Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lesny_

lesny_

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 125414
  • Znaleziska 23044
  • Mikroblog 102370
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 30
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 18:27:39
  • 14
Będąc użytkownikiem całego ekosystemu Apple od wielu lat (iphony, maki, watche, ipady) to patrząc na stronę w którą zmierzają to aż się odechciewa. Europa i Polska są olewane z roku na rok co raz bardziej, funkcji nowych - brak a jedynie kosmetyczne dodatki i nowe błędy. Ale płać Pan pełną cenę. W cenie podobnej do iPhone kupisz androida z funkcjami których w apple nie zobaczymy pewnie nigdy - chociażby polski asystent głosowy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_
Autor
08.06.2026, 19:46:08 via Wykop
  • 0
@nick230: @sdssa przede mną na pewno jeszcze z kilka lat siedzenia na iP 15 Pro, ale jeśli za te kilka lat gdy przyjdzie czas na zmianę apple dalej będzie szło w tym kierunku to poważnie trzeba będzie rozważyć opcje android vs apple.
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 18:45:19
  • 3
Zobaczcie sobie ile modeli Apple Watch straciło wsparcie. Nowy #watchos o którym nie powiedzieli ani słowa będzie wspierany na AW Seria 10+, SE3 oraz Ultra2+

Łącznie wypadło 6 modeli, gdzie taka seria 9 to w zasadzie nówka zegarek i pewnie nadal można go kupić w niektórych sklepach jak nowy.
Chore.

#applewatch #apple
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_
Autor
08.06.2026, 18:52:35 via Wykop
  • 0
@Macieczek2137: w iPadach też odcięli generacje serii Pro. Niby zmiany kosmetyczne, spuszczają się że iPhone ma wsparcie 7 lat a pozostałe urządzenia które spokojnie mogłyby działać odcinają. Dziwne zagranie totalnie.
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_
Autor
08.06.2026, 19:01:35 via Wykop
  • 0
@Dharma: na reddit mieszane uczucia, bardziej zdziwienie że wywalają watch s9 który ma procesor taki sam jak s10 a nawet 11 tylko przypudrowany.

Ja nadal używam Watcha Serii 5, dopóki nie umrze śmiercią naturalną nie widzę sensu zmieniać, systemy nie wprowadziły nic ciekawego do tej pory, wygląd wciąż ten sam z poprawkami kosmetycznymi.
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_
Autor
08.06.2026, 19:37:32 via Wykop
  • 1
@Dharma: przy którymś os 26 też był błąd, że na jakimś starym iphone ktoś widział profil bety a model był już bez wsparcia. Niestety wtedy to był błąd profilu który się wyświetlał, w tym wypadku może być podobnie.
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 18:36:24
  • 4
Może i był zbudowany dla apple ai, ale już nieaktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #apple
lesny_ - Może i był zbudowany dla apple ai, ale już nieaktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #apple

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix
09.06.2026, 21:48:42 via Wykop
  • 1
@lesny_: Zwykla 16 byla reklamowana jako AI ready xD
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
08.06.2026, 18:18:58
  • 6
#gielda #apple #meczennicyalphabet
Dla wszystkich co nie maja najnowszego ajfona, SIRI AI nie dla was xd Dramat.
gonzo91 - #gielda #apple #meczennicyalphabet
Dla wszystkich co nie maja najnowszego a...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 18:22:06 via Wykop
  • 4
@gonzo91: Nie czaję właśnie tej planszy, czyli modele typu. iPhone 15 pro które już mają całe Apple AI to nowej SiriAi nie obsłużą? XD
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 18:09:59
  • 0
Nowa siri od iphone 17 (pro?) czy mi się zdawało bo tak szybko plansze zabrali #apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

44gts
44gts
44gts
08.06.2026, 18:11:41 via Wykop
  • 0
@lesny_: niee, od modelu ktore wspiera AI
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:56:56
  • 2
Tymczasem apple: ENGLISH, miłego dnia. Thank you Tim. #apple
lesny_ - Tymczasem apple: ENGLISH, miłego dnia. Thank you Tim. #apple

