Będąc użytkownikiem całego ekosystemu Apple od wielu lat (iphony, maki, watche, ipady) to patrząc na stronę w którą zmierzają to aż się odechciewa. Europa i Polska są olewane z roku na rok co raz bardziej, funkcji nowych - brak a jedynie kosmetyczne dodatki i nowe błędy. Ale płać Pan pełną cenę. W cenie podobnej do iPhone kupisz androida z funkcjami których w apple nie zobaczymy pewnie nigdy - chociażby polski asystent głosowy.

lesny_











