wpisy
Najnowsze
Archiwum

@maminternetnapegasusie: przecież to Blizna
@maminternetnapegasusie
bardzo pyszna kawa
bardzo pyszna kawa
- 23
Mrpczne tajemnice są dowodem, że dzisiejsza polska scena modderska poza chlubnymi kronikami myrtany to dno.
Może to zabrzmi boomersko, że "kiedyś" nikt nie blokował modderskiej kreatywności w postaci toksycznego community. Poza dialogami, ktore faltycznie są na poziomie gimnazjum mroczne tajemnice to mod do inspiracji. Nowa, wielka historia poboczna. Nowe pancerze, nie wybiegające designem i klimatem poza świat gothica ( obecnie returning i tego meh pancerze z gothic 3, wiedźmina i skyrima), nowe
Może to zabrzmi boomersko, że "kiedyś" nikt nie blokował modderskiej kreatywności w postaci toksycznego community. Poza dialogami, ktore faltycznie są na poziomie gimnazjum mroczne tajemnice to mod do inspiracji. Nowa, wielka historia poboczna. Nowe pancerze, nie wybiegające designem i klimatem poza świat gothica ( obecnie returning i tego meh pancerze z gothic 3, wiedźmina i skyrima), nowe
źródło: Gothic---Mroczne-Tajemnice%20105018,2
Pobierz@Jarkendarion: Urojenia gothicoidalne.
Ciekawe czy twórcy gothic remake uwzględnią historię z archolos blizny.
Fajnie by było, jakiś dodatkowy dialog, jakaś wiadomość o jego przeszłości, może nawet w czasie oczyszczania starego obozu opcja pogadania z blizną żeby się nie mieszał i opcja zobaczenia blizny jak thorusa w każdej części albo przynajmniej w dwójce.
#gothic
Fajnie by było, jakiś dodatkowy dialog, jakaś wiadomość o jego przeszłości, może nawet w czasie oczyszczania starego obozu opcja pogadania z blizną żeby się nie mieszał i opcja zobaczenia blizny jak thorusa w każdej części albo przynajmniej w dwójce.
#gothic
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tak, ser... Stałbym się budulcem w starożytnej świątyni za kawałek sera.
#gothic
#gothic
źródło: 20230129131642_1
Pobierz- 0
źródło: 20230129130742_1
Pobierz- 0
Komu scieto głowę w misji w biały dzień, jeśli wybrałem, że Ars jest niewinny. Nie czaje, jakiegoś randoma wzięli czy co xd
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
ktos wie czemy w retirningu new balans kusza czasem strzela normalnie a czasem belty leca na 5m max i spadaja? #gothic
konto usunięte via Wykop
- 0
@crystalmethh: Nie wiem o czym dokładnie piszesz. Ale domyślam się. Otóż, New Balance zmienia całkowicie mechanikę strzelania z kusz/łuków. W dodatku dodaje wolne celowanie, więc zakładam że grasz właśnie na nim. Więc, teraz każdy strzał który trafi bezpośrednio w przeciwnika odbeira mu HP, ale za to masz mechanikę, która w zależności od ilości % wydanych w umiejętność łuku/kuszy, zwiększa twoją celność, mam na myśli recoil jak w grach FPS na
- 0
@bary94pl: gram na auto, przy wolnym to nie wystepuje
- 1

- 9
#gothic
Jakiś ziomek tu wcześniej pisał że nie może pograć w kroniki w wolny weekend przez niebieską która stwierdziła że skoro nie mają nic do roboty to zaprosi mamę.
Post został z tego co widzę usunięty a nie zdziwiłbym się gdyby został gość zmuszony przez dziewczynę siłą do jego usunięcia.
Trzymaj się miras, według mnie nie powinieneś się tak dawać traktować.
W świecie gothica mało która postać miała kobietę, byli
Jakiś ziomek tu wcześniej pisał że nie może pograć w kroniki w wolny weekend przez niebieską która stwierdziła że skoro nie mają nic do roboty to zaprosi mamę.
Post został z tego co widzę usunięty a nie zdziwiłbym się gdyby został gość zmuszony przez dziewczynę siłą do jego usunięcia.
Trzymaj się miras, według mnie nie powinieneś się tak dawać traktować.
W świecie gothica mało która postać miała kobietę, byli
- 8
źródło: 1319517546
Pobierz- 8
Mirki, właśnie ukończyłem #gothic #kronikimyrtany
Po 70h gry czuje trochę smutek ze to już koniec, z drugiej jednak strony trochę radość, ze wreszcie będę miał czas na inne rozrywki i może jakies ambitniejsze zajęcia. Zajęło mi to jakies 5 miesięcy, bo w międzyczasie działo się sporo w prywatnym życiu. Było naprawdę warto, 5 miesiecy podczas których znow czulem się jak dwunastolatek, grając w zupelnie nowa gre. Specjalnie nie
Po 70h gry czuje trochę smutek ze to już koniec, z drugiej jednak strony trochę radość, ze wreszcie będę miał czas na inne rozrywki i może jakies ambitniejsze zajęcia. Zajęło mi to jakies 5 miesięcy, bo w międzyczasie działo się sporo w prywatnym życiu. Było naprawdę warto, 5 miesiecy podczas których znow czulem się jak dwunastolatek, grając w zupelnie nowa gre. Specjalnie nie
- 17
Witam, generalnie nie wiem nawet czy pisze to w dobrym miejscu bo założyłem konto na tej stronie w akcie desperacji jakieś 5 min temu wiedząc ze pewnie tylko tu dostane w tym roku odpowiedz na moje pytanie. Wiec generalnie gram sobie w Gothic 2 New Balance jako Łowca Demonów jak sie nasłuchałem u Kajmy na Streamach jaki to on nie jest zajebisty. Jestem w pierwszym rozdziale i właśnie złożyłem ornament dla magów
@BezpardonoweZyjatko: Hagen daje Ci klucz do GD po zabiciu Dextera.
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie
bardzo ładne xD
bardzo ładne xD
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Milten coś ty zrobił. Gomez miał racje
- 21
Przez ten nowy wykop nawet nie wiadomo czy wyszły Dzieje Khorinis.
#gothic #codziennystandziejowkhorinis
#gothic #codziennystandziejowkhorinis
@Bromatologia: @dracul: Miałem bana na dwa tygodnie, ale wruciłem
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Urajah: to jest Górnicza Dolina z Gothica 2






























#gothic