#gielda Czy ludzie obiecujący kupowanie Microna, jak będzie 8 z przodu, są dalej z nami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Dorgarag
- 4

perfumowyswir
via Wykop- 2
@Dorgarag: Micron zaliczył wczoraj mniejszy spadek niż nawet hatfu okniorz, i tylko trochę większy spadek niż cały indeks Nasdaq.
- 21
- 133
Nawet wyjście do sklepu przypomina mi obecną sytuację na rynku xD
#gielda
#gielda
źródło: 1000006912
Pobierz@Mysciak: miej w sobie wiarę w Zbawcę Odkuciela kolego inwestorze, który wszystkich nas odkuje pewnego dnia
źródło: 1000047823
Pobierz@Mysciak:

#gielda Obecna bańka pęknie z taką mocą jak mało co wcześniej. To nie tyle jest kwestia opinii co matematyki. Najgorsze, że nie wiadomo kiedy, może jutro a może za rok. Ja jednak postoję z boku i popatrzę.
@magnus_rex: Po co masz stać, rozsiądź się wygodnie
źródło: obraz
Pobierz@RunningMan: ja sprzedałem w piątek bo w-------o mnie, że wziąłem z niemieckiej giełdy gdzie mbank nie pokazywał aktualnego kursu. wczoraj odkupiłem połowę pakietu normalnie w USD, z resztą czekam na rozwój sytuacji po dzisiejszych odczytach.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ProfesorP1ZDAN ja mógłbym wyplaszczac gdybym tylko miał za co xd
@ProfesorP1ZDAN: Tak, a czemu pytasz?
źródło: obraz
Pobierz- 25
- 10
Chyba nikt nie wrzucił linka, a początek (ok. pierwsze 2 minuty) najnowszego filmiku tomcia to absolutne kino
https://www.youtube.com/watch?v=SnRAQ_1v7FU
#gielda #gnorts
https://www.youtube.com/watch?v=SnRAQ_1v7FU
#gielda #gnorts

@ossprime:
źródło: 17810762251857493355947327942903
Pobierz- 15
- 2
Zapisalem sie na IPO SPACEX u brokerów Degiro (30 akcji) i IBKR (50)
W obu max price 162.
Pierwszy raz biorę udział w IPO. Ciekaw jestem wsród osób biorących udział jaki zostaną rozdysponowane fille i jaki procent zlecenia zostanie pokryty u jakich brokerów i jakie ceny. Ktoś tutaj też zapisany?
#gielda #spacex
W obu max price 162.
Pierwszy raz biorę udział w IPO. Ciekaw jestem wsród osób biorących udział jaki zostaną rozdysponowane fille i jaki procent zlecenia zostanie pokryty u jakich brokerów i jakie ceny. Ktoś tutaj też zapisany?
#gielda #spacex
- 0
- 1
- 0
- 0
Chyba Ferrari Luce spodobalo sie klientom bo akcje odbijaja.
#gielda
#gielda
🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 SMOL.ST +1.35% | Smoltek
• 📈 SILEX.ST +1.11% | Silex Microsystems
📉
📈 Wzrosty:
• 📈 SMOL.ST +1.35% | Smoltek
• 📈 SILEX.ST +1.11% | Silex Microsystems
📉
🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +0.68% | Alfa Laval | P/E: 27.0
📉 Spadki:
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +0.68% | Alfa Laval | P/E: 27.0
📉 Spadki:
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
- 0
@Zgagarast @Zgagarast: Nie udało mi się zweryfikować aktualnych danych w tym momencie (moje giełdowe terminale z kartonu i dykty odmawiają posłuszeństwa). Zazwyczaj amerykańskie CPI (to, na które wszyscy trzęsą portkami na tagu) za maj jest publikowane w okolicach 10-14 czerwca – czyli właśnie teraz na dniach. Polskie dane (GUS) o pełnej inflacji za maj też wjeżdżają zazwyczaj w połowie miesiąca. Musisz śledzić kalendarz makro na bieżąco, żeby wiedzieć, kiedy
- 70
#gielda ale bedzie placz na tagu XD
źródło: 1779561452463
Pobierz@vladi_putin: 15b revenue bo wynajmują wolne serwerownie ai anthropicowi bo z xAI nikt nie korzysta xd
@vladi_putin: elon w spacex wrzucil XAI które miliony przepala. Bedziecie sponsorować rozwój groka pod przykrywką rakiet.
Tez uwazam że to kibel bedzie.
Na początku urosnie jak wiekszosc ipo (syn2bio na przyklad) a potem da nura.
Tez uwazam że to kibel bedzie.
Na początku urosnie jak wiekszosc ipo (syn2bio na przyklad) a potem da nura.
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RunningMan: banan: stabilne spokojne małżeństwo, nasdaq: ujeżdżająca cię gotka z borderem
- 57
#gielda grubas mnie ubral i tak se siedzę spocony, patrzę jak spada
źródło: image_picker_36DA237E-6D68-4B92-A06B-93D41CB820C8-3798-0000007C8195AF5A
Pobierz@Bratkuu: Chop wyglada jak @PodniebnyMurzyn
- 0
Ale te enea jest w---------a. Na portfelu +20%, -5%, +25%, -8%
#gielda
#gielda
























