Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@mimik739: Jak dolna wstęga Bollingera
Zmienia się wykres w twoich oczach
Powiedz mi makler coś miłego
Nie leć tak proszę, daj zarobić
Zmienia się wykres w twoich oczach
Powiedz mi makler coś miłego
Nie leć tak proszę, daj zarobić
- 1
- 12
#gielda
Wiecie co jest najgorsze? Nawet nie sam spadek tylko załamanie sie narracji ze to moze juz tylko rosnąć i utrata momentum. Skończą sie dopaminowe strzały +10% dziennie na byle czym
Wiecie co jest najgorsze? Nawet nie sam spadek tylko załamanie sie narracji ze to moze juz tylko rosnąć i utrata momentum. Skończą sie dopaminowe strzały +10% dziennie na byle czym
@Guezeman: dla mnie najgorsze jest to że z tak różnych dziedzin spada prawie równomiernie, czy to śmieciuch czy duża firma którą zajmuje się zupełnie czymś innym
@Guezeman:
2 tygodnie temu czytałem: nieee, Micron nie jest TAKIM ŚMIECIEM jak inne, nie zrobi -15% na jednej sesji, co wy.
Dziś się z tego śmieję wisząc na haku.
2 tygodnie temu czytałem: nieee, Micron nie jest TAKIM ŚMIECIEM jak inne, nie zrobi -15% na jednej sesji, co wy.
Dziś się z tego śmieję wisząc na haku.
- 21
#gielda power hour
robia nam galarete z mozgu. to bedzie teraz 2 lata spadac.
radze to sprzedac wszystko jak ktos ma jakies inne potrzeby w planach.
#gielda
radze to sprzedac wszystko jak ktos ma jakies inne potrzeby w planach.
#gielda
@bonzo_fugazi: Ok peroniage
@bonzo_fugazi: No chyba ten tag robi galaretę z mózgu
#gielda runda 3 teraz już do spodu
Oho ho! przechyły i przechyły (odchyły)
Oho ho! za falą fala mknie (ale fala)
Oho ho! trzymajcie się dziewczyny (za liny)
Ale wiatr, ósemka chyba dmie (a może nie)
@DymowKoneser:
- 6
- 7
- 352
@Chicoxxx66: w którym brokerze najlepsze konto? W szczurze prawda? Mam niby w mbanku ale chcę to zamknąć w p---u i otworzyć gdzieś gdzie mogę tylko stracić kasę na spadkach (lub zyskać) a nie jeszcze jakieś opłaty. Te kafelki jak na zdjęciu to też szczur?
#gielda k---y z NYSE oddawac moje pieniondze!
- 5
Nasdaq wszedł w zakręt jak Robert Kubica
#gielda
#gielda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KrachSmieciuchIndex: Uwielbiam ten index. Za kazdym razem jak kupuje miedzy 0-40 to po paru msc jestem na +
- 1
@Zulf No i prawidłowo. Mądrzejsi wiedzą, że poniżej 40 to idealna okazja na uśrednianie albo dobieranie, podczas gdy ulica panikuje i sprzedaje akcje Microna z 1000 USD po 500. Gratuluję strategii, Panie inwestorze, oby tak dalej!
@ProfesorP1ZDAN: żaden mikro, to jest gigasmiec
@ProfesorP1ZDAN: w servicenow jakis wyciek danych chyba. Wiec dodatkowy kibel.
@MorenkaKnight: dzięki sąsiedzie ja jako wyrafinowany inwestor wole tracić na nasdaqu
#gielda oni to wyciagna xd
- 12
Poprosiłbym jeszcze 3 plastry tych semikonduktorow w promocji.
A ten mikrus technolodzi to smaczny jest, jadła Pani?
#gielda
A ten mikrus technolodzi to smaczny jest, jadła Pani?
#gielda
@DominiCanes: dla pana mam tu odłożonego poeta spod lady
- 0
@Wojtkov: To pan da tak z 10 dag. Tylko nie taki słony jak ostatnio, bo pies hehe az sie krzywil jak jadl
#gielda dawaj gruby jeszcze tylko 1,3%

























źródło: 1000023880
Pobierzźródło: image
Pobierz