Największy błąd ludzie grając w 2nk robią nie ucząc się i olewając kradzież kieszonkową.
Z około 60 zręki okradniecie około 60% wszystkich dialogowych npc, z poziomem zręki 80 okradniecie ich ok 90%. 10pn zwraca się bardzo szybko i wielokrotnie nie wspominając o innych benefitach.
I nie trzeba wydawać na zręczność dużo pn, nawet w ogóle nie trzeba wydawać. Pas amulet pierścionki jakieś opędzlowane goblinie jagody tabliczki bonusy innego typu jak kiwnięcie głową
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2 Numer zupełnie nowych #nowinyzdoliny pod zupełnie nową nazwą Dzieje Khorinis, właśnie wylądował na straganach kupców.
Spieszcie się, bo rozchodzi się jak świeże bułeczki!

Jeśli komuś podoba się pomysł Gothicowej parodii okładek tabloidów, to zapraszam do zaobserwowania tagu #nowinyzdoliny gdzie będę starał się wrzucać nowy numer co drugą niedzielę.

ps. otwierajcie w osobnej karcie dla pełnej rozdzielczości!
bary94pl - 2 Numer zupełnie nowych #nowinyzdoliny pod zupełnie nową nazwą Dzieje Khor...

źródło: Numer 2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupisz Gothic Remake na premiere?

  • Kupie 42.4% (72)
  • Kupie rok po premirze az cena spadnie o 20zł 27.1% (46)
  • Będę oglądał na Youtube jak inni grają 7.6% (13)
  • W ogóle nie kupie i zjem krupnik, a nie gry 22.9% (39)

Oddanych głosów: 170

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturek98c: choć wszystko wskazuje na to że to może być gniot i tak kupię. bądź co bądź to jednak goticzek :D i na pewno nie będę czytał opinii przed, bo po co sobie psuć zabawę
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: śmieszne jest co piszesz bo gothic sprzedał się najlepiej w niemczech potem w polsce potem w rosji a ta pula to 51% sprzedanych kopii 49% to reszta świata i był przynajmniej chwilowo dość popularny w uk.
Z czeho dużo modów ma niemieckie ruskie i angielskie napisy
  • Odpowiedz
@Uuroboros: ja mam ze dwa miesiące złote wrota 2.0 zainstalowane i też włączyłem tylko zobaczyć czy działa i nie tknąłem od tamtej pory, a taką miałem mega ochotę to ograć i w momencie zainstalowania automatycznie mi się odechciało xD Nie wiem z czego to wynika, ale paradoksalnie zacząłem grać w gry w które mam mniej ochoty.
  • Odpowiedz
#kingdomcomedeliverance #gry #ps5

Żaden ze mnie gracz, co 2 lata sobie ogram #gothic 1 i 2. #wiedzmin wszystkie też ograne, ale trójka bez dodatków i 10 lat temu. Tego typu gry lubie, kiedyś jeszcze Fable. Ostatni raz grałem w cokolwiek z 5 lat temu. Teraz zmieniam robotę i chcę odpocząć trochę od kąkutera. Pożyczam od zioma na miesiąc konsolę. Myślałem pograć w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach