@Qwero: nic nie widac, polowa obrazu za ciemna, polowa pokryta mgla. ja p------e, co za partacze to robily. jak przy tak nieczytelnej grafice szukac jakichs zielsk, brylek rudy, wytrychow itd.
  • Odpowiedz
  • 1
@murdoc:
Najlepsza gra w całej bibliotece ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Lipek12s
To autentyczne najładniejsza gra na ue5 jaka widziałem, sztosik. Teraz ma zawartości na ok 2h gry, ale za to kosztuje tyle co paczka fajek:)
  • Odpowiedz
Przyznaję, że nie mogę czytać tej powtarzanej jak mantra bzdury, że sukces pierwszego Gothica wynikał wyłącznie dublarzu, tak jakby była to jedyna gra która wyszła wtedy z pełną polską wersją.

Ostatnio bawię się trochę sprzętem retro i realnie patrząc gier które były po polsku był ogrom przed i po nim, a większość nawet nie zbliżyła się do jego kultowości.

#gothic #retrogaming
witajswiecie - Przyznaję, że nie mogę czytać tej powtarzanej jak mantra bzdury, że su...

źródło: 1000018050

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyznaję, że nie mogę czytać tej powtarzanej jak mantra bzdury, że sukces pierwszego Gothica wynikał wyłącznie dublarzu


@witajswiecie: ciekawe jak oni tłumacza sukces remaku gothika. Sami Polacy niby grają? Jakiś typ na YouTube dzisiaj narzekał że Polacy to gothika tak lubią a finał fantasy nie znają - no ale jakie liczby robią te final fantasy na steamie, no zalosne
  • Odpowiedz
Myślicie że już kręcą kotlety na dwójeczkę?


@Uuroboros: mam hipotezę, że remake jedynki powstawał tak długo ponieważ tworząc go, przygotowywali assety już pod remake dwójki.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: a mi się fabularnie jedynka podobała, przecież to było właściwie bardzo podobne do motywu Mastera z Fallout1. To zakończenie dwójki jest dość durne, bo niby wybiliśmy wszystko ale "się okopali" i w sumie tak jak mówisz, trochę o niczym. Wciąż szkoda mi że ine poznam trójki, jak to się miało wszystko zakończyć.
  • Odpowiedz
Jak zdobyć ten cholerny koronnik, potrzebny żeby Cohsel zechciał nauczyć mnie jeżdżenia na ścierwojadach? Można to u kogoś kupić? Nurkowałem kilkanaście minut w jeziorze przy NO i znalazłem tylko jedną taką roślinę.
#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto daje zadanie do Baala Tyona? W sensie, żeby mu skręta dać i żeby był za nami bo coś znależć nie mogę. Czy może już tego zadania nie ma w remake
#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczerze mówiąc, jeżeli to są minimalne wymagania to jest to śmiechu warte.
Aby zagrać w grę na ultra ustawieniach i żeby chodziła co najmniej w stabilnych powiedzmy 60 fpsach to muszę wydać fortunę na kompa z d-------m procesorem, ramem i oczywiście kartą graficzną a i tak z tego co widziałam na twitchu, niektórzy streamerzy, którzy jak wiadomo mają dowalone speci, musieli obniżać ustawienia bo klatki były niestabilne xD
Obecnie tak naprawdę gry
Filippa - Szczerze mówiąc, jeżeli to są minimalne wymagania to jest to śmiechu warte....

źródło: image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filippa: wystarczy tylko nie kupować szajsu na premierę to może producenci wezmą was na serio, chociaż wątpię patrząc jak cholota się na to bezmyślnie rzuciła
  • Odpowiedz
biedaku

@ggs-hg: Obyś nigdy nie zaznał w życiu ubóstwa skoro tak dumnie używasz tego określenia. Biedni potrafili przeprowadzić rewolucję i im zawdzięczamy brak niewolniczej pracy u dzieci, a Ty potrafisz jedynie bronić się płaczem w kącie gdy tylko mama nie kupi najnowszej karty graficznej.
  • Odpowiedz