Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
matthew1990
matthew1990
Profil firmowy

matthew1990

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13273
  • Znaleziska 2775
  • Mikroblog 10498
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
ShineLow
ShineLow
20 godz. i 17 min temu
  • 0
#gothic
Gra ktoś magiem? Jakie wrażenia z gry? Spróbowałem parę zaklęć i gul mi śmiga że się zdecydowałem na wojownika z kuszą, zmarnowane 30PN na bezużyteczną kuszę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 6 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@ShineLow: mag jest fatalny w świątyni śniącego
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 14.06.2026, 12:41:45
  • 0
gdzie znajde Velaye do questa Syry? w pokoju Gomeza? widze ze tu trzeba otworzyc zamek
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KKomrade
KKomrade
14.06.2026, 12:45:46 via Wykop
  • 1
@matthew1990: Ona ma harmonogram i wychodzi do sali gomeza w jakichś godzinach to nie musisz otwierać
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
14.06.2026, 13:55:53 via Wykop
  • 1
@matthew1990: Obie stały przy Gomeza tronie, dwa kroki od niego jak się je pytałem czy chcą uciekać xd
  • Odpowiedz
bgb1
bgb1
13.06.2026, 08:37:25
  • 0
#gothic runa teleportacji do starego obozu jest dostępna dopiero jak w orginale?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 13.06.2026, 09:05:54 via Wykop
  • 1
@bgb1: tak
  • Odpowiedz
Pwner
Pwner
11.06.2026, 14:47:52
  • 0
Jak zrobić I krąg magii w II akcie przed pojsciem do kopalni?
#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 11.06.2026, 14:59:03 via Wykop
  • 0
@Pwner: mag torrez w starym obozie niedaleko Fiska
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 11.06.2026, 14:42:45
  • 1
noi skonczylem :) walka ze sniacym 100000000000/10

DOMAGAM SIE NATYCHMIASTOWEGO ROZPOCZECIA PRAC NAD G2 REMAKE
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedmajer2
Tedmajer2
09.06.2026, 22:04:11
  • 0
I co w pozniejszych rozdzialach rzeczywiscie jest wiecej nowych misji pobocznych? Bo naraziencaly czas w 1 rozdziale siedze i narazie to spotkalem jana błachowicza xd i w obozie bractwa typa conuczyl wspinaczki. #gothic #gothicremake #ps5 #ps5pro #pcmasterrace #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 10.06.2026, 06:03:00 via Wykop
  • 0
@Tedmajer2: jestem na 5 rozdziale i jako mag jest sporo zadan pobocznych
  • Odpowiedz
Niss
Niss
07.06.2026, 12:20:25
  • 0
Ktoś wie co tu trzeba?

#gothic
Niss - Ktoś wie co tu trzeba?

#gothic

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 13:25:04 via Wykop
  • 1
@Niss: dowiesz sie w 3 rozdziale po jednej z misji z Lesterem
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 16:56:20 via Wykop
  • 0
@Niss: wlasnie nie, sprawdzalem przed kopalnia i w starym obozie i nie znalazlem. znalazles moze? w 4 rozdziale jest pewna misja moze tam jest ale narazie robie inna
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 08.06.2026, 15:09:02 via Wykop
  • 0
@Niss: dzieki !!
  • Odpowiedz
Coopshtyl
Coopshtyl
08.06.2026, 10:57:57
  • 6
#gothic #gothicremake jak to jest byc debilem i udawać, ze to jest grywalny produkt? Az tak poczucie przynależności wami kieruje i potrzeba bronienia swojej decyzji o wydaniu kasy? W 2002 taka gra by dostala wszędzie 0/10 i nie byloby tematu. 2026 spoleczne zidocenie graczy rosnie i można dać im cos co wygląda jak niedorobiony mod graficzny do gry korzystający z gotowych assetow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 08.06.2026, 11:00:52 via Wykop
  • 57
@Coopshtyl: to se nie graj, ktoś Cię przypala żelazkiem i zmusza?
  • Odpowiedz
SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
07.06.2026, 20:54:27
  • 1
#gothic

Czy ktoś już doszedł do rozdziałów 2 i wyżej? Są jakieś nowe questy tam? Bo pamiętam że w oryginale chyba były dwa questy poboczne od drugiego rozdziału do końca gry xD

(Edit: Spotkanie i Zbroja z Płytek Pełzaczy)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 20:59:20 via Wykop
  • 2
@SzalonyOgorek: jestem na czwartym i sporo jest
  • Odpowiedz
DoubleWu
DoubleWu
07.06.2026, 16:59:39
  • 0
#gothic #gothicremake
Ktoś gra pod maga i da opinie? Bo zastanawiam się czy nie spróbować
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 17:11:39 via Wykop
  • 0
@DoubleWu: ja gram i najprzyjemniej
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 14:07:18
  • 0
#gothic robie misje z myxirem. czy trzeba otwierac ta skrzynie pod woda? jesli tak, to jakies wskazowki? jakie kombinacje uzyc? dzieki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990
Autor
07.06.2026, 16:12:03 via Wykop
  • 0
@Kenjiy: pamietasz chociaz od ktorej zaczales? cokolwiek?
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990
Autor
07.06.2026, 16:55:39 via Wykop
  • 0
@Kenjiy: udalo sie :)
  • Odpowiedz
arturek98c
arturek98c
07.06.2026, 16:01:48
  • 0
w nocy czytałem jakieś stare komentarze z lat 2019-2022 jaki ten Gothic będzie zły, brzydki i niegothicowy.. a tutaj Premiera i cyk, wszyscy olśnieni, przyzwyczajeni do narzekania szukają jakiekolwiek p-----------o żeby się p-------ć i głosy typu "za wolny głos Beziego" albo "dziwnie schodzi po drabinie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ewentualnie jeżeli ktoś nie ma dobrego sprzętu no to poklatkuje, ale to jest kwestia osobista czy ktoś ma doinwestowany

jak ci się podoba Gothic Remake?

  • na Innosa, jest w pytę! 62.5% (75)
  • narzekam jak babcia w tramwaju 10.0% (12)
  • nie grałem, nie widziałem, nie słyszałem 27.5% (33)

Oddanych głosów: 120

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 16:16:33 via Wykop
  • 0
@arturek98c: swietna gra
  • Odpowiedz
DareKwiecien
DareKwiecien
07.06.2026, 14:23:03
  • 0
#gothic zrobiłem zadanie dla Homera i mi zniknął z tamy a muszę się nauczyć nurkowania. Gdzie jest? Czy muszę wczytywać grę?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 16:07:37 via Wykop
  • 0
@Kenjiy: masz jakies porady? mecze sie od 1h
  • Odpowiedz
LolsLols
LolsLols
LolsLols
07.06.2026, 13:13:25
  • 3
Magia jest obrzydliwie OP. Pierwsza runa ognistej strzały od Torreza, mana na 50 wytrenowana od Cronosa i zabijam w 1 rozdziale wszystko, nawet orkowe psy.
Z-----i balans.
#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 13:23:01 via Wykop
  • 0
@LolsLols: mozesz sobie wybrac poziom trudnosci
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 06:37:32
  • 0
#gothic jakaś wskazówka gdzie jest kapliczka innosa za „brama adanosa”? xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melquiades
melquiades
07.06.2026, 07:48:43 via Android
  • 1
@matthew1990: brzmi jak jaskinia za jakimś wodospadem
  • Odpowiedz
Mietla05
Mietla05
Mietla05
06.06.2026, 23:33:20
  • 0
czy spanie w #gothic jest zbugowane? Według poradnika 3 godziny na nogach to 1 godzina snu u mnie jeszcze się nie zregenerowało chociaż latam od obozu do obozu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 07.06.2026, 05:11:31 via Wykop
  • 0
@Mietla05: musisz mieć swoje łóżko a nie kradzione
  • Odpowiedz
Marsoni
Marsoni
06.06.2026, 22:00:07
  • 0
Panowie, bo nie wiem, czy mnie pamięć nie myli: w oryginalnym Gothicu po Królowej Pełzaczy przyjmowali nas do Magów Ognia albo Strażników, prawda? Jestem właśnie po niej, i gra już wysyła mnie na Cmentarzysko Orków xDD Poszedłem pod full maga i mam na ten moment tylko ognisty pocisk. Problem w tym, że orkom zwiadowcom na cmentarzysku praktycznie nic tym nie robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy w remake’u
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 06.06.2026, 22:07:54 via Wykop
  • 1
@Marsoni: ja mogę przystąpić do magów dopiero po cmentarzysku
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 06.06.2026, 10:53:58
  • 0
utknalem w zalanej kopalni szukajac Caine, jakies wskazowki?
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hektorrr
Hektorrr
06.06.2026, 17:16:03 via Wykop
  • 1
@matthew1990: Kołowrotek w wodzie. Wyłów, załóż, otwórz bramę.

Ja nie mogę tego orka na końcu załatwić. Regeneruje życie jak tylko mu spierdzielę więc hit & run nie działa.
  • Odpowiedz
matthew1990
matthew1990
matthew1990 06.06.2026, 10:07:51
  • 0
#gothic gdzie jest caine w zalanej kopalni szukam i szukam?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matthew1990
matthew1990
matthew1990 06.06.2026, 05:22:49
  • 0
#gothic dajcie panowie spoiler do kufra scattiego bo oszaleje xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brodwayline
brodwayline
brodwayline
06.06.2026, 05:29:22 via Wykop
  • 0
@matthew1990: no te czerwone c---i na każdej blaszce muszą być na górze. Mi to z minutę zajęło, nie jest takie trudne, zacznij od ostatniej
  • Odpowiedz
Karatte
Karatte
06.06.2026, 05:54:04 via Wypiek
  • 0
@matthew1990 @brodwayline
czat dżi pi es zvibecodował rozwiązywarke do tego i do tej skrzyni było jakieś 20 kroków, niemożliwe że to takie trudne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking