@miloszy: jako że nie podałeś nazwy gry a to nie chrześcijańsku bo nie jesteśmy jakimiś dzikusami z chatek z gówna z chin tylko w europie skoro to motyw przewodni to śpieszę z pomocą, ta gra to "Cralon"
  • Odpowiedz
  • 3
@Panjanpan Zacząłem uczyć sie modelowania z forum TheModders na początku roku. Pod koniec stycznia zapytałem czy ktoś potrzebuje pomocy przy tworzeniu świata. Odpowiedział jeden ziomek i tak od około 20 stycznia tworze swiat do jego moda.

@kacpervfr: Tak jakby. Rozwijam jeden .zen z orginalnej mapy gry. Tam bedzie rozwijać się fabuła "dodatku".

@Pytongino Na razie nie wiadomo czy mod w ogóle będzie :) Jeśli się projekt rozwinie to
  • Odpowiedz
w podstawce dało się dostać do gildii złodziei będąc w straży miejskiej, a w NK się da? pozwoliłem uciec rengaru i dogadałem się z halvorem, ale nagur każe mi s--------ć #gothic #gothic2
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Menel-san: spróbuj pobić nagura a może nawet go zabić ale tak żeby kardif nie był świadkiem, może wtedy uruchomi się dialog że kardif da ci znać że ten brudas za chatą halwara stoi i chce cię zabić
  • Odpowiedz
@Menel-san: Przywołaj sobie Attillę kodem: insert ch_attila i zabierz klucz, chyba taki kod, a jak nie to musisz poszukać. Nie wiem tylko jak zareagują złodzieje w kanałach na to, czy ruszy dalej wątek.
  • Odpowiedz
#gothic
W ogóle nieźle, że w new balance fort paladynów znajduje się obok obozu bandytów, którego hersztem jest poszukiwany Dexter, a oni nic z tym nie zrobili xD. Trochę absurdalne. Na miejscu twórców moda bym przeniósł ten fort do jakiegoś bardziej sensownego miejsca.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wimix21: Idée fixe ruskiej myśli modowania. Nawpierdzielać ile się da, a czy to mam sens i spójność to już drugorzędna sprawa. Czasem mniej znaczy więcej, co u Ruskich jest nie do pomyślenia.
  • Odpowiedz
Mam na myśli rozmowy NPC z NPC, nie dialogi z nimi. Te teksty typu "Mój mąż uważa inaczej" albo "Saw a mudcrab the other day, horrible creatures."

#gry #gothic #oblivion #theelderscrolls #tes #rpg #pcmasterrace

Która gra miała lepsze rozmowy pomiędzy NPC?

  • Oblivion 13.4% (15)
  • Gothic II 76.8% (86)
  • Nie dali mi którejś z tych gier 9.8% (11)

Oddanych głosów: 112

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Ja nie kumam tego zamiłowania do grania na samej klawiaturze w Gothica. Myszka pozwala na kompletnie szybszy i płynniejszy ruch, nawet na ruchy, które są niewykonalne samą klawiaturą.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach