Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak wyżej
- Jak najbardziej 88.7% (94)
- Nie ma na to dowodów 11.3% (12)

@Czubaka697: konon z majorem nigdy nie umarli, oni przeteleportowali się do górniczej doliny
@Czubaka697: No wiadomo, przecież filmy ze stajni Catalina Productions takie jak "Demolition Daddy", "Boy Band" albo "Cockpit" są dosłownie wyjęte z fabuły Gothica.
- 0
Warto wracać do New Balance? czy Addon puchnie coraz bardziej z każdą aktualizacją? #gothic
konto usunięte via Wykop
- 0
@Wertykel: A da się to jeszcze przejść w trakcie jednej dekady?
Jestem absolutnym fanem Gothica, ale do dzisiaj nie przeszedłem Kronik Myrtany. Czy dalej mogę nazywać się fanem Gothica?
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
@Czubaka697: To straszne zaniedbanie, jako pokute musisz przejść Dzieje Khorinis.
- 8
@niedorzecznybubr: Jeśli dla ciebie Mroczne Tajemnice to nie kanon to nie nazywaj się fanem tej polskiej gry.
Jeśli myślisz że
#gothic
#gothic
- 57
@ROLAZ: O czym będzie mod?
- 3
@Panjanpan Zacząłem uczyć sie modelowania z forum TheModders na początku roku. Pod koniec stycznia zapytałem czy ktoś potrzebuje pomocy przy tworzeniu świata. Odpowiedział jeden ziomek i tak od około 20 stycznia tworze swiat do jego moda.
@kacpervfr: Tak jakby. Rozwijam jeden .zen z orginalnej mapy gry. Tam bedzie rozwijać się fabuła "dodatku".
@Pytongino Na razie nie wiadomo czy mod w ogóle będzie :) Jeśli się projekt rozwinie to
@kacpervfr: Tak jakby. Rozwijam jeden .zen z orginalnej mapy gry. Tam bedzie rozwijać się fabuła "dodatku".
@Pytongino Na razie nie wiadomo czy mod w ogóle będzie :) Jeśli się projekt rozwinie to
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@vulcanitu: brzydka jest i nużąca
konto usunięte via Wykop
- 1
@nocticadius: Ricci wygląda jak 10 letni chłopiec z peruką.
@Menel-san: spróbuj pobić nagura a może nawet go zabić ale tak żeby kardif nie był świadkiem, może wtedy uruchomi się dialog że kardif da ci znać że ten brudas za chatą halwara stoi i chce cię zabić
@Menel-san: Przywołaj sobie Attillę kodem: insert ch_attila i zabierz klucz, chyba taki kod, a jak nie to musisz poszukać. Nie wiem tylko jak zareagują złodzieje w kanałach na to, czy ruszy dalej wątek.
Już nigdy więcej nie zabiję Blizny w G1.
Wspaniały był to mod, nie zapomnę go nigdy.
#kronikimyrtany #gothic
Wspaniały był to mod, nie zapomnę go nigdy.
#kronikimyrtany #gothic
@Sandrinia: To zakończenie to nie-kanon. Marvin nigdy by takich rzeczy jak Blizna nie robił. Kanoniczne jest wyłącznie ukryte zakończenie w 4. rozdziale
- 5
@PiersKurczaka ehhh tylko trzy, niektórzy mają po kilkaset...
- 4
@mk321 bo to ja
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ninja_xtb5 byles na smokach polaku?
- 5
#gothic
W ogóle nieźle, że w new balance fort paladynów znajduje się obok obozu bandytów, którego hersztem jest poszukiwany Dexter, a oni nic z tym nie zrobili xD. Trochę absurdalne. Na miejscu twórców moda bym przeniósł ten fort do jakiegoś bardziej sensownego miejsca.
W ogóle nieźle, że w new balance fort paladynów znajduje się obok obozu bandytów, którego hersztem jest poszukiwany Dexter, a oni nic z tym nie zrobili xD. Trochę absurdalne. Na miejscu twórców moda bym przeniósł ten fort do jakiegoś bardziej sensownego miejsca.
@Titsuman: Jeszcze w idiotycznej lokalizacji - dwa kroki od farmy na której siedzi Onar z najemnikami.
@Wimix21: Idée fixe ruskiej myśli modowania. Nawpierdzielać ile się da, a czy to mam sens i spójność to już drugorzędna sprawa. Czasem mniej znaczy więcej, co u Ruskich jest nie do pomyślenia.
- 12
- 8
CO ROBISZ???? TOPISZ ZŁOTO??????
#gothic
#gothic
źródło: 1000002753
Pobierz@aa-aa: piekielnika se wkrój, bez gziba się nie najesz
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wypiek
- 1
@ff99plpowrot to jest wygryw a nie przegryw xD
- 2
@Powstaniec: w tamtych czasach w miejscu wilingen było leże lodowego smoka w nowym obozie
Mam na myśli rozmowy NPC z NPC, nie dialogi z nimi. Te teksty typu "Mój mąż uważa inaczej" albo "Saw a mudcrab the other day, horrible creatures."
#gry #gothic #oblivion #theelderscrolls #tes #rpg #pcmasterrace
#gry #gothic #oblivion #theelderscrolls #tes #rpg #pcmasterrace
Która gra miała lepsze rozmowy pomiędzy NPC?
- Oblivion 13.4% (15)
- Gothic II 76.8% (86)
- Nie dali mi którejś z tych gier 9.8% (11)
@niedorzecznybubr: Fallout 2
- 0
@Czubaka697: Have you heard any news from other provinces?
@kocurrek32: Tylko Gothic 2 gold remaster
- 7
Pora zagrać w Gothica w jedynej słusznej wersji.
#gothic
#gothic
źródło: Gothic 1 Screenshot 2026.02.20 - 19.49.50.31
Pobierz- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dying_slowly: Ja Pamiętam jak mnie w Tibii okradli z dobrego armora i mi było smutno.
@dying_slowly: eee ten vibe z goblin slayera i nowe modele goblinów w remake mnie niepokoją
- 3
#gothic
Ja nie kumam tego zamiłowania do grania na samej klawiaturze w Gothica. Myszka pozwala na kompletnie szybszy i płynniejszy ruch, nawet na ruchy, które są niewykonalne samą klawiaturą.
Ja nie kumam tego zamiłowania do grania na samej klawiaturze w Gothica. Myszka pozwala na kompletnie szybszy i płynniejszy ruch, nawet na ruchy, które są niewykonalne samą klawiaturą.






























Nawet Bjorn Pankratz wypuścił właśnie demko swojej nowej gry (pomimo że jest to wczesna alpha), a Skeletala dema nadal nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: image
Pobierz