#gielda
Wiecie co jest najgorsze? Nawet nie sam spadek tylko załamanie sie narracji ze to moze juz tylko rosnąć i utrata momentum. Skończą sie dopaminowe strzały +10% dziennie na byle czym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guezeman: dla mnie najgorsze jest to że z tak różnych dziedzin spada prawie równomiernie, czy to śmieciuch czy duża firma którą zajmuje się zupełnie czymś innym
  • Odpowiedz
#gielda i nura na koniec wszyscy zeby wyznaczyc na jutro kierunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chicoxxx66: w którym brokerze najlepsze konto? W szczurze prawda? Mam niby w mbanku ale chcę to zamknąć w p---u i otworzyć gdzieś gdzie mogę tylko stracić kasę na spadkach (lub zyskać) a nie jeszcze jakieś opłaty. Te kafelki jak na zdjęciu to też szczur?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zulf No i prawidłowo. Mądrzejsi wiedzą, że poniżej 40 to idealna okazja na uśrednianie albo dobieranie, podczas gdy ulica panikuje i sprzedaje akcje Microna z 1000 USD po 500. Gratuluję strategii, Panie inwestorze, oby tak dalej!
  • Odpowiedz