Mój śmieciuch detektor daje Nebiusowi NBIS 87/100 punktów GPS. Drugie miejsce z ponad 30 spółek. Ło k---a, jakim cudem nikt na to tutaj nie naganiał?

#gielda #kosmicznesmieciuchy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aett:

OK
wiec NBIS to moja #2 pozycja. ( #1 to AVGO )
wierzyłem i wierze, dlatego oprócz zwykłych akcji wszedłem na moim 'agresywnym' koncie w US w ETF 2x lewar NBIL. bo byłem pewny ze pójdzie w gore... pare osób z tagu wymiękło i sprzedało po drodze..
  • Odpowiedz
Już wolę czerwonego Okniorza, Oraklorza i Mecisko. Bardziej swojsko i się człowiek nie zastanawia kiedy pogonić tylko trzyma jak najlepszych kolegów w biedzie.

#gielda
jacas - Już wolę czerwonego Okniorza, Oraklorza i Mecisko.  Bardziej swojsko i się cz...

źródło: IMG_7400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacas: troche w tym prawdy jest. Jak jest duży profit to bardziej człowiek myśli i się denerwuje, żeby zrealizować profit. A na czerwonym albo boczniaku to się trzyma, czasami cos uśredni i nie ma takich myśli różnych.
  • Odpowiedz
#gielda Sprzedałem dzisiaj ciocię Lisę, i chcę przejść na na ETFa Semi. Który według was będzie lepszym wyborem?

etf na cipiorzy

  • VanEck Semiconductor 50.0% (22)
  • iShares MSCI Global Semiconductors 50.0% (22)

Oddanych głosów: 44

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skrót dzisiejszych wiadomości biznesowych #codziennybiznes #gielda #biznes #finanse #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.

Delta ogranicza obsługę gastronomiczną na krótkich trasach
Linie lotnicze Delta Air Lines ogłosiły, że od 19 maja zaprzestaną serwowania posiłków i napojów na lotach o długości do 349 mil, co dotknie około 9% ich codziennych lotów. Pełna obsługa zostanie utrzymana na dłuższych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@perfumowyswir: Oczekiwania: polskie spółki venture capital o stopie zwrotu przebijającej nasrak. Rzeczywistość: śmietnisko, manipulacja wszystkim, wyleszczanie przez chudszych grubasów
  • Odpowiedz
Spece od smieciucha IREN
Jesteśmy juz zadowoleni? Można sprzedawać? Czy ktoś studiował sygnały na następne tygodnie?
Mam 20-25% zysku i ze smieciucha chyba jestem w stanie już wyskoczyć, ale jak zwykle. Pytam specjalistów z tagu
#gielda

sell IREN

  • tak 67.9% (19)
  • nie 32.1% (9)

Oddanych głosów: 28

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach