Mam problem, nauczyłem się demonologii. runy przyzwania demona, mam wszystkie potrzebne składniki (smoła, siarka, legendarny kamień runiczny, serce demona, zwój) i jak podchodzę do stołu to bezi mówi "brak wszystkich potrzebnych składników"
#gothic #returning
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mrpczne tajemnice są dowodem, że dzisiejsza polska scena modderska poza chlubnymi kronikami myrtany to dno.
Może to zabrzmi boomersko, że "kiedyś" nikt nie blokował modderskiej kreatywności w postaci toksycznego community. Poza dialogami, ktore faltycznie są na poziomie gimnazjum mroczne tajemnice to mod do inspiracji. Nowa, wielka historia poboczna. Nowe pancerze, nie wybiegające designem i klimatem poza świat gothica ( obecnie returning i tego meh pancerze z gothic 3, wiedźmina i skyrima), nowe
Jarkendarion - Mrpczne tajemnice są dowodem, że dzisiejsza polska scena modderska poz...

źródło: Gothic---Mroczne-Tajemnice%20105018,2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy twórcy gothic remake uwzględnią historię z archolos blizny.
Fajnie by było, jakiś dodatkowy dialog, jakaś wiadomość o jego przeszłości, może nawet w czasie oczyszczania starego obozu opcja pogadania z blizną żeby się nie mieszał i opcja zobaczenia blizny jak thorusa w każdej części albo przynajmniej w dwójce.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crystalmethh: Nie wiem o czym dokładnie piszesz. Ale domyślam się. Otóż, New Balance zmienia całkowicie mechanikę strzelania z kusz/łuków. W dodatku dodaje wolne celowanie, więc zakładam że grasz właśnie na nim. Więc, teraz każdy strzał który trafi bezpośrednio w przeciwnika odbeira mu HP, ale za to masz mechanikę, która w zależności od ilości % wydanych w umiejętność łuku/kuszy, zwiększa twoją celność, mam na myśli recoil jak w grach FPS na
  • Odpowiedz
#gothic
Jakiś ziomek tu wcześniej pisał że nie może pograć w kroniki w wolny weekend przez niebieską która stwierdziła że skoro nie mają nic do roboty to zaprosi mamę.
Post został z tego co widzę usunięty a nie zdziwiłbym się gdyby został gość zmuszony przez dziewczynę siłą do jego usunięcia.
Trzymaj się miras, według mnie nie powinieneś się tak dawać traktować.
W świecie gothica mało która postać miała kobietę, byli
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, właśnie ukończyłem #gothic #kronikimyrtany
Po 70h gry czuje trochę smutek ze to już koniec, z drugiej jednak strony trochę radość, ze wreszcie będę miał czas na inne rozrywki i może jakies ambitniejsze zajęcia. Zajęło mi to jakies 5 miesięcy, bo w międzyczasie działo się sporo w prywatnym życiu. Było naprawdę warto, 5 miesiecy podczas których znow czulem się jak dwunastolatek, grając w zupelnie nowa gre. Specjalnie nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, generalnie nie wiem nawet czy pisze to w dobrym miejscu bo założyłem konto na tej stronie w akcie desperacji jakieś 5 min temu wiedząc ze pewnie tylko tu dostane w tym roku odpowiedz na moje pytanie. Wiec generalnie gram sobie w Gothic 2 New Balance jako Łowca Demonów jak sie nasłuchałem u Kajmy na Streamach jaki to on nie jest zajebisty. Jestem w pierwszym rozdziale i właśnie złożyłem ornament dla magów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach