Wpis z mikrobloga

#gielda j----e dino


@Ivanaran: Przyszedłem tu dla takich postów ...Muszę przyznać że nic tak nie kusi jak DINO i jednocześnie pokazuje że to spirala śmierci. Albo się zarobi 25% w kilka dni albo straci 50%. Straszna dziwna chujnia ten sklepik
  • Odpowiedz
  • 0
@niewiempoco najgorzej że jestem stalym klientem Dino i widziałem potencjał w tym jak to działa własne działki własne centra dystrybucji nawet dostawca mięs jest ich, firma co robi fotowoltaike na ich sklepach jest ich, firma co buduje te dina jest też ich i tutaj widziałem mega dużo potencjału a potem zdziwko że giełda na takie rzeczy w dupie liczy się ile banki można nadmuchać
  • Odpowiedz