Gothic 2: Modyfikacja - Zagadka Orków (Prolog)

Prolog jest kanoniczną częścią Zagadki Orków. Ma on za zadanie przedstawić nową lokację, która ukaże się w Zagadce Orków, a także przedstawić jej dokładniejszą historię. Jego celem jest także wyjaśnienie pewnych opowiadań i wątków, które pojawią się w Zagadce Orków. Wymienione wyżej argumenty nie są jedynymi aspektami tejże modyfikacji. Przedstawia także ciekawą fabułę, która na pewno Was zainteresuje.

#gothic #gothic2
vensooo - Gothic 2: Modyfikacja - Zagadka Orków (Prolog)

Prolog jest kanoniczną częś...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic #gry Chłopaczki z gothic remake z-----i sprawe po całości, zatrudnil jakichś j------h hiszpanów co c---a sie znają, c---a umieją i w ogóle to powinni trzeć chrzan. 8-10 lat ~~ Tworzenia gry REMAKE z gotowym scenariuszem, postaciami, mechanikami btw. ALE NIE trzeba zrobić jakieś chodzenie po lodzie albo wspinaczke jak z God Of War zamiast dopieścić podstawowe mechaniki na miare 2027 roku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jasiutorpeda_tokozak: zazdro dla ludzi ktorzy zyja w timelinie gdzie gothic byl popularny i maja tam tyle gothiclike'ow co u nas soulslike'ow, ehhh

cursed to jest. niech to AI sie rozwija szybciej to sobie sami bedziemy gothiki robic skoro zadne studio nie chce tego zrobic porzadnie xd
  • Odpowiedz
Francuskie studio Spiders (Greedfall, Technomancer, Steelrising) niezwykle mnie zawiodło. Byli taką nową Piranha Bytes – robili trzecio osobowe RPG-i AA, które braki w rozgrywce nadrabiały kreatywnymi światami i niezłym piórem scenarzystów.

Po niezłym Greedfallu z 2019, który był zgrabnym połączeniem Risena z Dragon Age'em, czekałem na dalsze ruchy studia. Potem przyszedł Steelrising – dziwny i sztywny soulslike. No dobra, chcieli się wstrzelić w trendy, rozumiem.

Niestety ich nowa gra, Greedfall 2: Dying World, to
Hambercios - Francuskie studio Spiders (Greedfall, Technomancer, Steelrising) niezwyk...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po genialnym Greedfallu z 2019


@Hambercios: Greedfall to była całkiem spoko giereczka, takie 6/10 ale przyjemnie się ogrywało, ale do rangi "genialnej" to jej DUŻO brakuje.
  • Odpowiedz
@Hambercios: ja miałem już 2 podejścia do greedfall i jakoś tego geniuszu nie znalazłem. Dam jeszcze 1, ostatnią szansę i koniec mojej znajomości z tym tytułem. No, nie porwał mnie. Swoją drogą, wspomniany Gothic też nie.
  • Odpowiedz
Gothic na GOGu przychodzi z Unionem.
Ale co mi się nie podoba, to narzucają z góry "sterowanie z Gothica 2". Wyłączyłem to w INI.

To klikanie myszą raz działa, a raz nie.
Mogli chociaż dać WASD jako domyślne sterowanie, to by wystarczyło.
Tą grę można grać wyłącznie lewą ręką. Strzałki powinny być opcjonalne.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Dlatego ostatnim razem grałem gdzieś przed 2020 rokiem. To był mój standard sterowania, po pierwszym razie, gdy grałem pierw na strzałkach. Uznałem, że sterowanie na WASD jest wygodniejsze, które tam przygotowali w grze. Nie wiem, czy to zasługa twórców System Packa, czy w oryginale tak już była dostępna ta opcja.
  • Odpowiedz
#gothic W niedziele seria Gothic obchodzi 25 lecie. Na pewno z tej okazji THQ Nordic przygotował cały pakiet prezentów i wydarzeń dla społeczności. W sieci cisza na ten temat, sprawdze inne źródła ;)
vanbolko - #gothic W niedziele seria Gothic obchodzi 25 lecie. Na pewno z tej okazji ...

źródło: Odys_xartow

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie lubię jak twórcy modów nadmiernie ingerują w system.
Np. Gram w tą odyseje. Mam 100% w łuk ale ledwo co trafiam za to można sobie włączyć wolne celowanie i ono też jest do d--y ale przynajmniej ta strzała sięga celu.
Dla testu sprawdziłem ustawienie 200% w łuk i dalej nie zawsze trafiam. Za trzecim razem ustawiłem 1000% w łuk i co za zaskoczenie, nareszcie trafiam zawsze.
Tylko napiszę że nie da
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Karatte: z tego co pamiętam to w 2nk po nauczeniu się 100% zawsze trafiałem ale ostatnio w w2nk grałem dawno i na wolnym celowaniu i problemem był tylko czasem wariujący celownik bo przy 100% strzały już na leciały na boki tylko zawsze prosto.
Odyseja ma własne wolne celowanie które jest dziwne.
  • Odpowiedz
Zajebisty balans, nie ma co. Pomijając fakt że nikt nigdzie nie jest w stanie wyjaśnić co i jak robić, i np. fakt że trzeba przejść całą Noc Kruka aby móc kontynuować główny wątek pomijając.

Muszę wejść do świątyni Adanosa i zabić Kruka, inaczej Vatras mi nie pomoże bo c--j ci w dupę masz przejść nasz dodatek.
Aby to zrobić, muszę zdobyć pięć tabliczek.
Ta w Bibliotece Uczonych wymaga ubicia armii orków oraz ognistego demona.
Ledwo co
supra107 - Zajebisty balans, nie ma co. Pomijając fakt że nikt nigdzie nie jest w sta...

źródło: Gothic2_2026-03-10_00-13-19

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach