#gielda 10k USD w micron czy sandisk ? Czy jest jakiś sensowny etf na memory?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@sarevok123: zapraszamy do microna
- 10
- 0
#gielda ktoś podjada XTB i PZU ?
- 1
#gielda taki fajny ten intel az chyba wejde po 111$
@Skipi1111: why
Kupuj gdy leje się krew, sprzedawaj, gdy brzmią trąby #gielda
#gielda Sprzedałem dzisiaj ciocię Lisę, i chcę przejść na na ETFa Semi. Który według was będzie lepszym wyborem?
etf na cipiorzy
- VanEck Semiconductor 50.0% (22)
- iShares MSCI Global Semiconductors 50.0% (22)
- 1
@Tonawetnielogin: oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, raczej jestem nastawiony na iShares, bo jest tam ASML i Hynix, i nie ma tak dużej koncentracji na nvidie
- 0
@ja_tu_tylko_na_moment: Nie chce mi się tym zarządzać, mam tylko Microna. Ogólnie powoli odchodzę od stock pickingu, szkoda nerwów i czasu.
- 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skrót dzisiejszych wiadomości biznesowych #codziennybiznes #gielda #biznes #finanse #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.
Delta ogranicza obsługę gastronomiczną na krótkich trasach
Linie lotnicze Delta Air Lines ogłosiły, że od 19 maja zaprzestaną serwowania posiłków i napojów na lotach o długości do 349 mil, co dotknie około 9% ich codziennych lotów. Pełna obsługa zostanie utrzymana na dłuższych
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.
Delta ogranicza obsługę gastronomiczną na krótkich trasach
Linie lotnicze Delta Air Lines ogłosiły, że od 19 maja zaprzestaną serwowania posiłków i napojów na lotach o długości do 349 mil, co dotknie około 9% ich codziennych lotów. Pełna obsługa zostanie utrzymana na dłuższych
@perfumowyswir: większe przepływy pieniężne wykręca market dino na wygwizdowie dolnym niż newconnect
@perfumowyswir: Oczekiwania: polskie spółki venture capital o stopie zwrotu przebijającej nasrak. Rzeczywistość: śmietnisko, manipulacja wszystkim, wyleszczanie przez chudszych grubasów
źródło: Screenshot 2
Pobierz@Fortepianino: kupić ETF na mWIG40
- 208
@ossprime: Jaki Ty jesteś gruby człowieku
- 29
@breakdown1: hura! Koniec pewnej epoki
- 15
źródło: 1000016639
Pobierz- 0
Spece od smieciucha IREN
Jesteśmy juz zadowoleni? Można sprzedawać? Czy ktoś studiował sygnały na następne tygodnie?
Mam 20-25% zysku i ze smieciucha chyba jestem w stanie już wyskoczyć, ale jak zwykle. Pytam specjalistów z tagu
#gielda
Jesteśmy juz zadowoleni? Można sprzedawać? Czy ktoś studiował sygnały na następne tygodnie?
Mam 20-25% zysku i ze smieciucha chyba jestem w stanie już wyskoczyć, ale jak zwykle. Pytam specjalistów z tagu
#gielda
sell IREN
- tak 67.9% (19)
- nie 32.1% (9)
@Tommy_Cares: trzymaj żeby spadł żebym mógł znowu kupić
@Yolooo: chyba trzeba jutro sprzedać i pojutrze odkupić na otwarciu xd
#gielda AMD Matko Boska





























#gielda #kosmicznesmieciuchy
miliony razy
sam mam NBISa + 2x levar na to : NBIL
OK
wiec NBIS to moja #2 pozycja. ( #1 to AVGO )
wierzyłem i wierze, dlatego oprócz zwykłych akcji wszedłem na moim 'agresywnym' koncie w US w ETF 2x lewar NBIL. bo byłem pewny ze pójdzie w gore... pare osób z tagu wymiękło i sprzedało po drodze..