Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Zauważyłem, że na steam zniknęło demo Gothic Remake (Nyras Prologue).
Jak coś to łapcie steam://install/3448280 i otwórzcie we steamie.
#steam #gothic #gothicremake #gry
Jak coś to łapcie steam://install/3448280 i otwórzcie we steamie.
#steam #gothic #gothicremake #gry
- 1
p--------i mnie z iloscia goblinow broniacyhch almenach, ja j---e
#gothic
#gothic
#gothic jak zbroje cienia najlepiej ulepszyć
- 8
#gothic Czasami się klimat wiedzimina robi
źródło: 3424232323
PobierzMoi drodzy, ktoś próbował iść full-mage build? Zmienili coś w porównaniu do oryginału czy to nadal jest gra na super-hard?
#gothic
#gothic
- 0
@sirgorn: podziękował, wędrowcze!
Po 12h zostałem cieniem. System ulepszeń zbroi fajny, podoba mi się, ale cena za to, to jakis nieśmieszny żart, mam pełno złomu do sprzedania więc z 1k by wyszło ale sklepikarze mają po 50-100 bryłek aby XD
Ogólnie nie czaje narzekania i niezadowolenia, gierka wciąga masakra.
Co do obozów to, najemnicy mega wyglądają, a ich obóz wow.
Już wiem, że następne podejście robie magiem, specjalnie sejwa se zostawiłem, czary wyglądają mega
A
Ogólnie nie czaje narzekania i niezadowolenia, gierka wciąga masakra.
Co do obozów to, najemnicy mega wyglądają, a ich obóz wow.
Już wiem, że następne podejście robie magiem, specjalnie sejwa se zostawiłem, czary wyglądają mega
A
@MinisterKoryto: ja mam 7h i wszystko co osiągnąłem to obejrzenie każdego j------o metra kwadratowego w starym i nowym obozie xD Tak jestem oczarowany remakiem gry dzieciństwa, bo próbowałem zrobić podejście pod jedynkę, ale w dzisiejszych czasach to już ciężko. Ogólnie pływanie/nurkowanie zajebiste, duże ciekawych rzeczy w wodzie, widać napracowanko. A obóz oczywiście Nowy, trochę szkoda Diego, ale OG przechodziłem w starym, więc nowe wydanie, nowy obóz :D
- 2
@cyberchosnek: No ja z 3h biegałem bez celu i podziwiałem, wbiłem do drugiego rozdziału, bo już nie miałem co do roboty. No i z godzinę poświęciłem na tych dwóch co stoją na moście do NO, na końcu odpuściłem bo już psycha siadała i pobiegłem naokoło xD
- 0
Działają wam normalnie kody na orkową zgubę i inne wartościowe bronie? #gothic
- 7
@miichu: Dla Ciebie to jest Panie K---a Popkorn
- 1
#gothic
Kurde zabrałem wrzuta na wycieczkę do obozu bractwa a ten przygłup się gdzieś zgubił po cutscenie xD
Kurde zabrałem wrzuta na wycieczkę do obozu bractwa a ten przygłup się gdzieś zgubił po cutscenie xD
@ppooii: pewnie już sądzi łąkę kwiatową
- 4
#gothic k-----a mnie bierze z tymi zamkami (╯°□°)╯︵ ┻━┻ zagadki jak w uncharted a w środku pewnie znajdę 2 sery
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Ciekawe co Wrzód sądzi o evencie rolkowym i koncercie Dawida Podsiadło.
- 17
- 3
znalazłem na bagnach wyrwę w skale gdzie widze, ze leży trup z butelką wina w ręku. Bede musiał sie tam wrócić i zamienić się w chrząszcza
#gothic
#gothic
- 3
Prędkość pływania, a raczej jej brak to już przesada ;/
#gothic
#gothic
- 10
#gothic
Robią NK. Screen z trybu deweloperskiego.
Robią NK. Screen z trybu deweloperskiego.
źródło: obraz_2026-06-06_214108869
Pobierz#gothic
Wgl w tej grze jest marvin? Nigdy nie przeszedłem gothica bez f8 + k, bo k-----a bierze od tempa poruszania się beziego.
Wgl w tej grze jest marvin? Nigdy nie przeszedłem gothica bez f8 + k, bo k-----a bierze od tempa poruszania się beziego.
@donaldJretard: Tempo poruszania sie w gothicku 1 i 2 zwłaszcza jak się nie wiedziało gdzie iść i trzeba było krążyć w tą i z powrotem to był jakiś dramat



























goty
#gothic