Wszystko
Najnowsze
Archiwum

fotelbujany
- 1
#gielda Panowie co sądzicie o Trilogy Metals albo Silvercorp - ktoś posiada te śmiecichy, śledzi?

Joe_Skovsky
via Wykop- 0
@fotelbujany: tmq jest na longu
- 3
@Glupiii: przeklęci peroniarze
- 3
@pepedros: beta niewiele gorsza...
źródło: Screenshot 2026-05-06 at 17-53-29 Porównywarka ETF
Pobierz@suweren_sudoku: Mam te same obserwacje
- 1
i się nie bałem jak każdy się bał, ale dawać już to ipo rokieciorza bo psycha klęczy
#gielda #spacex #meczennicyxtb
#gielda #spacex #meczennicyxtb
źródło: image
Pobierz#gielda czy skoro @UsmiechnietyAnon wypisał się z pamieciarzy to czy właśnie zostałem głównym naganiaczem? Mogę? Mogę?
@ja_tu_tylko_na_moment: Ja sobie tylko chwilową przerwę zrobiłem... Wrócę jeszcze.
Ale jeśli chodzi o naganianie to proszę bardzo, naganiaj!
Ale jeśli chodzi o naganianie to proszę bardzo, naganiaj!
@ja_tu_tylko_na_moment: przecież to będzie szlo jeszcze trochę..
Co wy widzicie w okniorzu, że liczycie że pójdzie w górę?
1. Windows? Traci miejsce na rynku.
2. Microsoft Office? Google docs i open source dynamicznie zamienia rolę.
3. AI? Są w dupie, bo nie mają własnego modelu.
4. Azure? Z powodu cen sprzetu też kolorowo tam ni ma.
1. Windows? Traci miejsce na rynku.
2. Microsoft Office? Google docs i open source dynamicznie zamienia rolę.
3. AI? Są w dupie, bo nie mają własnego modelu.
4. Azure? Z powodu cen sprzetu też kolorowo tam ni ma.
@new-object:
No nie wiem, wyniki trochę przeczą temu co piszesz.
No nie wiem, wyniki trochę przeczą temu co piszesz.
źródło: Microsoft_2026_Q1_1920x1200
Pobierz#gielda podjadłem palantirka przyjaciele
źródło: 1000007702
Pobierz@fotelbujany: zawsze jak ktoś pisze coś o Palantirze to chcąc podejrzeć wpisuje w tradingview PALANT i się chichram
18
Norwegia - Tesla spadła z pierwszego na 11. miejsce sprzedaży

Tesla, która od pięciu lat była najczęściej sprzedawaną marką samochodów w Norwegii, w kwietniu spadła na 11. miejsce w rankingu nowych rejestracji. Liderem kwietnia został Volkswagen. Liczba sprzedanych Tesli była w tym czasie o 61 proc. niższa niż rok wcześniej.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#gielda matko bosko co taka pompa
@pytanie1: ostatnio jak ropa w dół to wszystko do góry
- 168
#gielda ja tam o wyniki XTB jestem spokojny
źródło: 1000039326
Pobierz#gielda to co Micron, ile dzisiaj zrobisz, 3, 5 czy 10%?
@ProfesorP1ZDAN: 5 min odda
- 10
Jeszcze procencik w górę i będę na zero na mojej ulubionej spółce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem ją 1 grudnia i przez chwilę byłem na solidnym plusie, przez około tydzień, może dwa po zakupie, a następnie 5 miesięcy kibla 🚽
#gielda
Kupiłem ją 1 grudnia i przez chwilę byłem na solidnym plusie, przez około tydzień, może dwa po zakupie, a następnie 5 miesięcy kibla 🚽
#gielda
źródło: image_picker_02B46CA4-C1FC-4F20-AE76-C22E018F36B4-35007-00000CE818B0847F
PobierzDlaczego na #gielda się albo nie zarabia, albo traci? Dlaczego tak jest?
@RomanKarburator: Hmm OneDrive mi zniszczyło tego GIFa? :O
źródło: 2eb0b530f92be2b54333a6b59718d78e2c1e80b05acd9827d60e7887a7d4c9d1
Pobierzmoże jakiś szorcik na Nvidie? Michael Burry pewnie dokłada, a na szortach na Palantirze ładnie zarobił #gielda
- 21



























