest dobra choć w małej części do fabuły z Gothica II? Słyszałem że jest dość długa, a nie lubie czegoś zaczynać i potem nie kończyć. #kronikimyrtany #gothic
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
@LetMeStay: Jak zagrasz w kroniki, to w GII już Ci się nie będzie chciało.
- 0
są w kronikach myrtany demony? można się nauczyć wycinania serc golemów i demonów, jak koleś tego uczy to mówi że może to się przydać o ile w ogóle takiego spotkasz na archolos.
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
źródło: comment_1641507140SuNT6sZt47x0lv1It4Ox7n.jpg
Pobierz- 1
Gdzie, u kogo i na jakich warunkach mogę się nauczyć najszybciej broni 1h na poziomie mistrzowskim?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
- 0
@jerry_owies: dziena, wlasnie znalazlem pare postow nizej
- 0
#gothic #gothic2 #gothic2nk
już p-------a dostaje.
byłem u dextera, pokonałem go, zgarnąłem list od Kruka, przeczytałem go, poszedłem do Vatrasa powiedziałem mu o tym, on dał mi list do Saturasa i powiedział, że Lares mnie do niego doprowadzi, poszedłem do Laresa ale nie mam opcji dialogowej, która poprowadzi mnie do Saturasa (do wyboru tylko farma Onara).
Miałem 2 opcje do wyboru
1. pójście do magów samemu
2. ogarnięcie tego https://www.wykop.pl/wpis/46315637/lares-nie-chce-zaprowadzic-mnie-do-magow-wody-aby-/
już p-------a dostaje.
byłem u dextera, pokonałem go, zgarnąłem list od Kruka, przeczytałem go, poszedłem do Vatrasa powiedziałem mu o tym, on dał mi list do Saturasa i powiedział, że Lares mnie do niego doprowadzi, poszedłem do Laresa ale nie mam opcji dialogowej, która poprowadzi mnie do Saturasa (do wyboru tylko farma Onara).
Miałem 2 opcje do wyboru
1. pójście do magów samemu
2. ogarnięcie tego https://www.wykop.pl/wpis/46315637/lares-nie-chce-zaprowadzic-mnie-do-magow-wody-aby-/
@RobiS: no to znany bug, ja zawsze idę z Laresem do magów, a później do lasu po ornament, opcji z farmą Onara w ogóle nie tykam, nie mam pojęcia jak to naprawić niestety
@maciorqa:
zamiast: b "marvin" b
trzeba dać: b "42" b
i tryb marvina zostaje wyłączony
8. Podnieś ornament, zapisz grę i wyłącz, gdyż nie da się inaczej wyłączyć konsoli do kodów niż poprzez wyłączenie gry (chyba).
zamiast: b "marvin" b
trzeba dać: b "42" b
i tryb marvina zostaje wyłączony
- 10
Skończone. To jest chyba najlepszy RPG w jaki grałem. Ten klimat jest nie do pobicia.
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
Wszystko będzie w porządku.
#gothic
#gothic
Mam 80 godzin gry i calkiem dobrej zabawy. Dopiero jestem w 3 rozdziale. Staram sie robic wszystkie questy. Bardzo mi sie podoba ta produkcja. Oddaje dobry, choc nieco inny, klimat. POLECAM!
Zagralbym se w ten drugi mod ale nie ma dubbingu (albo chocby voice over z jezyka angielskiego., a to mi psuje klimat.
#kronikimyrtany #gothic #gry #rpg
Zagralbym se w ten drugi mod ale nie ma dubbingu (albo chocby voice over z jezyka angielskiego., a to mi psuje klimat.
#kronikimyrtany #gothic #gry #rpg
- 1
@genocidegeneral: @Medonix: chodzilo mi o Returning. Wyglada spoko ale nie zniose ruskiego.
@Cumpelnastodwa: Nie graj w Returninga bo to nie rpg tylko hack&slash xD
to normalne ze sniący mnie z kuli ognia nadupia co 5 sekund?
#gothic
#gothic
- 0
@HuLLaJNoGa: No to skoro nigdy nie zabijałeś Kaloma, to Śniący po prostu nie mógł w Ciebie tym strzelać, bo powtarzam: on to zaczyna robić dopiero po dobiciu Kaloma, ewentualnie jak zrobisz to poza jego zasięgiem, to też nie będzie strzelał, ale to można traktować jako bug.
- 0
@maciorqa: no wlasnie to napisalem, dzieki za sprostowanie
Ktoś wie dlaczego nie działa mi mapa w #kronikimyrtany ? Na początku wszystko działało a potem po prosto przestało. Pojawia się animacja i koniec. #gothic
- 0
@jerry_owies nie, jedynie mam wgranego dx11, w sumie jedyne co można zrobic
- 1
@jerry_owies dobra, czaje, powodem była niewspierana przez KM wersja dx11
- 0
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Ciekawe jak tam u najtęższych umysłów rosyjskiej myśli modderskiej, czyli twórców Retardinga? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy zagrywają się teraz w Kroniki Myrtany i uświadamiają sobie, jaki ich mod jest gównem w porównaniu do Kronik?
@maciorqa: raczej już podpierdzielają rzeczy z Kronik do Returninga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 14
@maciorqa: Spokojnie twórcy returinga mają jeszcze czas żeby przenieść archolos z kronik do swojego moda i by dodać tam wątek potężnego i złego demona który chce zniszczyć świat + plus mnóstwo potworów po 10k hp
- 19
Właśnie ukończyłem Kroniki Myrtany: Archolos. Nie wiem, czy będzie mi się chciało pisać jakąś dłuższą recenzje, ale grało mi się wyśmienicie. Jako całość Kroniki są nawet lepiej zaprojektowane od pierwszej czy drugiej części Gothica, jednak i tak to przygody Bezimiennego są dla mnie nadal numerem jeden. Nie wiem czy to wnika z sentymentu, czy może jednak faktu, że Kroniki to nadal tylko mod, a GI i GII to kanon historii królestwa Myrtany.
Chyba
Chyba
źródło: comment_1641488221VP7WpaEndrjPS3T6WXREkp.jpg
Pobierz- 4
@maciorqa:
najlepsze jest to, że wielu fanów kiedyś było przeciwnym zmianie tego. Bo mówili że tak jest lepiej, że trzeba wtedy świadomie inwestować w
Podzielenie wartości statystyk takich jak siła na te, które uzyskaliśmy poprzez naukę oraz te, które uzyskaliśmy dzięki stałym bonusom, dzięki czemu nie trzeba oszczędzać eliksirów podnoszących na stałe statystyki na koniec gry, bo uzyskanie większej siły dzięki eliksirom nie podniesie nam automatycznie progu kosztu punktów nauki.
najlepsze jest to, że wielu fanów kiedyś było przeciwnym zmianie tego. Bo mówili że tak jest lepiej, że trzeba wtedy świadomie inwestować w
- 6
@haxx: I dlatego żarcia powinieneś używać na początku gry, a mikstur pod koniec. Mi się podoba takie rozwiązanie.
Jeżeli żarcie też powinno leczyć procentowo, to musiałby być to większe wartość, tak jak np w Gothic 3 smażone mięso leczy aż 20% hp a mikstura lecznicza 50%. Tylko jeżeli w Kronikach żarcie miałoby leczyć %, to ile musiałyby leczyć wtedy mikstury lecznicze, jak taki eliksir leczniczy ma już 70%?
Jeżeli żarcie też powinno leczyć procentowo, to musiałby być to większe wartość, tak jak np w Gothic 3 smażone mięso leczy aż 20% hp a mikstura lecznicza 50%. Tylko jeżeli w Kronikach żarcie miałoby leczyć %, to ile musiałyby leczyć wtedy mikstury lecznicze, jak taki eliksir leczniczy ma już 70%?
- 0
























#heheszki
Nie wiem czy było, ale mnie rozbawiło
Taguje #gothic bo Xardas byłby dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1641553139yG2InSBtCgtBgBOvRGqYpV.jpg
Pobierzźródło: comment_1641553679NCLsTpAtHqOy0kdyY5jiJp.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora