#gothic #gry wiecie co imo budowalo klimat tej serii? Że każda postac przypominala osiedlowego menela. Moze poza magami, bo ci to zawsze ogoleni i uczesani, ale reszta to wyglada jakby ze smietnika dopiero co wyszla. Nie wiem czy w remake tez tak jest.
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Ulic_Qel_Droma
- 3

BardGT
via Wykop- 2
@Ulic_Qel_Droma: No to jest kolonia karna, więc kto, jak nie menele i kryminał miał tam wylądować xD

isrin22
via Wykop- 2
@Ulic_Qel_Droma: W sumie idealne odzwierciedlenie pierdla, tam też wyglancowanej mordy nie uraczysz xD
- 24
@ProstyKrzywy: Napijesz się, naćpasz a wypadek i tak by się wydarzył
@Skoncz_bajdurzyc: no i z takimi to kruciutko trzeba, pozdro z fartem
@Skoncz_bajdurzyc: Oklep powinien go zresetować do ustawień fabrycznych
Który łobuz wybraliście przy pierwszy podejściu w #gothic remake?
Jaki obóz
- Stary obóz 69.6% (80)
- Nowy obóz 17.4% (20)
- Obóz bractwa 13.0% (15)
@ObieraczDoRacic: Świry oczywiście, najlepsza sekta. Szkoda że na łyso nie golą... 0/10 dam za to temu Remakowi, powinni to naprawić.
#gothic #gothicremake
Kiedy założyliście pierwszy pancerz? Ja gram 15tą godzinę i nadal latam jako gołodupcow. Byle spodnie kopacza to z 200-300 bryłek kosztują...
Kiedy założyliście pierwszy pancerz? Ja gram 15tą godzinę i nadal latam jako gołodupcow. Byle spodnie kopacza to z 200-300 bryłek kosztują...
@universe115: leć do wolnej kopalni po strój kreta od swineya
@isoverr: to twoja projekcja ze względu bycia nędzarzem. Już sam sprzęt wiele o tobie mówi gołodupcu xD
Wykopki broniący Gothica Remake, że jest zajebisty kilka godzin po jego premierze to tacy sami ludzie, którzy opiniują na Allegro produkt, że jest super bo go dostali, że szybka dostawa itdxD
#gothic
#gothic
@Protectorx: Uwielbiam oceny na 5 gwiazdek na Ali. "Świetny produkt. Co prawda jeszcze go nie testowałem, ale wygląda jak na zdjęciach".
@Protectorx: a po 20h gry mogę napisać że jest super mimo kilku problemów, czy dalej za wcześnie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie uśmiertelniono kilku najważniejszych postaci takich jak Lee czy Thorus, możesz po cienim chuju wymordować cały stary obóz a potem mieć problem z dołączeniem do najemników/magów wody
@maszynista_grot:
to chyba dobrze
wypisales sporo rzeczy i zarzutow calkiem ok, ale jak to jest najgorsza rzecz wedlug ciebie to ja nie wiem rozumiem jeszcze jakby gineli w wyniku buga, ale jak w wyniku dzialan gracza to jest to ok
@maszynista_grot: Praktycznie w większości gier rpg tak to działa, że możesz mieć zablokowaną całą progresje w danej gildii przez jedną decyzję którą podjąłeś. Jeszcze te najlepsze robią wokół tego otoczkę. Przykładem niech będzie Arcanum które ostatnio ogrywam. Z nowszych niech będzie Kingdom Come: Deliverance
- 0
- 1
Do kogo dołączyliście na pierwsze przejście?
- Nazywam się Diego (Stary Obóz) 66.1% (80)
- Co sie gapisz, chcesz w ryj? (Nowy Obóz) 14.9% (18)
- Skręt baginnego ziela i chill (świry z bagien) 19.0% (23)
- 0
@Szczur_w_Koronie: jest na średnich, wystarczy xD
- 1
Ale zepsuli z tą zbroja że skrzynki Gomeza, z ciekawości poszedłem do Stone'a a on ja ulepszył xD
Wczytałem zapis żeby nawet Gniew Innosa nie kusił, wiele z gry bym sobie odebrał, chociażby tuning zbroi i dalszy widoczny progres
#gothic
Wczytałem zapis żeby nawet Gniew Innosa nie kusił, wiele z gry bym sobie odebrał, chociażby tuning zbroi i dalszy widoczny progres
#gothic
@Hushet: Jak tu gliczy jest więcej od Cyberpunka na premierę.
Jaszczur to był jaszczur, a w remake'u to krokodyl czy inny aligator
#gothic
#gothic
źródło: Lootward - Gothic Remake vs Oryginał – Porównanie stworów [AuA28rroJoQ - 1230x692 - 0m29s]
Pobierz@Imperator_Wladek: W moim gothicu wyłowiłem takie zdjęcie jaszczura, co to jest?!
źródło: jaszczur
Pobierz@Imperator_Wladek: fujka
- 0
@SmugglerFan: sword hero, knight path, end of eden, of ash and steel, farathan, asterfel, kromlech, ashes of kardoria...
jest tego więcej
jest tego więcej
@vanbolko: chodziło mi o normalne gry a nie o projekty studentów na zaliczenie
- 36
Piękna giera, dosiadłem ścierwojada dopiero 3 akcie i będę próbował te kucharke z nowego obozu zbajerzyć na nową furę, może pokaże jej gwizdek. Ta gra ma coś wspaniałego w sobie czego nowe gry AAA nie mają, po prostu jesteś wrzucony w świat i radź sobie. Może znajdziesz jakąś maczuge, żadnego skalowania trudności mobków. Na początku kretoszczur ci w-------i, do dorosłych ścierwojadów podchodzisz z szacunkiem - ale za to jak się uda dozbroić
Powiem wam, że głupio zrobiłem nierozwijając postaci i odkładając wszystko, aż stanę się magiem
Magiem nadal nie jestem, moja interakcja ze światem to uciekanie nawet przed wilkami
Mam 60 PN do rozdysponowania i jestem cieniem w 2 rozdziale.
Poszedłem
Magiem nadal nie jestem, moja interakcja ze światem to uciekanie nawet przed wilkami
Mam 60 PN do rozdysponowania i jestem cieniem w 2 rozdziale.
Poszedłem
@Schwarzfahrer: amulet + 2 pierścienie+ nauka na bagnach, ale chyba u torreza też można zwiększyć
Kasa za ojebywanie skrzyń. A jak już masz trochę many i właśnie ognista to idzie się na gobliny po Morgensterny. Każdy po 30-34 sprzedajesz u kowali itp. goblinów tam chyba z 15 jest
Kasa za ojebywanie skrzyń. A jak już masz trochę many i właśnie ognista to idzie się na gobliny po Morgensterny. Każdy po 30-34 sprzedajesz u kowali itp. goblinów tam chyba z 15 jest
@Schwarzfahrer: Torrez w 1 akcie, za pusty pergamin i 2 kły wilka
Kurde mocna ta królowa pełzaczy, ale fajnie zrobiona. Trochę się namęczyłem żeby ubić to dziadostwo drugie
#gothic
#gothic
@MinisterKoryto: Zajebista 10/10 waleczka.
@MinisterKoryto: zawsze mnie to bolało w oryginalnym Gothicu, królowa pełzaczy to był pasywny mob który cię nawet nie atakował tylko czekał na śmierć xD
- 0
Pograłem właśnie pierwsze 90 minut i całkiem sporo, serio. Wszystko mi się bardzo podoba i nie ma nic do czego osobiście miałbym się przyczepić na PC :> w 4K z tym DLSS 4,5 śmiga pięknie, HDR też całkiem spoko wypada w tym świecie :> może JEDYNIE Jacek Mikołajczak wypada trochę z bitu na tle innych aktorów głosowych #gothic #gry
@Kostor95: tylko początkowe kwestie w starym obozie są fatalne, reszta trzyma poziom solidnej ivony
- 0
Na którym lvlu/z jakimi itemami ubiliście Królową Pełzaczy? Bo jak tak wbiłem tam na pałę z nieulepszonym pancerzem, to trochę się odbiłem od ściany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic
#gothic
W sumie mam takie wrażenie że Mikołajczak tylko na początku gry był takim drewnem, a potem już zaczyna w miarę fajnie dubbingować. Może się musiał chłopina rozkręcić przy tym nagrywaniu.
A swoją drogą to jaka lokacja ma najlepszy soundtrack? Jak dla mnie wolna kopalnia to absolutna topka, choć mało na razie zwiedziłem tej kolonii więc może coś ją przebije
#gothic
A swoją drogą to jaka lokacja ma najlepszy soundtrack? Jak dla mnie wolna kopalnia to absolutna topka, choć mało na razie zwiedziłem tej kolonii więc może coś ją przebije
#gothic
@Akatrosh: może bezimienny trafił do kolonii górniczej za bagienne ziele i na początku go jeszcze trzymało? xd
@DareKwiecien: xD































