Czy ja zablokowałem sobie w modzie Odyseja cały wątek vengardu?
Mam zadanie biżuteria królowej który zaprowadził mnie do zadania spiskowcy. Mam się przebrać w strój asasyna i pójść do przywódcy orków.
Ale to zadanie wziąłem dopiero na końcu i wcześniej dostałem zadanie odszukanie ocalałych, magów oraz zabicie zwiadowców orków więc poszedłem na wycieczkę do miasteczka pod zamkiem i się trochę rozpędziłem i do rynku zabiłem wszystkich orków. Potem napis mnie cofnął że nie powinienem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uuroboros: "With this character's death, the thread of prophecy is severed. Restore a saved game to restore the weave of fate, or persist in the doomed world you have created." Ostrzeżenie pochodzi z troche innego świata, ale idealnie pasuje do twojej sytuacji. Awhoj marynarzu! Do zobaczenia za pół roku :)))
  • Odpowiedz
Gothic ukazał się w 2001. Przez lata był ignorowany, a teraz nagle mamy wysyp gier gothickopodobnych. Dlaczego? Przeglądam gry wydane w ostatnich latach, analizuję nadchodzące zapowiedzi i staram się odpowiedzieć na kluczowe pytanie: dlaczego to wszystko dzieje się właśnie teraz?
#gothic
Panjanpan - Gothic ukazał się w 2001. Przez lata był ignorowany, a teraz nagle mamy w...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Modyfikacja do Gothic 2 - Przygody Martina.

Akcja dzieje się w niewielkiej wiosce, wiele lat po wydarzeniach mających miejsce w Gothic II: Noc Kruka. Tytułowy bohater, ciągle komplikuje sobie życie i poprzez swoje lenistwo, egoizm, i zarozumialstwo pogrąża w coraz większym chaosie. Od pozornie niewielkich wyzwań à la Bear Grylls, po niebezpieczne romanse i incydent dużego kalibru, kończąc na… O nie! Sprawdźcie sami!

#gothic #gothic2
vensooo - Modyfikacja do Gothic 2 - Przygody Martina.

Akcja dzieje się w niewielkiej...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że jedna z ulubionych gier wykopków, czyli Gothic wczoraj obchodziła urodziny. Od jakiegoś czasu zbierałem się w sobie, aby napisać coś o drugiej części. Szczególnie że moje spojrzenie na E33 wygenerowało nie tak małą dyskusję (jak na stan wykopu AD 2026). A na początek daję tag, aby co niektórzy mogli go sobie zablokować, zamiast wysyłać mi pogróżki. Podobno mam silną psychę tak więc #silnapsychagaming a teraz pora przejść do
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raven4444:

Jest gorzej: to skansen. Reprezentuje logiczny finał sentymentu desperacko pragnącego zatrzymać czas, goniącego za walidacją poprzez gloryfikowanie błędów jako cech autorskich


Ale żeś rozprawkę filozoficzną z-----ł.

Rozumiem, że Gothic może ci się nie podobać i nic do tego nie mam, ale ten twój tekst to zbiór jakichś przeintelektualizowanych grafomańskich wysrywów. Na sam koniec dnia to tylko gra wideo i tyle. Sam jako fan 1 i 2 odsłony jestem świadomy
  • Odpowiedz
Gothic kończy dziś 25 lat. Do tej pory nikt nie stworzył lepszego RPG osadzonego w realiach Polski - bohater jest biedny, wszyscy go okłamują, każdy kij może go zabić i dostał wyrok na kolonię karną za coś czego nie zrobił.

Wzruszyłem się. #heheszki #gothic #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam gierki na pc w którą kiedyś grałem a nawet Gemini nie potrafi jej znaleźć
- Data: 2000-2010
- Podobna do Morrowind/Gothic
- fPP z krzyżykiem na środku ekranu
-P rzygodówka/RPG ale nie kojarzę żeby była możliwość walki, otwarty świat, opcje dialogowe i jakieś przedmioty
- grę zaczynamy koło jakiś ruin , pierwszy budynek to młyn lub spichlerz gdzie możemy pomóc zanieść mąkę do miasta chyba, dzięki temu że się zgodziliśmy pomóc strażnicy nas wpuszczą do
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak Wy to robicie - kończę 3 rozdział Archolos i mam 29 level. Chyba większość graczy robi po prostu wszystkie questy i czyści tyle ile może...

w każdym razie pytanie - kogo warto wziąć na drugiego mistrza w 4 rozdziale? Planuję zaraz iść w alchemię żeby robić mikstury siły, jak rozumiem jest tylko taka opcja, że za parę tysięcy nauczę się od Bodowina?

Sama modyfikacja jest świetna, co nie zmienia faktu, że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w każdym razie pytanie - kogo warto wziąć na drugiego mistrza w 4 rozdziale? Planuję zaraz iść w alchemię żeby robić mikstury siły, jak rozumiem jest tylko taka opcja, że za parę tysięcy nauczę się od Bodowina?


@Sagez: Pytanie kogo już masz. Ja polecam od siebie cieślę Davisa, bo on najwięcej płaci i można u niego zgarnąć dużo hajsu za wszystkie kosztowności, do tego zleca też otwieranie skrzyń, w których
  • Odpowiedz
@Sagez: z tego co pamiętam to czeladnikiem u drugiego mistrza można było zostać już na początku czwartego rozdziału i ja zawsze wtedy korzystałem z tej opcji. Ale już w drugim rozdziale miałem zrobione zadania na przyjęcie do każdego mistrza, może to też ma wpływ?

Co do siły to dużo dają też jabłka i potrawy zawierające jabłka. Spróbuj je kupić u kogo tylko się da, podobnie z miksturami siły, bo niektórzy
  • Odpowiedz
W redakcji nie zwalniamy tempa, i dostarczamy wam świeżuteńki, 4 numer Dziejów Khorinis!
A w nim m.in oficjalne przekazanie władzy przez Gubernatora Lariusa.
Serdecznie zapraszamy na targowisko!

Jeśli komuś podoba się pomysł Gothicowej parodii okładek tabloidów, to zapraszam do zaobserwowania tagu #nowinyzdoliny gdzie będę starał się wrzucać nowy numer co drugą niedzielę.

ps.
bary94pl - W redakcji nie zwalniamy tempa, i dostarczamy wam świeżuteńki, 4 numer Dzi...

źródło: Numer 4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach