#gothic Gra ktoś magiem? Jakie wrażenia z gry? Spróbowałem parę zaklęć i gul mi śmiga że się zdecydowałem na wojownika z kuszą, zmarnowane 30PN na bezużyteczną kuszę.
I co w pozniejszych rozdzialach rzeczywiscie jest wiecej nowych misji pobocznych? Bo naraziencaly czas w 1 rozdziale siedze i narazie to spotkalem jana błachowicza xd i w obozie bractwa typa conuczyl wspinaczki. #gothic #gothicremake #ps5 #ps5pro #pcmasterrace #gry
@Niss: wlasnie nie, sprawdzalem przed kopalnia i w starym obozie i nie znalazlem. znalazles moze? w 4 rozdziale jest pewna misja moze tam jest ale narazie robie inna
#gothic #gothicremake jak to jest byc debilem i udawać, ze to jest grywalny produkt? Az tak poczucie przynależności wami kieruje i potrzeba bronienia swojej decyzji o wydaniu kasy? W 2002 taka gra by dostala wszędzie 0/10 i nie byloby tematu. 2026 spoleczne zidocenie graczy rosnie i można dać im cos co wygląda jak niedorobiony mod graficzny do gry korzystający z gotowych assetow
Czy ktoś już doszedł do rozdziałów 2 i wyżej? Są jakieś nowe questy tam? Bo pamiętam że w oryginale chyba były dwa questy poboczne od drugiego rozdziału do końca gry xD
w nocy czytałem jakieś stare komentarze z lat 2019-2022 jaki ten Gothic będzie zły, brzydki i niegothicowy.. a tutaj Premiera i cyk, wszyscy olśnieni, przyzwyczajeni do narzekania szukają jakiekolwiek p-----------o żeby się p-------ć i głosy typu "za wolny głos Beziego" albo "dziwnie schodzi po drabinie" ( ͡°͜ʖ͡°) ewentualnie jeżeli ktoś nie ma dobrego sprzętu no to poklatkuje, ale to jest kwestia osobista czy ktoś ma doinwestowany
jak ci się podoba Gothic Remake?
na Innosa, jest w pytę!62.5% (75)
narzekam jak babcia w tramwaju10.0% (12)
nie grałem, nie widziałem, nie słyszałem27.5% (33)
Magia jest obrzydliwie OP. Pierwsza runa ognistej strzały od Torreza, mana na 50 wytrenowana od Cronosa i zabijam w 1 rozdziale wszystko, nawet orkowe psy. Z-----i balans. #gothic
czy spanie w #gothic jest zbugowane? Według poradnika 3 godziny na nogach to 1 godzina snu u mnie jeszcze się nie zregenerowało chociaż latam od obozu do obozu
Panowie, bo nie wiem, czy mnie pamięć nie myli: w oryginalnym Gothicu po Królowej Pełzaczy przyjmowali nas do Magów Ognia albo Strażników, prawda? Jestem właśnie po niej, i gra już wysyła mnie na Cmentarzysko Orków xDD Poszedłem pod full maga i mam na ten moment tylko ognisty pocisk. Problem w tym, że orkom zwiadowcom na cmentarzysku praktycznie nic tym nie robię ( ͡°͜ʖ͡°) Czy w remake’u
Gra ktoś magiem? Jakie wrażenia z gry? Spróbowałem parę zaklęć i gul mi śmiga że się zdecydowałem na wojownika z kuszą, zmarnowane 30PN na bezużyteczną kuszę.