Nie wiem czy coś robię nie tak, czy to błąd gry, ale nie pojawiło mi się zadanie Po nitce do kłębka. Jestem w Wilczym Leżu, porozmawiałem z Ivy w wejściu do tej twierdzy, i nic nie mam. Rozmawiam z nią, rozmawiam z kowalem, nic o grotach, nie ma śladu po trym zadaniu. Miał ktoś taki problem? Czy coś muszę zrobić wcześniej, żeby to zadanie dostać?
#kronikimyrtany #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ddarrekk: troche cczasu minęło, ale rozwiązałeś jakoś ten problem? bo mam w tej chwili dokładnie to samo, tylko że ja wysłałem Fabia na bagna, no ale po wejściu nie mam juz opcji dialogowej z kowalem.
  • Odpowiedz
@KenZi2k: Właśnie nie ogarniam jak? Wszystkie misje dla wysłannika zrobiłem.

@3mortis: Same - mega słabe jest to zesłanie. I faktycznie przyznaję Tobie rację - magia jest dość słaba fabularnie (np. Tengral w 2 rozdziale mówi nam, że jak chcemy to zabierze nas do zakonu w Khorinis) - nie zrobiłem questów dla wodnego kręgu niestety - może tam są jakieś smaczki.
  • Odpowiedz
@Urajah: Uwierz mi ja też nie wiem która misja zaważyła o tym że koniec był taki jaki był ale był i taka końcówka mi się zdecydowanie bardzo podobała
  • Odpowiedz
Cześć, czy ktoś miał problem w Kronikach Myrtany z zadaniem "Nocny wartownik" jak ja? Po rozmowie z Arethe chowam się w jego domu, ekran przygasa, wraca i po tym należy szukać przyczyny bałaganu. Problem jest taki, że od tego momentu czas w grze się zatrzymuje na godzinie 23:19. Można zmieniać godzinę poprzez sen, ale minuty się nie naliczają podczas normalnej eksploracji świata. Ktoś miał podobnie?
#gothic #kronikimyrtany
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mike_Paganini: Tej klatki z niedźwiedziem nie można chyba otworzyć. Po wejściu do tego budynku powinien pojawić się jeden z wilczych synów (nie pamiętam jego imienia) i zaczyna się z nim dialog, po którym można wyjść z budynku (on ma chyba klucz).
  • Odpowiedz
Kurła, zbugował mi się sprint. Użyłem potki na 10 minut, chyba poszedłem w kimę i mam nieskończony sprint - efekt nie chce zejść. Wie ktoś jak to naprawić? Nie chce tak grać, irytuje mnie to :/
#kronikimyrtany #gothic
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@falwack: to ja mialem odwrotnie, mialem efekt speeda i wyszedlem z kanalow do miasta i caly czas mialem ikonke ale nie biegalem szybko a picie nastepnych nie dawalo mi speeda i tylko load wczesniejszy pomogl niestety ale nie pytalem o pomoc
  • Odpowiedz
Kiedy Frida zechce mnie łaskawie nauczyć mistrzowskiego łuczarstwa jeśli wziąłem ją na drugiego mistrza? Bo przyznam że kusi mnie wzięcie tego u Gastona za 20 PN i 2k golda #kronikimyrtany #gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nauczyć się alchemii na poziom mistrza? Jestem w 5 rozdziale, a sporo wcześniej poszedłem na drugiego czeladnika u Hershlika, lecz wciąż nie mam u niego opcji nauki. Bodowin znikł po jednym z questów.

#kronikimyrtany #gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram sobie drugi raz w Kroniczki i mam ogromny problem. Jestem strażnikiem miejskim, mam 3 rozdział i mimo wykonania miecza dla kowala w dzielnicy rzemieślników, nie mogę się u niego nauczyć kowalstwa. O tyle jest to dziwne, że grając po raz pierwszy mogłem się nauczyć tego bez problemu. Jest ktoś jeszcze, kto może mnie nauczyć kowalstwa na poziom doświadczony?
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gandezz: wejdź w tryb konsoli i wpisz goto pos
Po teleportacji na środek morza i zanurkowaniu powinieneś obok zobaczyć ezekiela który nurkuje. Miałem ten sam problem i trafiłem na niego przypadkiem, śmieć poszedł się kąpać na środek oceanu. Ewentualne idź na brzeg gdzie zaczynasz grę i po wciśnięciu F6 spróbój go kamerą odszukać, w wodzie na bank z daleka będzie widać.
Czemu tak jest? Waypoint ma z-----y, musi w skryptach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie mody polecacie do pierwszej i drugiej części goticzka które będą czymś w rodzaju Vanilla+? Mianowicie chodzi mi o usprawnienia w grze, zmiany mechanik, quality of life, delikatnie rozbudowanie z głową itd Nowe mechaniki z Kronik narobiły mi na powrót do pierwszej i drugiej części ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #gothic2 #gothic2nk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strzelec_wyborowej: Banda Quentina. Nie grałem jest jest polecana jako rozszerzenie jedynki.

Do dwójki jeszcze mogę polecić Nostalgic Edition, chociaż mam mieszane uczucia. Są fajne rzeczy dodane, ale znowu możliwość zejścia starej kopalni (klimat fajny, ale trochę taka niezawalona ona jest) czy powrót do świątyni śniącego przeniesionej prosto z G1 po urizela jest trochę średni. Mogliby chociaż wyłączyć zagadki tam. Za to bardzo fajna jest możliwość posiadania towarzysza oraz dodanie np.
  • Odpowiedz
@choinkaozapachukokosowymdomalucha: Gra w fullscreenie była przede wszystkim niestabilna i będzie się w---------ć. Na windowed się PRAWIE nie sypie xD Ale lepiej rób sejwy często.

A, i jak masz jakieś ważne rzeczy w ekwipunku to sprawdzaj czasem czy nadal je masz xD Coś jest zbugowane z inwentarzem. Raz mi zniknęło 6 szczawi królewskich które musiałem odzyskiwać kodami, innym razem zniknęło mi całe złoto, ale na szczęście w poprzednim sejwie jeszcze było
  • Odpowiedz