@altknight1337 no jest dramat, mocno zniechęca do otwierania innych, mam otwieranie na drugim i o ile scattiego w miarę sprawnie ogarnąłem to wszystkie inne jak krew z nosa
@altknight1337: spokojnie, bedzie tozmienione mam nadzieje a jak nie to modyfikacja bo mam w------e meczyc sie za 10 rudy
@altknight1337: Yep
zamówienie :processing
zamówienie :processing
#igrzyskabebzonow @wykopowy_brukselek
W poprzednim tygodniu wygrałem, teraz przegrałem. No ale odpuściłem totalnie niestety, teraz od poniedziałku powrót na właściwe tory.
W sumie waga stoi ale %% tkanki tłuszczowej spadają więc chyba będzie git.
W poprzednim tygodniu wygrałem, teraz przegrałem. No ale odpuściłem totalnie niestety, teraz od poniedziałku powrót na właściwe tory.
W sumie waga stoi ale %% tkanki tłuszczowej spadają więc chyba będzie git.
Czy The Blood of Dawnwalker będzie lepszą grą od Gothic Remake? #gry
altknight1337 via Android
- 4
@FedoraTyrone: na 100%
- 3
Moim zdaniem ta frekwencja jest trochę zawyżona Czy macie znajomych w komisjach którzy potwierdzą że frekwencja wyniosła ponad 33%? Bo moich znajomych było to bardziej między 28 a 32%. Odwołanie miszowskiego jest raczej pewne ale rady miasta już nie do końca
#krakow
#krakow
altknight1337 via Wykop
- 1
@badtek: dobre przeczucie - frekwencja w late poll spadla do 31,8 z exit poll 33,4
Prezydent na pewno odwołany, dla radnych trzeba 30,6 więc kto wie.
Prezydent na pewno odwołany, dla radnych trzeba 30,6 więc kto wie.
@altknight1337: Przedsmak tego co będzie czekało nas za rok.
@altknight1337: tylko 4mld dostali to skąd brać na relacje live?
- 247
altknight1337 via Wykop
- 1
@pepedros: żona Pana Wajdy
#theboys
Z tego co czytam to zakończenie w komiksach jest w uj lepsze.
Wystarczyło nie zmieniać fabuły po trzecim sezonie, ale nie, zarciki o trumpie, musku i prawakach były ważniejsze XD
Z tego co czytam to zakończenie w komiksach jest w uj lepsze.
Wystarczyło nie zmieniać fabuły po trzecim sezonie, ale nie, zarciki o trumpie, musku i prawakach były ważniejsze XD
@altknight1337: komiks to gowno pod wzgledem fabuly xD
@jakub-dolega: nie, jest lepszy i to znacznie, pomimo że ostatnie 2 sezony były takie sobie.
- 10
altknight1337 via Wykop
- 4
@smutny_kojot: w sumie XD, w realu brakuje 9, na kase nie narzekają, Perez potrzebuje sukcesu, ja to widzę xd
jprdl, jest możliwość wzmocnić obecność amerykanów w Polsce a ten mówi że nie wypada xD
#polityka
https://x.com/JanMolskiIII/status/2051249541022629891
#polityka
https://x.com/JanMolskiIII/status/2051249541022629891
źródło: obraz
Pobierz
altknight1337 via Wykop
- 4
@Jariii: nie ma racji, chcemy czy nie z USA musimy się dogadywać jeszcze przez spory czas, to najsilniejszy sojusznik w NATO
altknight1337 via Wykop
- 6
@Jariii: armia usa jest mocniejsza niż reszta nato razem wzięta, jeśli uważasz inaczej to ta rozmowa nie ma sensu xd
Ehhh no co, majówka i 2x grill wiec redukcja stanęła. Dołożę kardio w tym tygodniu i nadrobię cel - proste.
#igrzyskabebzonow
@wykopowy_brukselek
#igrzyskabebzonow
@wykopowy_brukselek
- 501
altknight1337 via Wykop
- 11
@adeekk1989: przecież założyciel i cała firma jest Polska, tylko licencje mają na Litwie
@altknight1337: oczywisty karny to byl dla atletico, on tylko zadajwowal, ale slabo, bo to jednak podrabianiec, a nie absolwent la masia
@altknight1337: a co on taki smutny usmiechnijcie sie brygada
@altknight1337: u mnie płynnie jak zwykle
altknight1337 via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora
źródło: 1000011230
Pobierz@altknight1337: Wiesz co się dzieje na wielkich halach produkcyjnych albo magazynach?
- 1
altknight1337 via Wykop
- 0
@domin221: nbp nie generuje specjalnie strat, to kwestie księgowe, np. złoty się umocnił w stosunku do rezerw walutowych.
Do odpowiedzialności to raczej powinien być pociągnięty premier i minister, za branie międzynarodowej pożyczki bez ustawy.
Do odpowiedzialności to raczej powinien być pociągnięty premier i minister, za branie międzynarodowej pożyczki bez ustawy.
#mecz
Czy tylko mi się wydaje ze juz 3 akcja odgwizdany spalony mimo ze nie był? I to dal obu stron BAR-NEW
Czy tylko mi się wydaje ze juz 3 akcja odgwizdany spalony mimo ze nie był? I to dal obu stron BAR-NEW
@altknight1337: sędziowie tam sędziują jak z ery przed varem
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 29.05.2025Gadżeciarz Mikroblogger
od 24.11.2025Mikroblogger Rocznica
od 28.05.2026Rocznica













I w środku było 21 bryłek, jprld kto to wymyślił (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#gothic
źródło: obraz
Pobierz