Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 150
2 Numer zupełnie nowych #nowinyzdoliny pod zupełnie nową nazwą Dzieje Khorinis, właśnie wylądował na straganach kupców.
Spieszcie się, bo rozchodzi się jak świeże bułeczki!
Jeśli komuś podoba się pomysł Gothicowej parodii okładek tabloidów, to zapraszam do zaobserwowania tagu #nowinyzdoliny gdzie będę starał się wrzucać nowy numer co drugą niedzielę.
ps. otwierajcie w osobnej karcie dla pełnej rozdzielczości!
Spieszcie się, bo rozchodzi się jak świeże bułeczki!
Jeśli komuś podoba się pomysł Gothicowej parodii okładek tabloidów, to zapraszam do zaobserwowania tagu #nowinyzdoliny gdzie będę starał się wrzucać nowy numer co drugą niedzielę.
ps. otwierajcie w osobnej karcie dla pełnej rozdzielczości!
źródło: Numer 2
Pobierz- 19
źródło: Gothic map
PobierzZacne to.
@Kemoi: Zajebiste :D
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tunowy kun jest robota do zrobienia
#gothic
#gothic

- 0
Panie bezimienneczku nie leżymy pod zawaloną kopalnią tylko biegamy już już

@Uuroboros: Gomez is the strongest in the colony, except for Rhobaru Wrzojo of course
źródło: 490829668_3449466368521390_9035323528459588410_n
PobierzLiczy się tylko siła więc nie mów mi takich rzeczy
#gothic
#gothic
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#gothic Przecież gry z gorszym sterowaniem chyba nie ma.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MinisterKoryto: I kolejne 10 lat będą co miesiąc zmieniać kamyczki, mordy, animacje i implementować swoje super pomysły jak np. czar chodzenia po wodzie
- 0
Na co bardziej czekasz?
- Gothic Remake 56.6% (56)
- Kroniki Myrtany 2.0 43.4% (43)
Kupisz Gothic Remake na premiere?
- Kupie 42.4% (72)
- Kupie rok po premirze az cena spadnie o 20zł 27.1% (46)
- Będę oglądał na Youtube jak inni grają 7.6% (13)
- W ogóle nie kupie i zjem krupnik, a nie gry 22.9% (39)
@arturek98c: choć wszystko wskazuje na to że to może być gniot i tak kupię. bądź co bądź to jednak goticzek :D i na pewno nie będę czytał opinii przed, bo po co sobie psuć zabawę
@In_thrust_we_trust: śmieszne jest co piszesz bo gothic sprzedał się najlepiej w niemczech potem w polsce potem w rosji a ta pula to 51% sprzedanych kopii 49% to reszta świata i był przynajmniej chwilowo dość popularny w uk.
Z czeho dużo modów ma niemieckie ruskie i angielskie napisy
Z czeho dużo modów ma niemieckie ruskie i angielskie napisy
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niedorzecznybubr: ja dalej na port czekam
@Uuroboros: ja mam ze dwa miesiące złote wrota 2.0 zainstalowane i też włączyłem tylko zobaczyć czy działa i nie tknąłem od tamtej pory, a taką miałem mega ochotę to ograć i w momencie zainstalowania automatycznie mi się odechciało xD Nie wiem z czego to wynika, ale paradoksalnie zacząłem grać w gry w które mam mniej ochoty.
- 3
0
Czy Gothic ma szanse w 2026?

Czy Gothic ma szanse odpalić w roku 2026? W naszym kraju to klasyk, jednak na zachodzie raczej ciekawostka. Czy remake ma szanse to zmienić?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#kingdomcomedeliverance #gry #ps5
Żaden ze mnie gracz, co 2 lata sobie ogram #gothic 1 i 2. #wiedzmin wszystkie też ograne, ale trójka bez dodatków i 10 lat temu. Tego typu gry lubie, kiedyś jeszcze Fable. Ostatni raz grałem w cokolwiek z 5 lat temu. Teraz zmieniam robotę i chcę odpocząć trochę od kąkutera. Pożyczam od zioma na miesiąc konsolę. Myślałem pograć w
Żaden ze mnie gracz, co 2 lata sobie ogram #gothic 1 i 2. #wiedzmin wszystkie też ograne, ale trójka bez dodatków i 10 lat temu. Tego typu gry lubie, kiedyś jeszcze Fable. Ostatni raz grałem w cokolwiek z 5 lat temu. Teraz zmieniam robotę i chcę odpocząć trochę od kąkutera. Pożyczam od zioma na miesiąc konsolę. Myślałem pograć w
@pionas1337: dwójka jest lepsza ale tak zacząłbym od jedynki. Mnie pierwsza część bardzo wciągnęła.
@pionas1337 Do KCD trzeba mieć cierpliwość oj trzeba xd Wiem co mówię. Podchodziłem do tej gry pińcset razy i dopiero rok temu ją ukończyłem
źródło: Gothic-polska-rzeczywistosc
PobierzGothic remake będzie
- HITEM 52.7% (49)
- GOTY 2026 47.3% (44)
@Epiktetlol: ani jednym ani drugim
@Epiktetlol: mid gierka raczej bedzie. Ogolnie powtarzam, ze g1 nie potrzebuje remake'u bo sie dalej swietnie w niego gra.
@PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy: W między czasie można sobie raz przejść Gothiczka z tym śluńskim modem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChochlikLucek: kto by chciał słuchać tego obleśnego dialektu

































Z około 60 zręki okradniecie około 60% wszystkich dialogowych npc, z poziomem zręki 80 okradniecie ich ok 90%. 10pn zwraca się bardzo szybko i wielokrotnie nie wspominając o innych benefitach.
I nie trzeba wydawać na zręczność dużo pn, nawet w ogóle nie trzeba wydawać. Pas amulet pierścionki jakieś opędzlowane goblinie jagody tabliczki bonusy innego typu jak kiwnięcie głową
Komentarz usunięty przez autora