Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
@Lipek12s: Jak grałeś w Dark Messiah of Might and Magic to mniej więcej jest to samo.
- 44
źródło: kiszakwklatce
Pobierz@Schwarzfahrer: historia zatoczyła koło w takim razie
@Schwarzfahrer: czemu?
Nie przypuszczałem, ze kiedykolwiek w życiu zbanuje #gothic ale brawo wykop moze obrzydzić wszystko :)
@Wolnyityle: niewierny w domu pana?
- 1
@xar32: jaki nie wierny
Zrobiłem gotika 1,2,3. Remake mi chyba nie pójdzie.
Ale cały mikro w tym samym. Wszędzie Bezimienny.
Zrobiłem gotika 1,2,3. Remake mi chyba nie pójdzie.
Ale cały mikro w tym samym. Wszędzie Bezimienny.
#gothic witamy w koloni
źródło: 1000008132
Pobierz- 16
#gothic
w c--j śmieszne że pod drabinami, które w oryginale były zbugowane i nie dało się wyjść, tutaj położyli szkielety xD
w c--j śmieszne że pod drabinami, które w oryginale były zbugowane i nie dało się wyjść, tutaj położyli szkielety xD
źródło: 20260606162746_1
PobierzJakis handlarz ktory ma wiecej ni 50 brylek rudy?
#gothic
#gothic
Przyznaję, że nie mogę czytać tej powtarzanej jak mantra bzdury, że sukces pierwszego Gothica wynikał wyłącznie dublarzu, tak jakby była to jedyna gra która wyszła wtedy z pełną polską wersją.
Ostatnio bawię się trochę sprzętem retro i realnie patrząc gier które były po polsku był ogrom przed i po nim, a większość nawet nie zbliżyła się do jego kultowości.
#gothic #retrogaming
Ostatnio bawię się trochę sprzętem retro i realnie patrząc gier które były po polsku był ogrom przed i po nim, a większość nawet nie zbliżyła się do jego kultowości.
#gothic #retrogaming
źródło: 1000018050
Pobierz@witajswiecie:
W Ace Venture nie grałem jakieś 20 lat a do tej pory pamiętam wszystkie zagadki( ͡° ͜ʖ ͡°) przeszedłbym z zamkniętymi oczami
W Ace Venture nie grałem jakieś 20 lat a do tej pory pamiętam wszystkie zagadki( ͡° ͜ʖ ͡°) przeszedłbym z zamkniętymi oczami
Przyznaję, że nie mogę czytać tej powtarzanej jak mantra bzdury, że sukces pierwszego Gothica wynikał wyłącznie dublarzu
@witajswiecie: ciekawe jak oni tłumacza sukces remaku gothika. Sami Polacy niby grają? Jakiś typ na YouTube dzisiaj narzekał że Polacy to gothika tak lubią a finał fantasy nie znają - no ale jakie liczby robią te final fantasy na steamie, no zalosne
- 0
- 1
ale w sumie spojrzeć na te elexy z------e a na gothic remake to jednak jest różnica. bjon to jednak byl j----y wizjoner, widac ze fach w reku to mial. fach drwala.
#elex #gothic #gothicremake
#elex #gothic #gothicremake
@Uuroboros: a mi się fabularnie jedynka podobała, przecież to było właściwie bardzo podobne do motywu Mastera z Fallout1. To zakończenie dwójki jest dość durne, bo niby wybiliśmy wszystko ale "się okopali" i w sumie tak jak mówisz, trochę o niczym. Wciąż szkoda mi że ine poznam trójki, jak to się miało wszystko zakończyć.
@miloszy: nie wierze że elex 3 miałby w ogóle jakąś fabułę yo już byłby stoliczek z warlords of draenor
Jak zdobyć ten cholerny koronnik, potrzebny żeby Cohsel zechciał nauczyć mnie jeżdżenia na ścierwojadach? Można to u kogoś kupić? Nurkowałem kilkanaście minut w jeziorze przy NO i znalazłem tylko jedną taką roślinę.
#gothic
#gothic
- 1
@grzybsonzioaml: tym przy wejściu do Nowego Obozu, tam gdzie jest karczma na wodzie.
- 0
#gothic
Jest tutaj otwarty świat i można olac fabułę?
Jest tutaj otwarty świat i można olac fabułę?
- 12
@LamajHarma jak się pada od ścierwojadow jak szmata to tylko tak jest sie w stanie nie ośmieszać grając w to
@LamajHarma: o nie płak płak źle gra :((((((((( tak nie wolno ://////
- 0
Kto daje zadanie do Baala Tyona? W sensie, żeby mu skręta dać i żeby był za nami bo coś znależć nie mogę. Czy może już tego zadania nie ma w remake
#gothic
#gothic
- 8
Szczerze mówiąc, jeżeli to są minimalne wymagania to jest to śmiechu warte.
Aby zagrać w grę na ultra ustawieniach i żeby chodziła co najmniej w stabilnych powiedzmy 60 fpsach to muszę wydać fortunę na kompa z d-------m procesorem, ramem i oczywiście kartą graficzną a i tak z tego co widziałam na twitchu, niektórzy streamerzy, którzy jak wiadomo mają dowalone speci, musieli obniżać ustawienia bo klatki były niestabilne xD
Obecnie tak naprawdę gry
Aby zagrać w grę na ultra ustawieniach i żeby chodziła co najmniej w stabilnych powiedzmy 60 fpsach to muszę wydać fortunę na kompa z d-------m procesorem, ramem i oczywiście kartą graficzną a i tak z tego co widziałam na twitchu, niektórzy streamerzy, którzy jak wiadomo mają dowalone speci, musieli obniżać ustawienia bo klatki były niestabilne xD
Obecnie tak naprawdę gry
źródło: image
Pobierz@Filippa: wystarczy tylko nie kupować szajsu na premierę to może producenci wezmą was na serio, chociaż wątpię patrząc jak cholota się na to bezmyślnie rzuciła
biedaku
@ggs-hg: Obyś nigdy nie zaznał w życiu ubóstwa skoro tak dumnie używasz tego określenia. Biedni potrafili przeprowadzić rewolucję i im zawdzięczamy brak niewolniczej pracy u dzieci, a Ty potrafisz jedynie bronić się płaczem w kącie gdy tylko mama nie kupi najnowszej karty graficznej.





























Nie podoba mi się optymalizacja, ale ogólnie... podoba mi się.
#gothic
źródło: 20260606165553_1
Pobierz