Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tiimi

tiimi

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 489
  • Znaleziska 44
  • Mikroblog 445
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
okoboji
okoboji
20.06.2026, 05:07:11
  • 97
narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
#ksiazulo #polskiyoutube
okoboji - narzekacie na lekarzy a taki glupek z internetu zarabia MILION W MIESIĄC

#...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 07.05.49

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 20.06.2026, 07:07:41 via Wykop
  • 1
@okoboji: nie wiem skąd on wziął te stawki. Polska jest w gorszej strefie, czyli kiepskiej i średnie stawki za milion wyswietleń oscylują w granicach 8-10k, wiadomo czym więcej fanów z krajów 1 strefy jak USA czy GB, to dużo większe zarobki
  • Odpowiedz
zar0x
zar0x
zar0x
13.06.2026, 09:26:37
  • 0
Mamy tu kogoś kto łowi sandacze z Odry we #wroclaw i okolice? Bioro w nocy czy nie warto iść i lepiej spać? #wedkarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 13.06.2026, 16:56:51 via Wykop
  • 1
@zar0x: łowiłem sporo na Odrze, ale w lubuskim i najlepszy okres to październik - listopad po ciemku, ale ogólnie sandacze gdy zaczyna robić się ciemno lepiej żerują, zwłaszcza bliżej brzegu
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 11.06.2026, 20:44:51
  • 2
Ciągle tak biegam i biegam w 1 rozdziale, nie mogę się zdecydować do którego obozu dołączyć.
#gothic #gothicremake
tiimi - Ciągle tak biegam i biegam w 1 rozdziale, nie mogę się zdecydować do którego ...

źródło: sadsdasadsda

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi
Autor
11.06.2026, 21:46:21 via Wykop
  • 0
@Hope777: zawinąłem klucz Gomeza, wystarczymistrz kradzieży kieszonkowej i po sprawie
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi
Autor
11.06.2026, 21:46:56 via Wykop
  • 1
@Hushet: full opcja :)
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi
Autor
11.06.2026, 21:48:34 via Wykop
  • 0
@Imperator_Wladek: byłem prawie wszędzie gdzie mogłem wejść :)
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi
Autor
12.06.2026, 08:48:52 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: dokładnie i później przynieść co chce :)
  • Odpowiedz
AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
07.06.2026, 20:28:12
  • 0
Żeby połowić spinning catch/release na jeziorach(Mazury) trzeba karte wędkarska?

Trudny ten egzamin? Czy odwalają się że nie znasz na pamięć limitu i wymiarow ryby której nigdy nie zobaczysz na oczy i nie zjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 07.06.2026, 22:07:09 via Wykop
  • 1
@AndrzejTrapper: wystarczy ogarnąć dobre koło Pzw to bez zdawania oficjalnego egzaminu da Ci papier do starostwa na kartę
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 07.06.2026, 21:54:52
  • 0
#gothic

O bugu z Gomezem wielu słyszało, ale jak nie chcecie go bic, wystarczy zrobić mistrza kradzieży kieszonkowej, okraść go jak idzie spać i pozniej wziąć ze skrzyni zbroje, do tego wypada z niego podczas kradzieży klucz do wszystkich drzwi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino
07.06.2026, 21:59:56 via Wykop
  • 1
@tiimi: Czyli serio zwykły złodziej mógł lorowo okraść Gomeza z najlepszej zbroi w grze xD. Zresztą później z tą zbroją jest jeszcze lepiej, występuje wielkie liczenie magicznych zbroi xD
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
06.06.2026, 08:11:53
  • 0
#wedkarstwo
a taki okoń? To dobra ryba?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 06.06.2026, 15:49:39 via Wykop
  • 1
@siekieromotyka: jak jadłeś sandacza to będziesz miał porównanie
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 06.06.2026, 21:32:58 via Wykop
  • 1
@siekieromotyka: bo ciężko się skrobie i to największa bolączka, a większość osób nie potrafi filetować odpowiednio okonia
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 05.06.2026, 21:32:49
  • 0
#gothic

Lockpicking najlepiej nauczyć się u rączki, zrobić mistrza i ta inwestycja szybko się zwróci, jak ktoś idzie w zręczność to douczyć się kradzieży kieszonkowej, do tego ściąganie skór i trofeów, dzięki temu kasa szybciej wleci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi
Autor
06.06.2026, 05:56:29 via Wykop
  • 1
@huxieron: tak jaki napisa @DareKwiecien jak chcesz skupic sie na przyjemności z gry, a nie dłubaniu rudy, to nauka u niego to podstawa
  • Odpowiedz
dzjekop
dzjekop
02.06.2026, 18:50:05
  • 0
Witam, móglibyscie mi doradzić w jednej kwestii? Mam wędkę o ciężarze wyrzutu do 20g, no i używam gum 5-12 cm z główkami jigowymi 5,7 g. Daleko te przynęty nie latają i czy mogę użyć po prostu cięższej główki np 15g i będą one dalej latać? Co z pracą przynęty? Łowię na jeziorku tak do 4m, ale kwestia jest właśnie tej odległości rzutu

#wedkarstwo
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 02.06.2026, 19:10:25 via Wykop
  • 0
@dzjekop: jeżeli chcesz żeby latały dalej to albo cieńsza żyłka, albo plecionka i kołowortek ze szpula long cast. Za ciężki główki, przy tak delikatnym wyrzucie, to męczarnia przy prowadzeniu, a dodatkowo możesz uszkodzić wędkę. Wagę główek dobierasz odpowiednio do głębokości i sposobu w jaki chcesz prowadzić. Czy łowić z opadu, czy jigować przy dnie, czy łowić w pół wody, masa zmiennych.
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 02.06.2026, 19:45:10 via Wykop
  • 0
kołowrotek Mitchell mx2 pro 2500


@dzjekop: a masz podkład pod tą plecionką, jeżeli nie to jest słabo i to też jeden z powodow, twój kołoworotek ma pojemność żyłki: 125 m / 0,25 mm, czyli 0,14 żyłki wejdzie prawie 400m, zaś plecionki w zależności ilu splotowej też grubo ponad 300m, a Ty piszesz że masz 150m plecionki, więc jeżeli nie masz podkładu, to rzuty są krótsze
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 03.06.2026, 19:25:18 via Wykop
  • 0
@dzjekop: a wczesniej jak daleko lataly u Ciebie taie przynety, bo troche mało
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 04.06.2026, 05:37:55 via Wykop
  • 0
@dzjekop: to kijek dobry na łódkę, albo małe rzeczki, na dłuższe rzuty 2,7+, to tak jak łowisz na methodę, do 40m wystarczy 3,3m, ale jak już chcesz osiągnąć 80-100m to kijki 3,9-4,2m
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 05.06.2026, 16:43:12 via Wykop
  • 0
@dzjekop: kij z odpowiednim wyrzutem najlepiej 2,7 do tego technika też jest bardzo ważna, po wykonaniu kilkudziesieciu tysiecy rzutu, rzucanie idealnie tam gdzie się chce jest dużo łatwiejsze
  • Odpowiedz
janusz-lece
janusz-lece
05.06.2026, 05:05:35
  • 142
Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung #uokik
janusz-lece - Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung ...

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 07.04.28

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 05.06.2026, 07:33:08 via Wykop
  • 0
@sirgorn: możliwe, że to jest zautomatyzowane w sieci, bo jeżeli chodzi np o markety typu auchan, carrefour itd, nie wiem jak teraz, ale jeszcze kilka lat temu każdy market wysyłał pracownika ze skanerem do konkurencji, żeby później porównywać ceny, co najlepsze markety miał obopólną zgodę na skanowanie cen, tak żeby być na bieżąco z ofertą konkurencji.
  • Odpowiedz
crystalmethh
crystalmethh
30.05.2026, 16:36:31
  • 3
Łowie od miesiąca i strasznie drażni mnie to, że nie da sie przebić przez marketingowe bagno jak sie chce znalezc dobrą przynęte. Mam wrazenie, ze polowa tych ludzi łapie szczupaka na blache, a potem wsadzaja mu do ryja jakąś 25cm gume, zeby nawiazac wspolprace z firmą. Wiekszosc doswiadczonych ludzi bez wspolprac powie, ze zyciowke zlapali na blache, albo gume max 12cm
A zaraz na yt trafi mi sie jakis pajac co bedzie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 30.05.2026, 19:18:53 via Wykop
  • 1
@crystalmethh: ja 25 lat temu praktycznie wszędzie łowiłem szczupaki na kopyta, rippery 5-7cm relaxa mannsa, wirówki 2-3 przy takiej wielkości prawie bez różnic (małe rozmiary to tylko mepps) jakieś twistery i to starczyło, ważne było prowadzenie, miejscowka, a nie przynęta
  • Odpowiedz
Curry_
Curry_
27.05.2026, 08:31:03
  • 1
#wedkarstwo #ryby #wedkowanie

Siema. Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa. No może nie fanatykiem ale lubi. Jakieś tam szczupaki i takie tam. Kończy w tym roku 70 i pomyślałem żeby mu sprezentować jakiś taki mega trip związany z łowieniem. Gdzieś tam w świecie mają takie wyprawy, kutrem, łowienie tuńczyków czy innych rekinów. Czy u nas na morzu są gdzieś takiego typu atrakcje żeby pojechać, popłynąć, połowić coś
Curry_ - #wedkarstwo #ryby #wedkowanie

Siema. Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa. ...

źródło: shark-fishing

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 27.05.2026, 10:13:21 via Wykop
  • 1
@Curry_: znajomi jeżdżą do Norwegii i pływają z tym gościem: https://www.facebook.com/arkadiusz.wenta.5

Byli już 2 razy i są mega zadowoleni
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 27.05.2026, 21:03:37 via Wykop
  • 1
@Curry_: zerknij https://szymanskiwedkarstwo.pl/
Lub coś podobnego
  • Odpowiedz
extraordinary_seaman
extraordinary_seaman
24.05.2026, 02:21:25
  • 20
#niewiemjaktootagowac #wykop #seamanstories

Proszę wybaczyć, ale naprawdę nie wiem jak, to raz, a dwa - w dzień nie mam jak wrzucać wpisów, więc taguję teraz
. Wysiorbaliśmy to pogłębiarką milę w morze okoo Pogorzelicy. Ktoś wie co to może być? Metal dość plastyczny, nieskorodowany. W komentarzach dorzucam kolejne fotki.
extraordinary_seaman - #niewiemjaktootagowac #wykop #seamanstories

Proszę wybaczyć, ...

źródło: IMG_20260523_182938

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 24.05.2026, 07:25:24 via Wykop
  • 0
@extraordinary_seaman: kleszcze do wyciagania lodu
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
23.05.2026, 19:30:13
  • 53
zatkany nos odbiera mi smak życia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 23.05.2026, 20:29:56 via Wykop
  • 1
@Teuvo: sudafed czerwony polecam
  • Odpowiedz

335

Mobbing? Zastraszanie? Ciemna strona prezesa ZAIKS

Mobbing? Zastraszanie? Ciemna strona prezesa ZAIKS

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia. Po latach zdecydowała się opowiedzieć co przeżyła. Dominika Barabas, piosenkarka w 2017 roku wstąpiła do Stowarzyszenia Autorów ZAIKS. Po jakimś czasie zaczęła dostawać propozycje od Miłosza Bembinowa, prezesa ZAIKS. Propozycje - jak twierdzi- se

booster666
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 12:41:37
  • 35
  • #
    kanalzero
  • #
    zaiks
  • #
    nekanie
  • #
    patologia
tiimi
tiimi 21.05.2026, 12:39:55 via Wykop
  • 4
Niedługo wybory w ZAiKS, ciekawy zbieg okoliczności :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

crystalmethh
crystalmethh
17.05.2026, 10:14:48
  • 1
Da sie cos w polszy w ogole zlapac na spining xd? Od tygodnia chodze i nic, zmienie na splawik i ryba za rybą #wedkarstwo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 17.05.2026, 11:04:36 via Wykop
  • 0
@crystalmethh: przede wszystkim trzeba poznać zwyczaje ryb na danym łowisku, a przede wszystkim łowisko, na pewno najłatwiej złowić coś na dużej nizinnej rzece, aniżeli w małych rzekach czy jeziorach
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
16.05.2026, 17:58:34
  • 14
Kleń.
Marek_Tempe - Kleń.

źródło: 1000010281

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 16.05.2026, 19:04:30 via Wykop
  • 1
@Marek_Tempe: fajna kluska
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
12.05.2026, 18:15:04
  • 0
Cześć jakie macie swoje ulubione przynęty do method feeder na PZW? I na jakie pory roku je stosujecie?
U mnie często zaskakuje ringers pellet wafters, czytałem też opinie, że ringers czekolada z pomarańczą jest łowny ale nigdy nie miałem na to dobrych wyników ¯\(ツ)/¯ chyba, że do takiej przynęty trzeba stosować konkretny pellet?
#wedkarstwo #ryby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 12.05.2026, 19:07:21 via Wykop
  • 1
@Polnischefuhrer: marka solbaits, naprawdę robią świetną robotę, do tego maros skisłe masło, maros kukurydza, ringers duo mi na leszcze czasami robi robotę, ale z kolei na karpie salmon duo solbaits, ringers pomarancza to głownie komercja. Jeżeli chodzi o pory roku to zimna woda bardziej śmierdziuchy, ciepła woda słodkie zapachy. Jeżeli chodzi o zanęty to wiosna czarne, ciemne, jak juz ciepla woda to braz i zielen.
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 13.05.2026, 01:55:08 via Wykop
  • 0
@Polnischefuhrer: sprawdzały mi się jako dodatek do zanęty, gdy łowiłem na spławik, jak nie miałem jak kupić ochotki czy jokersa, pod methode średnio, może na przełowionych komercjach się sprawdza jako coś nowego, albo na niektórych łowiskach. Jeżeli obławiasz ciągle powiedzmy 2-3 łowiska, to jak najbardziej warto kombinować, bo możesz świetnie trafić. Jeżeli więcej łowisk to szkoda czasu. No i jeszcze jedna podpowiedź. Czym zimniejsza woda, tym więcej zanęty, czym cieplejsza
  • Odpowiedz
OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
12.05.2026, 08:28:08
  • 4
Chyba jestem już stary

#wedkarstwo #zalesie #wykop30plus
OrzechowyDzem - Chyba jestem już stary

#wedkarstwo #zalesie #wykop30plus

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 12.05.2026, 09:56:46 via Wykop
  • 1
Ogarnij sobie lepszy pellet, polecam albo Solbaitsa albo ringersa, różnica zauważalna.
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 12.05.2026, 10:53:10 via Wykop
  • 1
@OrzechowyDzem: wiesz marka często za sobą niesie jakość, testowałem esca, osmo i inne polskie, tak naprawdę jak chcesz taniej i nie chcesz przepłacać to aller i coppens, a jeżeli najważniejsza jakość to ringers i solbaits
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 12.05.2026, 18:56:07 via Wykop
  • 1
@Polnischefuhrer: akurat oceniałem to pod względem testów na rybnej wodzie, gdzie na dwóch podajnikach różne pellety, chciałem wyselekcjonować i takie zestawienie mi wyszło, na wszystkie łowiłem, ale w tych najlepszych co wymieniłem to różnica była znaczna, co później w pewnym stopniu przełożyło się na wyniki zawodów.
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 12.05.2026, 19:00:37 via Wykop
  • 1
@OrzechowyDzem: u mnie tylko bagnet, bo używam miększych waftersów, jeżeli chodzi o waftersy to głównie solbaits, maros, ringers, jeżeli chodzi o zanęty to sonubaits mmm i solbaitsa wszystkie
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 11.05.2026, 20:07:40
  • 5
Parada Barcelony, Lewy i Szczęsny prawie cały czas na samym przodzie :)

#barcelona #lewandowski #szczesny #pilkanozna
tiimi - Parada Barcelony, Lewy i Szczęsny prawie cały czas na samym przodzie :)

#bar...

źródło: Screenshot 2026-05-11 at 22-06-19 LIVE FC BARCELONA VICTORY PARADE 2025_26 - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Epiktetlol
Epiktetlol
09.05.2026, 15:22:35
  • 175
Na co wy narzekacie? Wygląda elegancko. Znowu casualowce wiedzmina płaczą....
#gothic
#gothicremake
#gry
Epiktetlol - Na co wy narzekacie? Wygląda elegancko. Znowu casualowce wiedzmina płacz...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiimi
tiimi 09.05.2026, 16:34:59 via Wykop
  • 4
@Epiktetlol: jeszcze miesiąc, fajny prezent na lato
  • Odpowiedz
tiimi
tiimi 09.05.2026, 17:20:42 via Wykop
  • 2
@qciek: każdy lubi coś innego, tak samo jak z jedzeniem, nie ma sensu narzucać komuś swojego zdania. Gdybyśmy nie byli tak bardzo różnorodni, to świat byłby nudny :) Od ponad 20 lat grywam w Gothica, Elexa, Risen, Elder Skrolls i bardziej mi te gry pasują niż WOW, na którego sporo godzin poszło. Fenomenem Gothica z pewnością jest to, że ponad 20 lat temu, ciężko było o podobne gry i niektórzy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking