#gothic #gry wiecie co imo budowalo klimat tej serii? Że każda postac przypominala osiedlowego menela. Moze poza magami, bo ci to zawsze ogoleni i uczesani, ale reszta to wyglada jakby ze smietnika dopiero co wyszla. Nie wiem czy w remake tez tak jest.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Który łobuz wybraliście przy pierwszy podejściu w #gothic remake?

Jaki obóz

  • Stary obóz 69.6% (80)
  • Nowy obóz 17.4% (20)
  • Obóz bractwa 13.0% (15)

Oddanych głosów: 115

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki broniący Gothica Remake, że jest zajebisty kilka godzin po jego premierze to tacy sami ludzie, którzy opiniują na Allegro produkt, że jest super bo go dostali, że szybka dostawa itdxD
#gothic
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie uśmiertelniono kilku najważniejszych postaci takich jak Lee czy Thorus, możesz po cienim chuju wymordować cały stary obóz a potem mieć problem z dołączeniem do najemników/magów wody

@maszynista_grot:
to chyba dobrze
wypisales sporo rzeczy i zarzutow calkiem ok, ale jak to jest najgorsza rzecz wedlug ciebie to ja nie wiem rozumiem jeszcze jakby gineli w wyniku buga, ale jak w wyniku dzialan gracza to jest to ok
  • Odpowiedz
@maszynista_grot: Praktycznie w większości gier rpg tak to działa, że możesz mieć zablokowaną całą progresje w danej gildii przez jedną decyzję którą podjąłeś. Jeszcze te najlepsze robią wokół tego otoczkę. Przykładem niech będzie Arcanum które ostatnio ogrywam. Z nowszych niech będzie Kingdom Come: Deliverance
  • Odpowiedz

Do kogo dołączyliście na pierwsze przejście?

  • Nazywam się Diego (Stary Obóz) 66.1% (80)
  • Co sie gapisz, chcesz w ryj? (Nowy Obóz) 14.9% (18)
  • Skręt baginnego ziela i chill (świry z bagien) 19.0% (23)

Oddanych głosów: 121

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale zepsuli z tą zbroja że skrzynki Gomeza, z ciekawości poszedłem do Stone'a a on ja ulepszył xD
Wczytałem zapis żeby nawet Gniew Innosa nie kusił, wiele z gry bym sobie odebrał, chociażby tuning zbroi i dalszy widoczny progres

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piękna giera, dosiadłem ścierwojada dopiero 3 akcie i będę próbował te kucharke z nowego obozu zbajerzyć na nową furę, może pokaże jej gwizdek. Ta gra ma coś wspaniałego w sobie czego nowe gry AAA nie mają, po prostu jesteś wrzucony w świat i radź sobie. Może znajdziesz jakąś maczuge, żadnego skalowania trudności mobków. Na początku kretoszczur ci w-------i, do dorosłych ścierwojadów podchodzisz z szacunkiem - ale za to jak się uda dozbroić
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam, że głupio zrobiłem nierozwijając postaci i odkładając wszystko, aż stanę się magiem

Magiem nadal nie jestem, moja interakcja ze światem to uciekanie nawet przed wilkami

Mam 60 PN do rozdysponowania i jestem cieniem w 2 rozdziale.

Poszedłem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Schwarzfahrer: amulet + 2 pierścienie+ nauka na bagnach, ale chyba u torreza też można zwiększyć
Kasa za ojebywanie skrzyń. A jak już masz trochę many i właśnie ognista to idzie się na gobliny po Morgensterny. Każdy po 30-34 sprzedajesz u kowali itp. goblinów tam chyba z 15 jest
  • Odpowiedz
Pograłem właśnie pierwsze 90 minut i całkiem sporo, serio. Wszystko mi się bardzo podoba i nie ma nic do czego osobiście miałbym się przyczepić na PC :> w 4K z tym DLSS 4,5 śmiga pięknie, HDR też całkiem spoko wypada w tym świecie :> może JEDYNIE Jacek Mikołajczak wypada trochę z bitu na tle innych aktorów głosowych #gothic #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na którym lvlu/z jakimi itemami ubiliście Królową Pełzaczy? Bo jak tak wbiłem tam na pałę z nieulepszonym pancerzem, to trochę się odbiłem od ściany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie mam takie wrażenie że Mikołajczak tylko na początku gry był takim drewnem, a potem już zaczyna w miarę fajnie dubbingować. Może się musiał chłopina rozkręcić przy tym nagrywaniu.

A swoją drogą to jaka lokacja ma najlepszy soundtrack? Jak dla mnie wolna kopalnia to absolutna topka, choć mało na razie zwiedziłem tej kolonii więc może coś ją przebije

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach