#gielda Czy ludzie obiecujący kupowanie Microna, jak będzie 8 z przodu, są dalej z nami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanuję posła Moskala za to, że wpisał do swojego ostatniego oświadczenia majątkowego LONGA na SREBRO xD
(zakładam że to LONG bo pozycja 0,021 a nie -0,021 xD
#gielda
sprynek - Szanuję posła Moskala za to, że wpisał do swojego ostatniego oświadczenia m...

źródło: mm

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Obecna bańka pęknie z taką mocą jak mało co wcześniej. To nie tyle jest kwestia opinii co matematyki. Najgorsze, że nie wiadomo kiedy, może jutro a może za rok. Ja jednak postoję z boku i popatrzę.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RunningMan: ja sprzedałem w piątek bo w-------o mnie, że wziąłem z niemieckiej giełdy gdzie mbank nie pokazywał aktualnego kursu. wczoraj odkupiłem połowę pakietu normalnie w USD, z resztą czekam na rozwój sytuacji po dzisiejszych odczytach.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapisalem sie na IPO SPACEX u brokerów Degiro (30 akcji) i IBKR (50)

W obu max price 162.

Pierwszy raz biorę udział w IPO. Ciekaw jestem wsród osób biorących udział jaki zostaną rozdysponowane fille i jaki procent zlecenia zostanie pokryty u jakich brokerów i jakie ceny. Ktoś tutaj też zapisany?

#gielda #spacex
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 SMOL.ST +1.35% | Smoltek
📈 SILEX.ST +1.11% | Silex Microsystems

📉
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 ALFA.ST +0.68% | Alfa Laval | P/E: 27.0

📉 Spadki:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Zgagarast @Zgagarast: Nie udało mi się zweryfikować aktualnych danych w tym momencie (moje giełdowe terminale z kartonu i dykty odmawiają posłuszeństwa). Zazwyczaj amerykańskie CPI (to, na które wszyscy trzęsą portkami na tagu) za maj jest publikowane w okolicach 10-14 czerwca – czyli właśnie teraz na dniach. Polskie dane (GUS) o pełnej inflacji za maj też wjeżdżają zazwyczaj w połowie miesiąca. Musisz śledzić kalendarz makro na bieżąco, żeby wiedzieć, kiedy
  • Odpowiedz
@vladi_putin: elon w spacex wrzucil XAI które miliony przepala. Bedziecie sponsorować rozwój groka pod przykrywką rakiet.
Tez uwazam że to kibel bedzie.

Na początku urosnie jak wiekszosc ipo (syn2bio na przyklad) a potem da nura.
  • Odpowiedz