Czy ktoś z was ma może mieszkanie do wynajęcia? Chciałbym w czerwcu / lipcu się przeprowadzić z różowym do Trójmiasta, najlepiej blisko SKM. Szukamy czegoś skromnego ale nie nory, w normalnych pieniądzach. Kawalerka lub sypialnia i salonik z aneksem (max 35-40mkw). Oboje jesteśmy po ćwiartce, ja jestem chory na punkcie czystości w mieszkaniu, różowy też. Raczej nie imprezujemy w mieszkaniu bo hałas i tak dalej, wolimy
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
50
IPN uznał za zbrodnię przeciwko ludzkości wysiedlenie z Gdyni ok. 70 tys Polaków

Pion śledczy gdańskiego IPN uznał za „nazistowską zbrodnię przeciwko ludzkości” wysiedlenie w czasie II wojny światowej przez niemieckich okupantów ok. 70 tys. Polaków mieszkających w Gdyni. Śledztwo umorzono, bo winni, których dane udało się ustalić, nie żyją.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Czy ktoś z was ma może mieszkanie do wynajęcia? Chciałbym w czerwcu / lipcu się przeprowadzić z różowym do Trójmiasta, najlepiej blisko SKM. Szukamy czegoś skromnego ale nie nory, w normalnych pieniądzach. Kawalerka lub sypialnia i salonik z aneksem (max 35-40mkw). Oboje jesteśmy po ćwiartce, ja jestem chory na punkcie czystości w mieszkaniu, różowy też. Raczej nie imprezujemy w mieszkaniu bo hałas i tak dalej, wolimy
5
Niania z umową o pracę. Podpisz ją już teraz, a rząd opłaci składki

Umowa uaktywniająca to forma umowy zlecenia z osobą fizyczną. Jeśli na jej podstawie zatrudnimy nianię do końca roku, pełne składki opłaci państwo.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Przystanki PKM w Gdyni gotowe. Pierwszy pociąg odjedzie 10 grudnia
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Przystanki-PKM-w-Gdyni-gotowe-Pierwszy-odjazd-pociagu-10-grudnia-n119130.html#
#pkm
#gdynia
#gdansk
- catch
- RemigiuszGr
- ManTaQue
- darof04
- aso824
- +16 innych
- 8
11
Badanie USG robi telefonem. Mateusz Kosiak: "Traktuję ultrasonograf jak...

Na co dzień pracuje w przychodni jako specjalista medycyny rodzinnej, ale nie rozstaje się z ultrasonografem, który uważa za stetoskop XXI wieku. Szkoli również innych lekarzy rodzinnych w zakresie wykonywania i interpretowania badań USG, a także współredaguje dedykowaną im stronę...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
734
Prokuratura przegrywa - strzelał w obronie

Zdarzenie objęte zarzutem zostało zainicjowane nie przez podejrzanego, ale przez pokrzywdzonego, który podchodząc do podejrzanego, zaczął się interesować futerałem, w którym była broń, wziął broń bez pozwolenia i pomimo wezwań nie oddał jej podejrzanemu - mówiła sędzia.
z- 256
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#auchan #gdynia #riviera #bekazpodludzi #januszebiznesu
- 1

- lubie-sernik
- Jeffrey_M
- konto usunięte
- konto usunięte
- maciekawski
- +27 innych
@gumpa_bobi: przecież to jest notoryczne, pociągi by nie jeździły
- rednaskela
- UltimaThule
- fasolazgrochem
- audiohead
- Cinek146
- +12 innych
#samochody #trojmiasto #gdynia
#gdynia #trojmiasto #feels
- lubie-sernik
- Radziwil172
- slabehaslo
- konto usunięte
- l0h-s
- +11 innych
4
Trojmiasto.pl: Dron-karetka powstaje w Gdyni

Ma zrewolucjonizować sposób, w jaki służby będą mogły udzielać pomocy zaginionym i poszkodowanym w wypadkach - naukowcy z Gdyni opracowują drona, który będzie pracował jako karetka. Będzie m.in. lokalizował poszkodowanych, a w razie potrzeby podczas poszukiwań na wodzie zrzuci bojkę ratunkową.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- konto usunięte
- m4rk
- WroTaMar
- Zataok
- Dobry_Ziemniak
- +4 innych
#gdynia #trojmiasto #morze #pub
- 11
- konto usunięte
- kamisan
- Antonyo77
- mchmjszk
- blogger
- +6 innych
- 1
- 1
Mowa o butach Timberland 6 inch Premium. Nie ma tragedii (w rzeczywistości są ciemniejsze - mam kiepski aparat), ale jednak warto byłoby przywrócić je do stanu bliskiego DS.
- 4
- 2
- AbsoluteZero
- budyn
- Chl3p
- PLuszowy88
- MojaPuffa
- +16 innych
- 23
I tak zamiast wejść na umówioną 8 tracę czas siedząc bezczynnie w poczekalni.
I ktoś taki śmie popierać protest, przecież to trzeba mieć tupet niesamowity.
#lekarz #sluzbazdrowia #protestlekarzy #polska #gdynia #gorzkiezale #zalesie
- Dangerziom
- zyxgl
- przedostatnisamuraj
- blogger
- konto usunięte
- +18 innych
- 14
- konto usunięte
- Sionas
- konto usunięte
- silvaa76
- smoku235
- +9 innych
- 13
- konto usunięte
- cziastko
- NullPointer
- krave
- Najzsuiram
- +8 innych




















Do jakiej miejscowości wybrać się z Gdańska w ferie zimowe w góry? Zależy mi na:
- dobrym dojeździe tylko pociągiem(nie interesują mnie żadne autokary, im mniej przesiadek tym lepiej),
- terenach z ciekawymi widokami po których można spacerować bez specjalnego sprzętu i przygotowania,
- mało lub średnio oblężonymi miejscowościami i szlakami(Zakopane jest przykładem bardzo oblężonego miejsca).
Z góry dzięki za pomoc ( ͡º ͜ʖ͡
Ewentualnie Karkonosze. Też dojedziesz pociągiem. Do tego można zaliczyć wycieczki pociągiem na czeską stronę.