Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KoHones
KoHones

KoHones

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1410
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 1382
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 5
Hushet
Hushet
11.06.2026, 20:12:22
  • 3
Tag już nie jest taki żywy jak wcześniej, szkoda bo gothiczek top. Przy dwójeczce będzie dłużej żywy bo gra też o wiele dłuższą.

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 12.06.2026, 00:46:04 via Wykop
  • 0
@Hushet: ja poproszę za rok G2NKR
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
11.06.2026, 20:17:14
  • 0
Imo to zmarnowana ruda i punkty nauki, bo za te rzeczy są tak śmieszne pieniądze (plus im więcej ich sprzedajesz tym gorsza cena), że chyba mi się nigdy nie zwróci xD

#gothic #gothicremake

Inwestowanie PN/rudy w naukę pozyskiwania trofeów typu skóry/pazury/itp

  • zły pomysł 57.0% (45)
  • dobry pomysł 21.5% (17)
  • nie mam zdania 21.5% (17)

Oddanych głosów: 79

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 12.06.2026, 00:44:12 via Wykop
  • 0
@KKomrade: no dzięki temu że ta p---a Milten zgubił tę książkę to nie byłoby tyle buzdyganow/piernaczy do o------a. Ja jeszcze tym handluje w pod koniec 2 rozdziału
  • Odpowiedz
Povsajo
Povsajo
11.06.2026, 20:54:47
  • 0
W nowym obozie nie mam niby już nic do roboty, w glosariuszu jest napisane, żebym szukał w innych obozach przedstawicieli niebieskich. Nigdzie jednak ich nie widzę. Lares mówi, że jeszcze mnie nie przyjmie. Co należy zrobić by dostać się do niebieskich? W jedynkę grałem tylko raz, także bez krzyku mi tutaj xd

#gothic #gothicremake
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 12.06.2026, 00:40:26 via Wykop
  • 1
@Povsajo: dodatkowy + do NO jak u,yjesz snu na strażniku lepianki Lareaa. Tylko zanim wejdziesz mu z błotem na butach do chaty. W pierwszym rozdziale możesz zdobyć zwójsnu u świrów.
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
10.06.2026, 11:53:40
  • 0
#gothic

Robił ktoś zadanie Snaffa "Na dwa razy"? Każe szukać jakiegoś mglaka w jaskiniach i ani razu w żadnej jaskini nie spotkałem czegoś takiego. Spotkałem wiele razy natomiast "mgielnik" - taki lluoroscencyjny grzyb i teraz zastanawiam się czy to dwa osobne składniki, czy po prostu inna osoba to tłumaczyła.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 11.06.2026, 01:03:47 via Wykop
  • 0
@CreaOnion: ten mech znajdziesz w jaskini za wodospadem w drodze do nowego obozu. Na ścianie rośnie. Ma polska nazwę dziwna rosochatyniec czy inny c--j. To nie mech jaskiniowy.
  • Odpowiedz
smakdat
smakdat
smakdat
06.06.2026, 16:28:29
  • 0
#gothicremake czy można sprawić jakoś żeby ta gra była grywalna na karcie GTX 1660Ti? Dzięki za wszelką pomoc. Nie gram już na kompie kilka ładnych lat, dlatego żadnych apgrejdow już od dawna nie poczyniam. Wiadomo nostalgia zadziałała i chęć ogrania nowego gotika, ale nie jestem aż tak odpalony żeby zaraz nowe zakupy sprzętowe składać. Dlatego tak jak mówię: czy realnie da radę coś zrobić żeby to było grywalne na tej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 06.06.2026, 18:17:40 via Wykop
  • 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: GTX 1080 i5 15600K i 32GB RAM 1080p 60fps normalnie na wysokich ustawieniach i grywalne jeszcze jak
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
29.05.2026, 00:33:26
  • 448
Uuroboros

źródło: 7b749b86eea943977d97318bdbf48b7b

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 29.05.2026, 14:44:52 via Wykop
  • 0
@Zawadson: o k---a hahahaha zrobiłeś mi dzień chłopie
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
16.05.2026, 07:03:45
  • 1156
#heheszki #kolej #ciekawostki
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to naprawdę byłoby coś niesamowitego, gdyby zrobić magleva na istniejącej infrastrukturze!
Z drugiej strony nie mogę się powstrzymać, żeby nie stwierdzić, że pod tą ładną obudową pewnie są schowane dwa żuki szczepione dupami XD
dominowiak - #heheszki #kolej #ciekawostki 
Z jedenej strony - wielkie WOW, bo to nap...

źródło: image

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 16.05.2026, 21:05:04 via Wykop
  • 0
@CharytatywnyTroll: to nie fallout tylko half life chyba
  • Odpowiedz
Whereswally
Whereswally
30.03.2026, 19:02:31
  • 584
#iran #izrael #wojna #usa #europa
Whereswally - #iran #izrael #wojna #usa #europa

źródło: beka z typa

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 30.03.2026, 20:26:33 via Wykop
  • 7
@Whereswally: Zaraz puszczę purozałra! A puść mu go niech go z-----e s-------n j----y
  • Odpowiedz
g.....0
g.....0
konto usunięte 28.11.2025, 13:58:30
  • 25
gdzie można zakupić taką ksiązke?

#wykopaka
g.....0 - gdzie można zakupić taką ksiązke?

#wykopaka

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 28.11.2025, 17:01:35 via Wykop
  • 0
@godzina12_00: podłączam się do pytania. gdzie kupić taką książeczkę? To będzie kolekcjonerka jak już mój synek się wybawi.
  • Odpowiedz

2217

W Tarnowie wulgarni policjanci grożą, obrażają, biją i po prostu kłamią? Wszystk

Pokaż treści 18+

W Tarnowie wulgarni policjanci grożą, obrażają, biją i po prostu kłamią? Wszystk

To chyba najgorsza z interwencji w tym roku, z tych co pojawiły się na kanale. Funkcjonariusze nie przebierają w środkach, a wszystko z powodu tego, że to obywatel miał rację a nie oni. Biją, obrażają, klną, narażają na utratę zdrowia a nawet życia, prowadzą auto jak nawiedzeni, nie reagują na ból o

elemel90
z
youtube.com
dodany: 18.07.2025, 14:00:44
  • 362
  • #
    audytobywatelski
KoHones
KoHones
KoHones 18.07.2025, 22:56:30 via Wykop
  • 4
dajcie link gdzie napisać do płokułatuły. Link gdzie wysłać materiał i poprosić o wytłumaczenie co tu sie o------o!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
20.06.2025, 21:59:23
  • 7
Zagłębiłem się jeszcze w temat konkuterków i jestem małą szczęśliwą fasolką, bo okazuje się, że nie muszę wymieniać płyty głównej i procka; sama wymiana GPU da mi potężnego kopa w wydajności, nawet uwzględniając to, że CPU będzie się dławił i nie da grafie rozwinąć skrzydeł. Także nie muszę szykować 3 kafli jakbym chciał robić upgrade, wystarczy połowa. A płytę i procek można wymienić w późniejszym czasie i znów dostać kopa przez odblokowanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 21.06.2025, 00:06:18 via Wykop
  • 0
@Teuvo: a ile krzyczysz za te grafikę? Napisz PW
  • Odpowiedz
KoHones
KoHones
KoHones 17.05.2025, 22:44:20
  • 13
#eurowizja
KoHones - #eurowizja

źródło: 1000033925

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 12.05.2025, 21:13:21
  • 1
#debata kto poczuł ten wytoczył
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mambar
mambar
mambar
02.01.2025, 22:19:10
  • 0
Czy jest tu ktoś kto gra w Stalkera 2 na najtrudniejszym poziomie?

#stalker #stalker2 #gry #grypc #grykomputerowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 05.01.2025, 03:58:01 via Wykop
  • 0
@mambar: jeszcze jak
  • Odpowiedz
kochmap
kochmap
27.12.2024, 00:29:51
  • 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 27.12.2024, 00:54:00 via Wykop
  • 0
@kochmap: @kochmap Panowie i Panie ja tylko chciałem wyrzucić śmieci.
KoHones - @kochmap: @kochmap Panowie i Panie ja tylko chciałem wyrzucić śmieci.

źródło: z29214217AMP,Posel--wiceprezes-partii-rzadzacej--byly-minister-

Pobierz
  • Odpowiedz
Guzinek
Guzinek
Guzinek
20.12.2023, 23:53:27
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 20.12.2023, 23:55:30 via Wykop
  • 0
@Guzinek: zyje i rozwija pasje. Można pytać Mireczków czy mają jakieś pliki do pepakury. Ogólnie sielanka myśę :)
  • Odpowiedz
szynszyla2018
szynszyla2018
20.12.2023, 23:46:46
  • 2
Jaką grę polecacie bardzo podobna do #wiedzmin z wymaganiami jak na wiedźmina? Mi gra chodzi na najniższych opcjach, wyższe nie wejdą.Mowa o trójce. Zależy mi na:
- otwarty świat
- kamera jak w wiesku
- fajnie jakby była ciekawa fabuła ale na upartego mogę grać rybakiem bo priorytet to otwarty świat (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- niska cena. Teraz będą wyprzedaże świąteczne to max 100
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 20.12.2023, 23:49:59 via Wykop
  • 1
@szynszyla2018: AC Valhala
  • Odpowiedz
KoHones
KoHones
KoHones 16.10.2023, 20:55:31
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones
Autor
16.10.2023, 21:06:38 via Wykop
  • 0
@Plotyn: Tusk to wiem, że mandacik dostał, ale czy zero dostało?
KoHones - @Plotyn: Tusk to wiem, że mandacik dostał, ale czy zero dostało?

źródło: b9f4e957669602-948-568-0-125-1985-1190

Pobierz
  • Odpowiedz
KoHones
KoHones
KoHones 16.10.2023, 00:45:11
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kielek96
Kielek96
16.10.2023, 00:45:42 via Wykop
  • 9
@KoHones: Ostatnia niedzieeela, jutro sie pakujeeemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
21.09.2023, 03:12:57
  • 1660
W chłopskim świecie chłopskie sprawy
Wady zgryzu i postawy
Grube są piwnicy mury
Jest codziennie tarcie rury
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KoHones
KoHones
KoHones 22.09.2023, 01:25:07 via Wykop
  • 0
@Notes: ja p------e notes chłopie.Ty złoto usty jesteś. Daj fraszkę o kaczyńskim
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.01.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia