bury zenek faktycznie brzmi jak po wylewie xD #gothic
wpisy
Najnowsze
Archiwum

xXxV4r3l5ExXx
- 0
Bez kitu 3/4 klimatu tej gry zostało zabite beznadziejnie nagranym i akcentowanym głosem beziego. NPCe brzmią o niebo lepiej #gothic

nocticadius
via Wykop- 0
@Ruchenstein-Boltzman: bezimienny ma w------e już. Czuje się jakby znowu robił to samo
@altknight1337: Yep
zamówienie :processing
zamówienie :processing
@zapomnialem_hasla_do_konta: GRAC!! oglądanie streamó > 15m = rak
- 0
@krzysztof-p88: nie uśmiecha mi się płacić 200 zł za to
zresztą przy takiej optymalizacji to na moim kompie nie dałoby się grać
zresztą przy takiej optymalizacji to na moim kompie nie dałoby się grać
Nie no, trzeba zmienić na angielski dubbing, Mikołajczak za stary jest
#gothic
#gothic
- 10
@Larsberg: Bauman kilka lat starszy, a brzmi praktycznie jak w oryginale.
ale gracze chcieli mieć aktorów jak w oryginale no to mają.
@Larsberg: Tak, to wina graczy, tylko i wyłącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gracze też chcieli dostać zbugowane g---o i dostali, porządna marka ta Alkimia, tak się słucha graczy.
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Wszyscy plują na konsolowców
- 0
@MosPass: to akurat prawda
- 7
- 1
#gothic Nawet gdybym chciał w to zagrać nawet jeśli wygląda to drętwo to ku--a dubbing głównego bohatera to jest jakiś j----y żart xD
- 18
#gothic
Już pomijając tę dziwną intonację, to ten głos Bezimiennego brzmi, jakby nagrywany był zupełnie gdzie indziej, na innym sprzęcie i zupełnie inaczej zmasterowany, jakby to dogrywali na ostatnią chwilę. Już w nagrywanych za pandemii po domach Kronikach Myrtany lepiej nagrania były wyrównane i zmixowane xD
Już pomijając tę dziwną intonację, to ten głos Bezimiennego brzmi, jakby nagrywany był zupełnie gdzie indziej, na innym sprzęcie i zupełnie inaczej zmasterowany, jakby to dogrywali na ostatnią chwilę. Już w nagrywanych za pandemii po domach Kronikach Myrtany lepiej nagrania były wyrównane i zmixowane xD
Są gdzieś już jakieś piraty z legit stronek? Wolę sobie pograć trochę zanim wydam siano na ulepa
#gothic
#gothic
- 2
#gothic
Nie no, Bezi brzmi gorzej niż z mekatrona/gothic bota xD
Nie no, Bezi brzmi gorzej niż z mekatrona/gothic bota xD
- 4
Kto przesłuchał te nagrania Mikołajczaka i puścił to do gry? XD
Przecież tak się grać nie da.
#gothic
Przecież tak się grać nie da.
#gothic
Jestem Tunowy #gothic
- 8
#gothic Współczuje Wam Wszystkim dla których ta gra była kultowa, ja niestety nigdy nie grałem więc mnie nie nabrali na wydanie hajsu na tę grę i nie złapali mnie na nostalgii, ta gra wygląda jak upośledzona, a dubbing to szkoda ryja strzępić xD
- 1
@krzysztof-p88: idź do lustra to się dowiesz
@krzysztof-p88: to jest jak bordo na wykopie
#gothic
Czemu to brzmi jak z AI? Przecież te akcentowanie jest groteskowe aż
Czemu to brzmi jak z AI? Przecież te akcentowanie jest groteskowe aż
Powiedzcie pls że te zablokowane 30 fps na PS5 Pro to fake lol
#gothic
#gothic
@FuzzyWuzzy: Recenzje tak mówią
- 8
Widać, że to typowy unreal slop tworzony z góry z myślą o graniu na FSR i frame genie. Komputer powyżej zalecanych, a na natywnym 1440p i ustawieniach "gothic" ledwo wydusi 55 FPSów xD
Pamiętam jak te całe DLSSy i FSRy wchodziły, jakie to było gadanie, że dzięki temu będzie można grać w 4k na tańszym sprzęcie. Takiego wała xDDDD
#gothic
Pamiętam jak te całe DLSSy i FSRy wchodziły, jakie to było gadanie, że dzięki temu będzie można grać w 4k na tańszym sprzęcie. Takiego wała xDDDD
#gothic

