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

congobongo
congobongo
08.06.2026, 17:58:25 via Wykop
  • 1
@lesny_: to jest fascynujące. Gemini zasuwa ponpolacku lepiej niż nie jeden profesor, a turaj ucieli mu jaja. Wtf
  • Odpowiedz
TMBRK
TMBRK
08.06.2026, 17:53:03
  • 4
#apple no i c--j tyle z tego polskiego Siri
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:54:02 via Wykop
  • 5
@TMBRK: nie tylko plucie w twarz Polakom, ale też innym językom które obsługuje obecnie Siri, nie mówiąc że Gemini to obsługuje chyba większość języków świata. Porażka.
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:52:39
  • 10
English only xD #apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:43:17
  • 3
Zintegrowali Siri (i systemy) z Gemini od Googla a cieszą się jakby wynaleźli AI od nowa. #apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:26:31
  • 0
KIDS WWDC #apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klapektarasa
klapektarasa
08.06.2026, 17:27:56 via Wykop
  • 0
@lesny_: ma to związek z tym, że Apple mocno zaczyna rozpychać się na rynku edu (pokłosie wypuszczenia Neo)
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:18:40
  • 3
Całkiem inna konferencja niż to do czego przyzwyczaiło nas apple w ostatnich latach, wszystko na raz zamiast skupiać się na poszczególnym systemie i zmianach #apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
08.06.2026, 17:18:55 via Wykop
  • 0
@lesny_: otuszto
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 08.06.2026, 17:13:25
  • 1
Wkoncu przypomnieli sobie że nie potrzebujemy g---o opcji tylko optymalizacji tego co przez ostatnie lata olewali. #apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 23.05.2026, 12:21:17
  • 2
Z ciekawości, do osób co piszą że na referendum nie idą - czy demokracja nie powinna być tak że jeśli już referendum zostało rozpisane to nawet zwolennicy Miszalskiego i jego radnych nie powinni iść by zagłosować za ich nieodwoływaniem?

Czaję że nie każdy zgadza się z tym referendum, odwołaniem prezydenta i radnych - ale szerzenie propagandy i wręcz namawianie ludzi do tego by na to referendum nie szli i to przez samego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ponton
ponton
23.05.2026, 12:28:13 via Wykop
  • 4
czy demokracja nie powinna być tak że jeśli już referendum zostało rozpisane to nawet zwolennicy Miszalskiego i jego radnych nie powinni iść by zagłosować za ich nieodwoływaniem?


@lesny_: To jest referendum w sprawie odwołania, a nie wybory (te dopiero będą, jeśli referendum będzie skuteczne). Jeśli jakaś grupa mieszkańców chce odwołać prezydenta - ma prawo, ale mnie proszę w to nie mieszać. Jak dopiero pójdę na wybory.

Myślcie sami a nie
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
23.05.2026, 14:14:38 via Wykop
  • 1
Ludzie piszący „jak jesteś przeciw odwołaniu to też idź głosować” chyba nie rozumieją jak działa próg ważności referendum xD


@PlanetHell: Wiesz, nikt nie ma z tym problemu, ale, że do bojkotu referendum namawia sam prezydent miasta i podlegli mu urzędnicy to jest jednak słabe. Po pierwsze pokazuje, że ma słaby mandat wyborczy i stąd negatywny przekaz, a po drugie to niedemokratyczne i nieetyczne. Powinniśmy zmienić prawo by było też nielegalne
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 29.03.2026, 10:35:36
  • 6
Rozumiem że TVN nie pokaże już żadnej ceremonii tylko reklamy? Ale dno. #skoki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kadej
Kadej
Kadej
30.03.2026, 03:10:23 via Wykop
  • 0
@lesny_: kasa musi się zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 29.03.2026, 08:17:29
  • 5
Czyli po konkursie Małysz ogłasza powrót Horngachera jako trenera i będzie kręcenie wora naszym skoczkom póki nie zaczną skakać #skoki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trinty
trinty
29.03.2026, 08:20:04 via Wykop
  • 2
@lesny_: konsultanta zagranicznego zatrudnią w PZN i tyle
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_ 29.03.2026, 08:06:52
  • 6
Nawet jeśli Stoch nie wejdzie do 2 serii to i tak skoczy jako „last jump”. Tak to widzę. #skoki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
29.03.2026, 08:07:30 via Android
  • 0
@lesny_: Też myślę, że Sandro z Borkiem nagną dla niego zasady
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
29.03.2026, 08:04:27
  • 2
#skoki w ogóle czemu jest Rok Oblak i 31 skoczków?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 29.03.2026, 08:05:19 via Wypiek
  • 3
@MrFryteczka gospodarz (Słowenia) musi mieć 4 zawodników w konkursie, dlatego jest 4 Słoweniec dobrany
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
16.03.2026, 23:12:17
  • 7
#kikiswiat ktoś w komentarzach na YT zauważył że niby motocykl stoi w tle. Aż tak mi się nie chciało oglądać. Jeśli tak to na 95% szykuje się wyjazd motocyklem na urlop. Podpisze wszystkie potrzebne papiery do rozpoczęcia budowy i elo czas odpocząć. Tata wykopie i zaleje fundamenty.
+ Dostanie nową funkcję jako operator aby to wszystko nagrać.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 17.03.2026, 08:40:10 via Wykop
  • 0
@rafiik: ewentualnie przegląd sie kończy i musiał go wytargać i pojechać na stacje diagnostyczna.
  • Odpowiedz
davon1123
davon1123
16.02.2026, 20:28:36
  • 0
#skoki Tomasiak będzie dalej trenował w kadrze B? Czy transfer do maciusiaka?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesny_
lesny_ 16.02.2026, 20:29:39 via Wypiek
  • 1
@davon1123 dla niego lepiej żeby trenował z Wojciechem Toporem, maciusiak to jakiś pseudo trener
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking