dzisiaj z 10 minut się j-----m z jednym zamkiem. w końću otwieram skrzynie a tam k---a JEDEN TALERZ warty bryłke rudy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

goty

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie no super zabawa z tymi skrzyniami pod wodą w nowym obozie, pierdziele je. Jest tam coś ciekawego? Bo nie wiem czy uczyć się mistrzowskiego otwierania zamków. Inne skrzynki na luzie, ale te pod wodą przez jeszcze tlen mnie wkurzały

#gothic #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 12h zostałem cieniem. System ulepszeń zbroi fajny, podoba mi się, ale cena za to, to jakis nieśmieszny żart, mam pełno złomu do sprzedania więc z 1k by wyszło ale sklepikarze mają po 50-100 bryłek aby XD
Ogólnie nie czaje narzekania i niezadowolenia, gierka wciąga masakra.
Co do obozów to, najemnicy mega wyglądają, a ich obóz wow.
Już wiem, że następne podejście robie magiem, specjalnie sejwa se zostawiłem, czary wyglądają mega

A
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MinisterKoryto: ja mam 7h i wszystko co osiągnąłem to obejrzenie każdego j------o metra kwadratowego w starym i nowym obozie xD Tak jestem oczarowany remakiem gry dzieciństwa, bo próbowałem zrobić podejście pod jedynkę, ale w dzisiejszych czasach to już ciężko. Ogólnie pływanie/nurkowanie zajebiste, duże ciekawych rzeczy w wodzie, widać napracowanko. A obóz oczywiście Nowy, trochę szkoda Diego, ale OG przechodziłem w starym, więc nowe wydanie, nowy obóz :D
  • Odpowiedz
  • 2
@cyberchosnek: No ja z 3h biegałem bez celu i podziwiałem, wbiłem do drugiego rozdziału, bo już nie miałem co do roboty. No i z godzinę poświęciłem na tych dwóch co stoją na moście do NO, na końcu odpuściłem bo już psycha siadała i pobiegłem naokoło xD
  • Odpowiedz
#gothic
Kurde zabrałem wrzuta na wycieczkę do obozu bractwa a ten przygłup się gdzieś zgubił po cutscenie xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic k-----a mnie bierze z tymi zamkami (°° zagadki jak w uncharted a w środku pewnie znajdę 2 sery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znalazłem na bagnach wyrwę w skale gdzie widze, ze leży trup z butelką wina w ręku. Bede musiał sie tam wrócić i zamienić się w chrząszcza
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach