Orientujecie się może gdzie w #trojmiasto warto skoczyc kupić spodnie Wranglera/Lee w dobrej cenie (150-200) lub gdzie są jakieś większe wyprzedaże innych marek?
Jeśli chodzi o drugą opcje to może Bałtycka rano powinna dać radę (jeszcze nie będzie tłumów), ale nie jestem pewien jak z przecenami na tle innych galerii.

#gdansk #gdynia
Znaleźli unikatową armatę. W 1939 roku broniła Helu i Gdyni

https://www.wykop.pl/link/4079081/znalezli-unikatowa-armate-w-1939-roku-bronila-helu-i-gdyni/

W Kołobrzegu archeolodzy i muzealnicy wyciągnęli z dna basenu jachtowego unikatową armatę morską Schneider wz. 1897, która według nich broniła w 1939 roku Helu i Gdyni.

#polska #kolobrzeg #trojmiasto #gdynia #ciekawostki #militaria #historia #iiwojnaswiatowa #bron #zainteresowania #mikroreklama
Pobierz Zdejm_Kapelusz - Znaleźli unikatową armatę. W 1939 roku broniła Helu i Gdyni

https...
źródło: comment_d2y11BPF68iOcNMWsElirRiDK6CygLJq.jpg
Moja siostra wymyśliła sobie ślub w zimę, dokładnie to jakoś w połowie stycznia - rezerwując termin #!$%@? połowę rejonu, bo to czas studniówek (xD). Jako, ze będę jakimś świadkiem na kiju czy coś w tym rodzaju to szukam dobrego #barber na terenie #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto. Termin będę rezerwował odrazu po świętach żeby nie zostać na lodzie i nie iść do Grażyny co obetnie boki na trójkę i górę podetnie. Mirki,
kurła, no ociepieje zaraz
chciałem sobie kupić jakiś uberbilet do Trójmiasta na wszystkie autobusy, tramwaje i skm
czy to jest opisane na tej stronie? http://www.mzkzg.org/?subpage=pod&art=43&op=%2C%2C%2C
wychodzi na to, że full opcja jest za około 113 zł (drogo imo)
czy ktoś mi może potwierdzić, że to jest ten bilet? bo nawet moi znajomi z Gd nie wiedzą, bo nie korzystają z tego xD

generalnie miasto spoko, no ale z tymi biletami to jest
Pobierz seeksoul - kurła, no ociepieje zaraz
chciałem sobie kupić jakiś uberbilet do Trójmia...
źródło: comment_zvAib678sg3zWIZBgOZOTq4rHLuRBYtJ.jpg
@seeksoul: Mniejsza powierzchnia, no może, ale 3 różne miasta muszą się dogadywać co do cen, bo mają kilku różnych przewoźników. Co do metra, to nie wiem co to za argument? Sam wrzuciłeś spis przed chwilą: SKM, PKM, PR, ZTM, ZKM, MZK + masz wliczone przewozy między zadupiami typu Luzino i Borkowo xD Powiem szczerze, że i tak jestem pełna podziwu, jak udało im się takie ceny osiągnąć ;)
Powiem Wam że jestem zawiedziony ludzką postawą. Byłem na spacerze z psem i spotkałem leżącego faceta na brzegu jezdni.
Inni spacerowicze z psami przechodzili sobie obojętnie obok.
Zadzwoniłem najpierw na SM ale po nawiązaniu kontaktu facet powiedział że ma padaczkę to jeszcze na pogotowie.
Stałem tam przy nim chyba z 15 minut i w międzyczasie przykryłem kocem który wożę w samochodzie.
Po tej ulicy jak tam stałem przejechało chyba z 5 samochodów
Mirki pytanie z ciekawosci :)
na plakacie w sklepie cena szalika od tommiego to 129,95 a na metce 229,95 zapytalem sie ekspedientki ktora stwiwrdzila ze mozna go kupic za 100 taniej a przy kasie powiedziano ze cena jest 229,95 i za tyle moga sprzedac :)
i teraz pytanie czy jako konsumenci mamy prawo do kupienia go po cenie na reklmie sklepu czy cenie na metce :)?
#kiciochpyta #gdynia #zakupy
jakby ktos chcial
Pobierz PozdroandPocwicz - Mirki pytanie z ciekawosci :) 
na plakacie w sklepie cena szalika ...
źródło: comment_QEhHqy9NhfCYbwUOC5o2NZy6PZD4ivqf.jpg
@Polinik: @PozdroandPocwicz: czy przy tym plakacie leżą te szaliki? Odzież raczej ma metkę z ceną i ta cena obowiązuje, jeżeli jest 229, to tyle płacisz. Ta sytuacja jest zadaniem dla UOKiK/Rzecznik Konsumentów (czyn nieuczciwej konkurencji? To szerokie pojęcie, nie mam tu pewności) ewentualnie Rada Etyki Reklamy, chociaż podejrzewam, że wyśmieją